مجله ارتباط

    melibet

خبیری: کری خواندن و صحبت کردن تنها برای قهرمانی کافی نیست

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 926 ] - یکشنبه, 15 تیر 1399

خبیری: کری خواندن و صحبت کردن تنها برای قهرمانی کافی نیست

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: توصیه می کنم نظری دیگر راجع به تیم قهرمان و با ریشه ای مانند پرسپولیس اینطور صحبت نکند و به فکر تیم خود باشد. حسین خبیری در ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
خبیری: کری خواندن و صحبت کردن تنها برای قهرمانی کافی نیست

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: توصیه می کنم نظری دیگر راجع به تیم قهرمان و با ریشه ای مانند پرسپولیس اینطور صحبت نکند و به فکر تیم خود باشد. حسین خبیری در ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: توصیه می کنم نظری دیگر راجع به تیم قهرمان و با ریشه ای مانند پرسپولیس اینطور صحبت نکند و به فکر تیم خود باشد.

حسین خبیری در گفت وگویی در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: علی رغم اینکه ده نفره شدیم اما بازیکنان غیرت مندانه بازی کردند هر چند که مهم کسب سه امتیاز بازی بود و یک قدم محکم دیگر برای پوکر قهرمانی برداشتیم.

وی در مورد قضاوت کاظمی در این دیدار گفت: داوری می توانست خیلی بهتر از این باشد به طوری که شاهد قضاوت مناسب تری از قاضی میدان باشیم اما با این حال نمی خواهم خیلی راجع به داوری صحبت کنم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اظهار نظر حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که گفته بود اگر پرسپولیس جام احتیاج دارد با اسنپ از منیریه برای آنها جام بخریم, تصریح کرد: متاسفم به عنوان یک شهروند تهرانی که چنین فردی عضو شورای شهر تهران است. واقعا از چنین فردی انتظار بیشتری نمی رود که با این طرز بیان قدمی برای مردم بردارد. اینکه یک عضو شورای شهر چنین صحبت می کند باعث تاسف است. من به او توصیه می کنم که نیازی نیست پول اسنپ بدهد زیرا این پول را برای دوره بعدی انتخابات احتیاج دارد. پرسپولیس اگر قهرمانی می آورد و چندین سال می درخشد به دلیل تلاش بازیکنان است. کری خواندن و صحبت کردن تنها برای قهرمانی کافی نیست.

وی در پایان گفت: اینکه برخی بازیکنان استقلال اینگونه صحبت می کنند تنها به این دلیل است که الگوی آنها حجت نظری است. توصیه می کنم نظری دیگر راجع به تیم قهرمان و با ریشه ای مانند پرسپولیس اینطور صحبت نکند و به فکر تیم خود باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    بیخود میکنه نظری واونهایی که درمورد پرسپولیس حرف می زنند اگه راست میگن بیان زمین فوتبال مردانه بجنگند چون تو زمین فوتبال حرفی برا گفتن ندارن مجبورآ از این الفاظ بکار ببرند اگه بازی نکنیم وقهرمان بشیم اینو میگن اگه فوتبال بازی کنیم ومردانه ببریم هم اینو میگن خدایی اینها حالشون خوش نیست به روانپزشک نیاز دارند ما که ایستادیم وتلاش میکنیم تا جام بگیرم ولی اینها فقط دنبال سرپوشی وانحراف کردن هواداران هستند

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن