اکسید هد

اشرف: لایحه 1300 صفحه ای برای 4 نفر بود نه برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 524 ] - پنجشنبه, 12 تیر 1399

اشرف: لایحه 1300 صفحه ای برای 4 نفر بود نه برانکو

علیرضا اشرف گفت: متاسفانه از موضوع ارسال لایحه 1300 صفحه ای سوءبرداشت هایی شد. این لایحه فقط برای برانکو نبود و شامل پرونده های حقوقی ولاسکو، پانادیچ و مارکو ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
اشرف: لایحه 1300 صفحه ای برای 4 نفر بود نه برانکو

علیرضا اشرف گفت: متاسفانه از موضوع ارسال لایحه 1300 صفحه ای سوءبرداشت هایی شد. این لایحه فقط برای برانکو نبود و شامل پرونده های حقوقی ولاسکو، پانادیچ و مارکو ...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا اشرف گفت: متاسفانه از موضوع ارسال لایحه 1300 صفحه ای سوءبرداشت هایی شد. این لایحه فقط برای برانکو نبود و شامل پرونده های حقوقی ولاسکو، پانادیچ و مارکو هم می شد.
پس از مدت ها بالاخره باشگاه پرسپولیس صاحب یک مدیر روابط عمومی شد. بعد از برکناری مشاور مدیرعامل باشگاه که در نقش مدیر روابط عمومی هم ظاهر می شد، بالاخره قرعه به نام علیرضا اشرف، مدیر رسانه ای پرسپولیس افتاد تا این بار درقامت مدیر روابط عمومی پاسخگوی سوالات باشد. اشرف در گفت وگو با «فرهیختگان» به برخی مسائل و حواشی باشگاه پرداخت که در ادامه از نظرتان می گذرد.

 پرسپولیس دست خالی تر از استقلال
موضوع واگذاری ورزشگاه کاظمی و درفشی فر به باشگاه پرسپولیس ظاهرا به بن بست خورده است! این اتفاق درحالی افتاده که استقلالی ها با واگذاری ورزشگاه مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی شرایط بهتری برای خصوصی شدن دارند. اشرف در این رابطه می گوید: «قرار بود ورزشگاه کاظمی به پرسپولیس واگذار شود، اما الان اعلام شده که این واگذاری امکان ندارد و موضوع درحد یک طرح بوده است. درمورد درفشی فر هم باید بگویم که زمینش معارض دارد و فعلا امکان واگذاری وجود ندارد. فقط قرار شده ورزشگاه شهید گمنام صورتجلسه شود تا در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد. الان شرایط استقلال برای خصوصی سازی خیلی بهتر از پرسپولیس است.»

 لایحه 1300 صفحه ای برای 4 نفر است!
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درمورد ارسال لایحه 1300 صفحه ای شکایت از برانکو گفت: «باشگاه پرسپولیس همواره قدردان زحمات بی شمار برانکو هست و خواهد بود. اما باشگاه باید پرونده حقوقی به وجود آمده را پیگیری می کرد. متاسفانه از موضوع ارسال لایحه 1300 صفحه ای سوءبرداشت هایی شد. این لایحه فقط برای برانکو نبود و شامل پرونده های حقوقی ولاسکو، پانادیچ و مارکو هم می شد. هر پرونده که به CAS  ارسال می شود باید شامل 6 نسخه باشد و به هر نسخه هم باید یک نسخه از قرارداد فرد الصاق شود. جمع کل پرونده ها با مواردی که ذکر کردم به 1300 صفحه رسید و اعلام خبرش باعث شد تا این طور برداشت شود که همه لایحه مربوط به پرونده برانکو است. با برانکو هیچ مشکلی نداریم و به وکیلش اعلام کردیم که آماده مذاکره و مصالحه هستیم.»

 ماکت هواداری پرسپولیس ارزان شد!
درمورد طرح ماکت هواداری سوال کردیم و اشرف در پاسخ گفت: «این طرحی بود که چند باشگاه خارجی آن را در ایام کرونا به کار گرفتند. البته آنها از یک سیستم صوتی هوشمند هم استفاده کرده اند که می تواند در شرایط خاص مسابقه حال وهوای هواداران را در آن لحظه ایجاد کند. ما این سیستم صوتی را در اختیار نداریم، اما از ماکت استفاده کردیم. قبلا به هواداران اعلام کرده بودیم با پرداخت مبلغ 50 هزار تومان می توانند عکس شان را آپلود کنند تا آن را روی ماکت هواداران قرار دهیم، اما این مبلغ را کم کردیم و این کار با پرداخت 30 هزار تومان شدنی است. این طرح با همکاری واحد فرهنگی باشگاه و کانون هواداران درحال پیگیری است.»

 پرداخت طلب فصل قبل سرخ ها تا هفته بعد
درمورد طلب بازیکنان و ناراحتی آنها از عدم توجه به این موضوع از سوی باشگاه سوال کردیم و اشرف در پاسخ گفت: «بازیکنان تیم تا امروز بین 65 تا 70 درصد مبلغ قراردادشان در این فصل را دریافت کردند، اما هنوز مبالغ مربوط به آپشن های فصل قبل را دریافت نکردند. این موارد به شکل دقیق بررسی و مبالغ مشخص شده و قرار است تا اواسط هفته آینده این طلب ها به بازیکنان پرداخت شود.»

 همکاری بشار و رادو با پرسپولیس
ظاهرا هنوز طلب بشار رسن و رادوشوویچ به طور کامل پرداخت نشده است. اشرف در این رابطه به «فرهیختگان» گفت: «هر دو نفر در بدو ورود به ایران بخشی از طلب شان را دریافت کردند اما هنوز به طور کامل دریافتی نداشتند. هر دو بازیکن شرایط باشگاه را درک کرده و همکاری خوبی با باشگاه داشته اند. آنها در جریان مشکلات باشگاه برای پرداخت طلب برانکو و دستیارانش هستند. البته باشگاه در اولین فرصت اقدام به پرداخت طلب این بازیکنان خواهد کرد.»

 تکذیب مذاکره پرسپولیس با انصاری فرد
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درمورد مذاکره این باشگاه با کریم انصاری فرد گفت: «هیچ مذاکره ای با این بازیکن نداشتیم. اصلا با هیچ بازیکنی مذاکره نکردیم. هنوز بازی ها ادامه دارد و منطقی نیست که تمرکز تیم را بر هم بزنیم. اخبار نقل وانتقالات پرسپولیس در این شرایط اصلا درست نیست و از انتشار آنها تعجب می کنیم.»

 درمورد انصاری تصمیمی گرفته نشده است
اشرف درمورد آخرین وضعیت مصدومیت محمد انصاری گفت: «این بازیکن فعلا مشغول فیزیوتراپی است و از سه هفته دیگر آب درمانی اش را آغاز می کند.»
از اشرف پرسیدیم با توجه به طولانی بودن زمان بازگشت این بازیکن به میدان، آیا نام او از لیست نفرات تیم خارج می شود که در پاسخ گفت: «هنوز تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.»

 زمان بازگشت رسول پناه
اشرف در مورد بیماری حمید رسول پناه، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «ایشان بعد از مسجل شدن بیماری شان به قرنطینه رفتند. البته کلیه امور باشگاه را پیگیری می کنند و همه نامه ها در منزل به ایشان ارائه می شود. قرار است بعد از گذشت دو هفته ایشان تست مجدد بدهند و اگر مشکلی نباشد به باشگاه برمی گردند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الوحده امارات کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن