مجله ارتباط

    melibet

علیپور: خودم را با بزرگان مقایسه نمی کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 376 ] - شنبه, 14 تیر 1399

علیپور: خودم را با بزرگان مقایسه نمی کنم

علی علیپور گلزن اول پرسپولیس مقابل شاهین در بازی رفت هت تریک کرد تا نقش مهمی در پیروزی تیمش در این برد پر گل داشته باشد. آن دیدار پرگل ترین بازی برای علی بود ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علیپور: خودم را با بزرگان مقایسه نمی کنم

علی علیپور گلزن اول پرسپولیس مقابل شاهین در بازی رفت هت تریک کرد تا نقش مهمی در پیروزی تیمش در این برد پر گل داشته باشد. آن دیدار پرگل ترین بازی برای علی بود ...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور گلزن اول پرسپولیس مقابل شاهین در بازی رفت هت تریک کرد تا نقش مهمی در پیروزی تیمش در این برد پر گل داشته باشد. آن دیدار پرگل ترین بازی برای علی بود تا با هت تریکش هواداران پرسپولیس را به آقای گلی دوباره اش امیدوار سازد اما فعلاً مهاجم اول پرسپولیس با صدر آقای گل ها فاصله ای سه گله دارد. به بهانه تکرار بازی سرخ پوشان مقابل شاهین البته این بار در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی مصاحبه ای با علی علیپور داشتیم.

*وضعیت پرسپولیس چطور است؟
در سخت ترین و حساس ترین برهه لیگ قرار داریم چون یکجورهایی نتیجه تلاش یک فصلمان در این برهه مشخص می شود پس اصلاً نمی خواهیم و نباید یک امتیاز را هم به راحتی از دست بدهیم. برای کسب تک تک امتیازاتمان خیلی زحمت کشیدیم بنابراین باید به هدفمان برسیم. این نکته هم میسر نمی شود جز اینکه خیلی زحمت بکشیم و در هر بازی پیروز شویم.

*بازی رفت تان مقابل شاهین یکجورهایی برای تو بهترین نمایش نیم فصلت و شاید فصل نوزدهمت به لحاظ گلزنی بود چون هت تریک کردی و ... قادری آن نمایش بازی رفت را تکرار کنی؟
بله. در آن بازی تقریباً بیشتر فرصت های ما تبدیل به گل شد و من هم از هت تریک و برد تیمم خیلی خوشحال بودم. این در حالی بود که در بعضی از بازی های دیگرمان توپ هایمان خیلی راحت تبدیل به گل نمی شد و حتی با وجود اینکه در بیشتر بازی ها هم برنده می شدیم اما بعضی از شانس های گلزنی مان را با بدشانسی از دست می دادیم. در مورد هت تریک ام هم باید بگویم آن بازی یک نمایش خاص برای من بود. هیچ گلزنی هم پیدا نمی کنید که از هت تریک بدش بیاید و در بازی برگشت هم انگیزه های خاص و بالای خودم را دارم اما باور کنید هدف اولم پیروزی تیم است چون در این برهه فقط کسب سه امتیاز است که برای ما خیلی اهمیت دارد و هت تریک و آقای گلی برای من فقط در خصوص پیروزی تیمم خیلی مهم و باارزش خواهد بود.

*قاعدتاً خیلی ها تصور برد راحت و پر گلی را از پرسپولیس مقابل شاهین در تهران دارند.
نه این فکر اصلاً درست نیست چون در مقطع فعلی همه تیم ها با اهداف خودشان در بازی ها ظاهر می شوند. تیم های بالای جدولی دنبال برد و قهرمانی یا کسب سهمیه هستند و تیم های پایین جدولی هم به دنبال این هستند که به هر شکل ممکن در جدول بمانند به همین دلیل ما اصلاً تصور بازی راحتی مقابل شاهین نداریم اما چون پرسپولیس هستیم و خوب می دانیم که همه دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز هستند ما هم با تمام وجود و با افکار کادر فنی مان تلاش می کنیم باز هم سه امتیاز دیگر را دشت کنیم تا فاصله امتیازی بالای خودمان را حفظ کرده و خودمان را به قهرمانی و پوکر آن نزدیکتر سازیم.

*یکی از مهاجمان سابق پرسپولیس گفته که برای رسیدن به آقای گل استرس داشتی و همین مسأله روی کارت در دیدار مقابل پیکان در امر گلزنی تأثیر گذاشته بود؟
من برای همه پیشکسوتان پرسپولیس احترام زیادی قائل بوده و هستم اما باور کنید هیچ استرسی نداشتم و فقط بدشانسی و شرایط خاص زمین پیکان کمی روی ضربات نهایی ام تأثیر گذاشت وگرنه هر سه فرصتم را هم تبدیل به گل می کردم اما صرفنظر از این مسائل مهم پیروزی در شروع با سه گل زده بود و من خیلی از این مسأله خوشحال شدم.

*با گلزنی مقابل پیکان حتی از رکورد فرشاد پیوس هم گذشتی.
آقا فرشاد و بقیه گلزن های پرسپولیس همیشه بزرگ من بوده و هستند و برایم قابل احترامند. همیشه هم سعی کردم حرف های این بزرگان را گوش کنم و از توصیه های شان به سود فوتبالم و ارتقای کارم در امر گلزنی استفاده کنم. خیلی دوست دارم بهترین باشم اما هیچ وقت خودم را با بزرگان پرسپولیس مقایسه نمی کنم چون پرسپولیس از گذشته بهترین تیم ایران بوده و هست و خوشحالم که چند سالی است این فرصت را به دست آورده ام که در پرسپولیس بزرگ کار کنم و هواداران میلیونی مان را به همراه سایر بازیکنان و هم تیمی هایم خوشحال کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن