سلطانی: آقای انصاری فر بیا از عملکرد مالی خودت دفاع کن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 825 ] - یکشنبه, 29 تیر 1399

سلطانی: آقای انصاری فر بیا از عملکرد مالی خودت دفاع کن

مصاحبه محمدحسن انصاری فرد که گفته بود مدیران در موفقیت های پرسپولیس نقشی ندارند حالا با واکنش یکی از همبازیان سابق او در پرسپولیس همراه شده است. بهروز سلطانی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سلطانی: آقای انصاری فر بیا از عملکرد مالی خودت دفاع کن

مصاحبه محمدحسن انصاری فرد که گفته بود مدیران در موفقیت های پرسپولیس نقشی ندارند حالا با واکنش یکی از همبازیان سابق او در پرسپولیس همراه شده است. بهروز سلطانی ...

ارتش سرخ دات كام :

مصاحبه محمدحسن انصاری فرد که گفته بود مدیران در موفقیت های پرسپولیس نقشی ندارند حالا با واکنش یکی از همبازیان سابق او در پرسپولیس همراه شده است.

بهروز سلطانی دروازه بان پرسپولیس در تیم طلایی دهه شصت و همبازی محمدحسن انصاری فرد در آن دوران ، واکنشی انتقادآمیز به مصاحبه مدیرعامل سابق پرسپولیس دارد. سلطانی درباره محمد حسن انصاری فرد گفت: محمد حسن (انصاری فرد) دوست و همبازی من بوده است اما دوست دارم در مورد حکایت های مربوط به مشکلات مالی بیاید واز خودش دفاع کند تا مردم و ما پیشکسوتان بفهمیم که ایشان درست عمل کرده است یا خیر؟

دروازه بان قدیمی پرسپولیس همچنین گفت: آقای انصاری فرد با رادیو گفتگو کرده وگفته مدیر عاملان در قهرمانی های تیم پرسپولیس بی تاثیر بوده اند ودر موفقیت ها نقشی ندارند اما من باید بگویم اتفاقا ایشان راست میگویند ومدیران تیم ها در ناکامی ها بیشتر نقش دارند.

سلطانی افزود : آقای انصاری فرد در سال 85 با آوردن رافائل ادریو باعث شد تا شش امتیاز از تیم کسر شود ویک سال بعد اگر لطف خدا وحضور کریم باقری وسپهر حیدری نبود ودقیقه 97 به تیم سپاهان گل نمی زدیم قهرمانی قربانی اشتباه ایشان بود.

سلطانی با تبریک قهرمانی متوالی پرسپولیس برای بار چهارم گفت: ما هم 30سال قبل 5سال متوالی قهرمان تهران شدیم وبرای این قهرمانی تلاش وزحمت زیادی کشیدیم ، آقای انصاری فرد هم همبازی ما در آن تیم بود، همین جناب انصاری فرد امسال به گونه ای مدیریت کرد که ممکن است بعدها برای تیم قهرمان ما دردسر ساز باشد .اگر مشکلات مالی مربوط به کالدرون که ایشان آن را آفریده فردا برای تیم محرومیت ودردسر ایجاد کند آیا آقای انصاری فرد پاسخگوست؟

او  ادامه داد: یحیی گل محمدی عملکرد خوبی داشته است اما وقتی آقای انصاری فرد در حال بر هم زدن قرار داد با کالدرون بود به ایشان گفته شد بیشتر از پول قرار داد باید جریمه بدهی که حالا هم اینگونه شده است. ضمن این که ایشان یحیی گل محمدی را آورد که بالای 10 میلیارد تومان خرج روی دست باشگاه گذاشته است، چه کسی پاسخگواست؟ چرا ایشان زمانی که با  لجاجت دنبال  جذب استوکس واوساگونا بود  قاطعانه نگفت که خودش پاسخگوی مشکلات احتمالی خواهد بود؟

بهروز سلطانی افزود: من تصور دارم که انصاری فرد اشتباه نکرده است وکارش درست بوده پس به جای این که متواضعانه در رادیو بگوید در موفقیت نقش نداشته درباره مسایل مالی توضیح دهد تا ما هم خیالمان راحت باشد وبگوییم که باور داریم که اگر برای تیم موفق نبوده ، مضر هم نبوده است .از همین جا به همبازی و دوست قدیمی ام می گویم به خاطر خودت بیا واز خودت دفاع کن آقای محمد حسن.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن