bahrami_head

    melibet

چند ثانیه تاریخ ساز؛ جلال حسینی رکورد صادقی را زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1093 ] - سه شنبه, 10 تیر 1399

چند ثانیه تاریخ ساز؛ جلال حسینی رکورد صادقی را زد

کاپیتان سرخ پوشان پایتخت با حضور کوتاه مدتش در میدان مسابقه برابر پیکان توانست به یک رکورد  دیگر دست پیدا کند. یکی از مهم ترین شایعاتی که در ایام تعطیلات... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چند ثانیه تاریخ ساز؛ جلال حسینی رکورد صادقی را زد

کاپیتان سرخ پوشان پایتخت با حضور کوتاه مدتش در میدان مسابقه برابر پیکان توانست به یک رکورد  دیگر دست پیدا کند. یکی از مهم ترین شایعاتی که در ایام تعطیلات...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سرخ پوشان پایتخت با حضور کوتاه مدتش در میدان مسابقه برابر پیکان توانست به یک رکورد  دیگر دست پیدا کند.

یکی از مهم ترین شایعاتی که در ایام تعطیلات لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا بسیار مطرح شد، موضوع خداحافظی سیدجلال حسینی در پایان لیگ نوزدهم از مستطیل سبز بود؛ موضوعی که هر بار مطرح می شد، یحیی گل محمدی با پاسخی قاطع آن را تکذیب می کرد.

پرسپولیسی ها در آستانه پوکر قهرمانی قرار دارند و بدون شک در این راه، مثلث شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی نقش خودشان را ایفا کرده اند به ویژه کاپیتان سرخ ها که در بسیاری از بازی های لیگ نوزدهم نیمکت نشین مدافعان جوان تیمش شد اما رفتار حرفه ای را داشت.

حسینی در مدت تعطیلات لیگ در دیدارهای دوستانه هم به میدان نرفت تا پیش بینی شود در اولین بازی پرسپولیس بعد از شروع دوباره لیگ نوزدهم،  نیمکت نشین باشد؛ پیش بینی ای که درست از آب در آمد و خلیل زاده و کنعانی زادگان زوج دفاعی پرسپولیس را شکل دادند. کاپیتان 38 ساله ها پرسپولیس به تشخیص گل محمدی تنها چند ثانیه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و در لحظات پایانی بازی، به ترکیب تیم اضافه شد.اما جالب اینکه سیدجلال در همان چندثانیه حضور و بستن بازوبند باانگیزه کارش را با جدیت دنبال کرد و نقش آفرینی اش مقابل حمله پیکان باعث شد فوتبال برتر به او کارت سبز بدهد.

اما همان چند ثانیه اعتماد یحیی و حضور سید جلال در میدان، یک رکورد تاریخی را برای او به ثبت رسانده است. حسینی با حضور مقابل پیکان، توانست در هفدهمین سال حضورش در ادوار لیگ برتر، به رکورد 438 بازی برسد و از این حیث، کاپیتان وفادار نارنجی پوشان سایپا را که 437 بازی باشگاهی در ادوار لیگ برتر دارد، پشت سر بگذارد.

حسینی در 438 بازی که در تیم های ملوان ، سایپا، سپاهان و پرسپولیس  در طول 17 سال به میدان رفته، توانسته 7 جام قهرمانی لیگ به دست آورد که او را بدل به پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ می کند.

البته حسینی رکورد بیشترین بازی در لیگ برتر را ندارد چرا که پیش از او، سنگربان کهنه کار سابق استقلال یعنی سید مهدی رحمتی با حضوری همیشگی در تمامی ادوار لیگ برتر توانسته رکورد 467 بازی لیگ برتری را به نام خود ثبت کند و آن طور که هویداست مهدی رحمتی هم فعلا بیخیال فوتبال نشده  و می خواهد همچنان با آمادگی فوق العاده خود در درون شهر خودرو کارش را ادامه دهد.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید در دوئل پیرمردهای لیگ برتر، کدامیک سرانجام زودتر کفش هایشان را خواهند آویخت و چه رکوردی را در پایان از خودشان به جای خواهند گذاشت.

با نگاهی فنی و آماری و بدون احتساب اتفاقات غیرمترقبه می توان پیش گویی کرد که پیرمرد های لیگ برتر به ویژه مهدی رحمتی به عنوان یک سنگربان، پتانسیل تجربه 500 بازی در ادوار لیگ را دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن