bahrami_head

اشرف: پرسپولیس تا پایان تابستان بدهی های خود را سامان می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 538 ] - 2 روز پیش

اشرف: پرسپولیس تا پایان تابستان بدهی های خود را سامان می دهد

 سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل کسورات از پرداخت های کارگزار و حقوق کارکنان برطرف شد و تسویه معوقات بازیکنان طبق جدول زمانبندی انجام می شود... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اشرف: پرسپولیس تا پایان تابستان بدهی های خود را سامان می دهد

 سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل کسورات از پرداخت های کارگزار و حقوق کارکنان برطرف شد و تسویه معوقات بازیکنان طبق جدول زمانبندی انجام می شود...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل کسورات از پرداخت های کارگزار و حقوق کارکنان برطرف شد و تسویه معوقات بازیکنان طبق جدول زمانبندی انجام می شود.

علیرضا اشرف در گفت وگویی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته از سوی مدیرعامل و معاونت اداری و مالی باشگاه که با همکاری سازمان تامین اجتماعی همراه بود، مشکل مربوط به کسورات در پرداخت های کارگزار برطرف شد و تمام منافع باشگاه از این قرارداد حفظ خواهد شد.

وی همچنین در ارتباط با موضوع حقوق معوقه کارکنان، ادامه داد: هیچ اختلافی وجود نداشت. مساله این بود که ماموریت ذیحساب باشگاه پایان یافته بود و فاصله زمانی پیش آمده تا معرفی ذیحساب جدید، باعث تاخیر در پرداخت ها شد. باشگاه با توجه به درآمدهای حاصله برای این منظور با مشکل تامین اعتبار روبرو نبوده است. این مساله در حال انجام است ولی آقای رسول پناه با توجه به اختیارات خود به عنوان مدیرعامل، ترتیبی دادند که واریزی امروز انجام شود و حقوق ماه های اردیبهشت و خرداد، فردا به حساب پرسنل باشگاه می نشیند. باشگاه همچنین به طور جدی درصدد آن است که وضعیت بدهی های خود را تا پایان تابستان، ساماندهی کند که می تواند خبر خوبی برای هواداران باشد.

سرپرست روابط عمومی باشگاه و مدیر رسانه ای پرسپولیس، همچنین در ارتباط با خواسته بازیکنان در ارتباط با معوقاتی که دارند، افزود: در این ارتباط با آقای رسول پناه صحبت کردم. بر اساس مطالبی که مطرح شد باید بگویم؛ این که بازیکنان از فصل های گذشته مطالباتی به عنوان پاداش و آفر دارند، صحیح است. مطلب پنهانی هم نبوده و نیست. بازیکنان برای این فصل تا حدود 70 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده اند و باشگاه در این بخش تلاش کرد به روز باشد. در مورد مطالبات مربوط به فصل گذشته اعضای تیم، باشگاه با توجه به دریافتی ها از کارگزار، یک جدول زمان بندی برای انجام تعهدات برنامه ریزی کرده که طبق همان پیش خواهد رفت. برای این منظور از قبل، پیش بینی اعتبار لازم شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00
پیکان
پیکان
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فر
یکشنبه, 8 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور8
2مهدی ترابی8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن