melibet

مدیرعامل ریحان فیلم: با صبوری حق مان را می گیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 547 ] - جمعه, 20 تیر 1399

مدیرعامل ریحان فیلم: با صبوری حق مان را می گیریم

هر روز اخبار بدهکاری های ارزی پرسپولیس در رسانه ها منتشر می شود، اما فعلا کسی از طلب و البته شکایت شرکت ریحان فیلم هیچ حرفی نمی زند. حتما این موضوع حقوقی است ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مدیرعامل ریحان فیلم: با صبوری حق مان را می گیریم

هر روز اخبار بدهکاری های ارزی پرسپولیس در رسانه ها منتشر می شود، اما فعلا کسی از طلب و البته شکایت شرکت ریحان فیلم هیچ حرفی نمی زند. حتما این موضوع حقوقی است ...

ارتش سرخ دات كام :

 هر روز اخبار بدهکاری های ارزی پرسپولیس در رسانه ها منتشر می شود، اما فعلا کسی از طلب و البته شکایت شرکت ریحان فیلم هیچ حرفی نمی زند. حتما این موضوع حقوقی است و رسول پناه نباید خودش در آن ورود کند و این کار وظیفه واحد حقوقی است. یکی از اختلافات به وجود آمده میان رسول پناه و هاشمی بر سر قرارداد این شرکت بود. وزیر روی آتیه داده پرداز نظر مثبت داشت و برای همین رسول پناه هم همسوی وزیر شد و هاشمی دستش به جایی نرسید تا این قرارداد دوباره به جریان بیفتد و بدهی گذشته هم از سر پرسپولیس برداشته شود.

یعنی نیاز نیست یک مدیر گاهی خودش مستقیم وارد عمل شده و جلوی یک فاجعه مالی دیگر را بگیرد؟!

جالب است با مدیرعامل این شرکت که صحبت کردیم متوجه شدیم آنها منتظر صدور حکم شکایت شان هستند. بی سروصدا که البته به نظر می رسد سکوتی پر از تاوان باشد! 7 میلیارد طلب اصلی و حدود 3 میلیارد تومان غرامت براساس بندی که در قرارداد طرفین وجود دارد.

مدیرعامل ریحان فیلم: به پرسپولیس ضربه نمی زنیم، با صبوری حق مان را می گیریم

وقتی با مهدی عابدین، مدیرعامل شرکت ریحان فیلم تماس گرفتیم و از نتیجه شکایتش از باشگاه پرسپولیس سوال کردیم، پاسخی داد که قابل تامل بود. عابدین می گفت: «یک مسیر حقوقی ایجاد کردیم و آن را دنبال می کنیم و منتظریم تا قانون درموردش تصمیم گیری کند. 6 ماه قبل از اجرایی شدن قراردادمان با پرسپولیس به خاطر نیاز این باشگاه مبلغ 7 میلیارد تومان به شکل نقد به حساب این باشگاه واریز کردیم تا مشکلات برطرف شود. قرارداد ما با باشگاه به مانند قراردادی بود که با اسپانسر کنونی به امضا رسید، اما برای ضمانت قرارداد موضوع بلیت فروشی را در اولویت کار قرار دادیم که درنهایت آن اتفاقات رخ داد.»

عابدین درمورد سرانجام این شکایت به «فرهیختگان» گفت: «با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس داریم نه به این باشگاه ضربه می زنیم نه به مدیرانش. با صبوری و از مجاری قانونی به حق مان خواهیم رسید. هدف مان خدمت به این باشگاه و هوادارانش بود و هدف دیگری از این قرارداد برایمان متصور نبود.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

کدام گزینه را بیشتر مقصر بی انگیزگی پرسپولیس در لیگ می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 30 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
3 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن