bahrami_head

    melibet

پرسپولیس مانع انتقال استوکس به باشگاه های دیگر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1128 ] - چهارشنبه, 11 تیر 1399

پرسپولیس مانع انتقال استوکس به باشگاه های دیگر

باشگاه پرسپولیس در پرونده مهاجم ایرلندی اش قصد کوتاه آمدن از مواضع خود را ندارد و به دنبال غرامت و محکومیت این بازیکن خواهد بود. آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس مانع انتقال استوکس به باشگاه های دیگر

باشگاه پرسپولیس در پرونده مهاجم ایرلندی اش قصد کوتاه آمدن از مواضع خود را ندارد و به دنبال غرامت و محکومیت این بازیکن خواهد بود. آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس در پرونده مهاجم ایرلندی اش قصد کوتاه آمدن از مواضع خود را ندارد و به دنبال غرامت و محکومیت این بازیکن خواهد بود.

آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی پرماجرا و پرحاشیه پرسپولیس که بعد از دیدار دوم این تیم در لیگ قهرمانان آسیا برابر الشارجه به تهران بازنگشت و در ادامه ماجرای بین طرفین به شکل گیری پرونده ای در فیفا منجر شده است.

در این رابطه اکنون باشگاه پرسپولیس ادعا جالبی در خصوص این بازیکن مطرح کرده است و مدعی است تا زمان تعیین تکلیف پرونده او با این باشگاه، این بازیکن حق مذاکره و انعقاد قرارداد با باشگاه دیگری را ندارد و این موضوع تخلف دیگری برای او خواهد بود. مهدی خواجه وند، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط پرونده این باشگاه و آنتونی استوکس به خبرنگار ما می گوید: خیلی دوستان اظهارنظراتی که می کنند که البته از ابعاد کامل پرونده خبر کاملی ندارند. استوکس زمانی که باید در باشگاه حضور پیدا می کردند، نیامد. زمان غیبت ایشان هم ربطی به کرونا نداشت و پروازها برقرار بود و بازی های برگزار می شد. در آن زمان تخلف انجام شده و نامه ای نیز در این زمینه به وکیل او ارسال شده و حتما درخواست غرامت لازم طبق قرارداد خواهد شد.

وی ادامه داد: از نظر ما ایشان در قراردادش آمده تا زمان تعیین تکلیف با پرسپولیس انجام مذاکره و ثبت قرارداد با باشگاه دیگر تخلف است و برای آن غرامت پیش بینی شده است.

خواجه وند در توضیح اینکه آیا باشگاه موفق به پیروزی در این پرونده خواهد شد یا خیر گفت: فیفا در خصوص نحوه تنظیم قرارداد نگاه خاص خودش را دارد و به حفظ تعادل قرارداد اعتقاد دارد. فیفا چون باشگاه را حاکم و قدرتمند نسبت به بازیکن می داند این موضوع را در نظر گرفته که نباید همه چیز بر ضرر بازیکن باشد. من در مورد خیلی از مسائل باید در دادگاه از باشگاه دفاع کنیم اما ما مواردی در خصوص این بازیکن داریم که مسلما به دنبال منافع باشگاه در این زمینه خواهیم بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن