bahrami_head

    melibet

بیرانوند: گفتند آپشن می خواهید در لیگ دوم شوید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1162 ] - چهارشنبه, 11 تیر 1399

بیرانوند: گفتند آپشن می خواهید در لیگ دوم شوید!

پرسپولیس با پیروزی مقابل پیکان 50 امتیازی شد و حالا با توجه به اختلاف 10 امتیازی اش با تیم دوم جدول، فاصله ای تا قهرمانی در لیگ برتر ندارد. البته این تمام ماج... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بیرانوند: گفتند آپشن می خواهید در لیگ دوم شوید!

پرسپولیس با پیروزی مقابل پیکان 50 امتیازی شد و حالا با توجه به اختلاف 10 امتیازی اش با تیم دوم جدول، فاصله ای تا قهرمانی در لیگ برتر ندارد. البته این تمام ماج...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با پیروزی مقابل پیکان 50 امتیازی شد و حالا با توجه به اختلاف 10 امتیازی اش با تیم دوم جدول، فاصله ای تا قهرمانی در لیگ برتر ندارد. البته این تمام ماجرا نبوده و نیست؛ چراکه اتفاقات پس از پیروزی مقابل پیکان نشان می دهد بازیکنان پرسپولیس از شرایط مدیریتی حال حاضر باشگاه حسابی شاکی هستند. یکی از این بازیکنان هم کسی نیست جز علیرضا بیرانوند که گفته می شود قراردادش با آنتورپ آغاز شده و دیگر نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند. او در گفت و گو با همشهری صحبت های جالبی را در خصوص آخرین وضعیت خودش و باشگاه پرسپولیس مطرح کرده  است.

* از برد مقابل پیکان شروع کنیم. با برد به لیگ برگشتید.
این بازی برای ما خیلی حیثیتی بود. بعد از مدت ها به لیگ برگشته بودیم و باید هر طور شده، برنده از زمین بیرون می آمدیم. از این برد هم خوشحالم و هم ناراحت.

* چرا ناراحت؟
چون در یکی از بهترین روزهایمان به برد پرگلی رسیدیم اما هواداران در ورزشگاه نبودند که بتوانیم با آنها شادی کنیم.

* با این روند اگر قهرمان شوید، هواداران در جشن قهرمانی هم حضور نخواهند داشت.
تا پایان لیگ زمان زیادی باقی مانده و امیدوارم تا آن زمان شرایط به گونه ای شود که بتوانیم با هواداران قهرمانی را جشن بگیریم.

* در بازی پیکان یک پنالتی عجیب هم به حریف دادی.
واقعا خودم نفهمیدم چطور به بازیکن حریف برخورد کردم. در یک لحظه می خواستم از او رد شوم اما در زمان بندی اشتباه کردم و داور پنالتی گرفت.

* گفته می شود قراردادت هم با پرسپولیس تمام شده و بازی با پیکان آخرین حضور تو داخل چارچوب دروازه قرمز ها بوده است.
واقعا نمی دانم چه کار باید بکنم. از طرفی هنوز ویزای کارم صادر نشده و از طرف دیگر طبق قراردادم با آنتورپ نمی توانم برای پرسپولیس بازی کنم. واقعا خودم بین پرسپولیس و آنتورپ بلاتکلیف مانده ام.

* سراغ پست اینستاگرامی بازیکنان پرسپولیس برویم که نشان می دهد این تیم در داخل شرایط خوبی ندارد.
واقعیت این است که بچه ها هر چه تحمل کردند، نشد و حالا خیلی شاکی هستند. متاسفانه باید بگویم که در باشگاه همه با هم مشکل دارند. برای من خیلی جالب است که در باشگاه طرف در قسمت مالی کار می کند و وظیفه اش این است که فقط قرارداد ها را چک کند و پول بریزد، اما در کمال تعجب می آید گیر می دهد که چه کسی متمم را در قرارداد گذاشته است. هر کسی این متمم را گذاشته بی خود کرده و من باید بگویم چه کسی چقدر پول بگیرد و من این متمم را به شما نمی دهم. جالب اینجاست که به معاون حقوقی ما یعنی ایمان وردی نامه زده که تمام متمم بازیکنان را خط بزن!

* شاید این موضوع دلیل خاصی داشته است؟
واقعا در باشگاه پرسپولیس همه از همدیگر بدشان می آید و  هیات مدیره از مدیرعامل متنفر هستند.

* شما چطور متوجه این موضوع شدید؟
در هر صورت بچه ها این موضوع را فهمیده اند و هر بار که به باشگاه می رفتند، به آنها بی احترامی می شد. معاون مالی باشگاه به بعضی از بازیکنان گفته که متمم قرارداد حق شما نیست و به شما چیزی نمی دهیم .

* این موضوع در مورد خود تو هم صدق می کند؟
در قرارداد من آپشنی آمده که اگر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را گرفتیم، 10 درصد و اگر قهرمان لیگ و حذفی شدیم برای هر کدام 10 درصد پاداش بگیرم. حالا آمده اند و به من می گویند پس از قهرمانی پاداش آسیا به تو نمی رسد. من گفتم که علم غیب نداشتم که قرار است این فصل هم قهرمان شویم. خنده دار اینجاست که به من و بازیکنان دیگر می گویند به شرطی بقیه آپشن هایتان را می گیرید که در لیگ دوم شوید. حتی به بازیکنان می گویند که در استوری اینستاگرام هم حق ندارید تبلیغ کنید.

* یعنی قرار است از قراردادت کسر شود؟
همین الان زیر بار قرارداد یک میلیارد و 500میلیونی نمی روند  که تازه همه می دانند انصاری فرد آن را امضا کرده بود، اما حالا رسول پناه به بازیکنان می گوید که ما امضای انصاری فرد را قبول نداریم!

* در این شرایط قصد اعتصاب و تحریم تمرینات را دارید؟
نه، نمی خواهیم تمرینات را تحریم کنیم اما باشگاه باید هر چه زودتر پاسخگوی مشکلات ما باشد تا اوضاع از این بدتر نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن