مجله ارتباط

    melibet

در جلسه عوامل آکادمی با رسول پناه چه گذشت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 474 ] - دوشنبه, 23 تیر 1399

در جلسه عوامل آکادمی با رسول پناه چه گذشت؟

 25 بازیکن و عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز به دیدار سرپرست این باشگاه رفته و مشکلات خود را با رسول پناه مطرح کردند.  25 تن از عوامل تیم های پایه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
در جلسه عوامل آکادمی با رسول پناه چه گذشت؟

 25 بازیکن و عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز به دیدار سرپرست این باشگاه رفته و مشکلات خود را با رسول پناه مطرح کردند.  25 تن از عوامل تیم های پایه...

ارتش سرخ دات كام :

 25 بازیکن و عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز به دیدار سرپرست این باشگاه رفته و مشکلات خود را با رسول پناه مطرح کردند.

 25 تن از عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز همراه با محمد پنجعلی(مدیر آکادمی) و رضا ریاضتی(معاون اجرایی آکادمی و سرپرست تیم امید) این باشگاه به دیدار مهدی رسول پناه رفتند.

در این جلسه مشکلات مالی تیم های پایه مطرح شد و سرپرست باشگاه پرسپولیس هم قول داد تا حدود 2 هفته دیگر میزان پرداختی اعضای تیم های آکادمی را از 30 به 60 درصد و سپس بعد از دو هفته تا پایان فصل به تسویه حساب برساند.

رضا ریاضتی در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره برگزاری این جلسه اظهار داشت: جلسه خوبی با رسول پناه داشتیم و به وی گفتیم برخلاف وعده های دروغ 2 مدیرعامل قبلی باشگاه یعنی انصاری فرد و عرب که حتی یک ریال هم به تیم های پایه اختصاص ندادند، اما از سرپرست فعلی باشگاه ممنون هستیم که در این مدت 36 درصد از مبلغ قراردادهای ما را پرداخت کرده است.

وی افزود: از رسول پناه درخواست کردیم با توجه به اینکه در رسانه ها خوانده ایم در این مدت چندین میلیارد پول به حساب باشگاه آمده به وضعیت تیم های پایه بیشتر رسیدگی کند. وی هم با شنیدن صحبت ها به ما حق داد اما از مشکلات و بدهکاری های باشگاه هم صحبت کرد.

معاون اجرایی آکادمی پرسپولیس تصریح کرد: رسول پناه گفت برای تیم های پایه زمین گرفته ایم و از کادرفنی تیم بزرگسالان هم درخواست شده از بازیکنان تیم های پایه بیشتر استفاده شود. آماری هم به سرپرست باشگاه ارائه کردیم که طبق آن در همین بازی اخیر با ماشین سازی یک سوم از ترکیب تیم را بازیکنان سابق آکادمی پرسپولیس تشکیل داده اند.

ریاضتی ادامه داد: برخی از بازیکنان فعلی پرسپولیس که مقابل ماشین سازی هم بازی کردند با قراردادهای 10 الی 15 میلیونی با باشگاه کار در پایه ها را شروع کردند اما در همین باشگاه سابقه دارد با یک بازیکن جوان 10 برابر مبلغ قرارداد بازیکنان فعلی آکادمی پرسپولیس قرارداد امضاء شده اما تاکنون یک دقیقه هم برای تیم بزرگسالان بازی نکرده است. دروازه بان تیم امید ما در 10 بازی اخیر کلین شیت کرده اما دروازه بان سوم تیم بزرگسالان را از باشگاه دیگری جذب کرده اند بدون اینکه عملکرد دروازه بان تیم امید را ببینند.

وی عنوان کرد: رسول پناه پس از شنیدن صحبت های ما گفت تمام این موارد را به کمیته فنی باشگاه انتقال می دهد و باید از این بعد از بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس بیشتر استفاده شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن