مجله ارتباط

    melibet

کلانی: اعضای کادر فنی ستون های پرسپولیس هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 698 ] - پنجشنبه, 12 تیر 1399
کلانی: اعضای کادر فنی ستون های پرسپولیس هستند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه اعضای کادر فنی، ستون های پرسپولیس هستند و این برای برخی خوشایند نیست. حسین کلانی روز پنجشنبه در گفت وگویی، درباره حضور «ک...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه اعضای کادر فنی، ستون های پرسپولیس هستند و این برای برخی خوشایند نیست.

حسین کلانی روز پنجشنبه در گفت وگویی، درباره حضور «کریم باقری» در جمع کادر فنی تیم ملی، اظهار داشت: باقری در پرسپولیس مهره ای مهم و یکی از عوامل موفقیت در این سال ها بوده است. الان هم تصمیم گیرنده اصلی در این خصوص خودش است. البته برای همه ما تیم ملی اولویت دارد اما پرسپولیس هم تیم مردمی است. امیدوارم باقری مثل سابق در پرسپولیس بماند.

وی ادامه داد: باقری به راحتی می تواند حواشی پرسپولیس را جمع و تیم را مدیریت کند. خوشبختانه تمام اعضای کادر فنی، پرسپولیسی هستند و به این تیم تعصب دارند و فکر نمی کنم دست همدیگر را رها کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همه اعضای کادر فنی، ستون های پرسپولیس هستند و این برای برخی ها خوشایند نیست. برخی می خواهند حواشی به وجود بیاورند و پرسپولیس را اذیت کنند اما باید این را بدانند که کادر فنی حواسش به همه چیز هست.

وی گفت: در مجموع فکر می کنم باقری پرسپولیس را رها نمی کند. شاید خیلی ها فکر کنند قهرمانی پرسپولیس مسجل شده به خاطر همین بخواهند «کریم باقری» را تمام وقت در تیم ملی نگه دارند.

وی درباره دیدار پرسپولیس و شاهین بوشهر نیز یادآور شد: پرسپولیس و شاهین برادرخوانده یکدیگر هستند آنها در زمین رقیب هم و در خارج از زمین رفیق هم هستند. البته الان پرسپولیس شرایطی خاص و انگیزه های زیاد برای قهرمانی دارد. نمی توان بازی را پیش بینی کرد، اما فکر می کنم انگیزه بازیکنان پرسپولیس برای پوکر قهرمانی کار را برای شاهین سخت کنند. الان شرایط طوری است که پرسپولیس برای بازی مقابل هر رقیبی انگیزه دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن