مجله ارتباط

    melibet

چرا عالیشاه در جشن رختکن غایب بود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 792 ] - دوشنبه, 30 تیر 1399

چرا عالیشاه در جشن رختکن غایب بود؟

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به شکل عجیبی در جشن سرخپوشان حاضر نبود. پرسپولیس شنبه شب در چارچوب هفته بیست وپنجم لیگ برتر فولاد خوزستان را در ورزشگاه آزادی شکست د... 3 out of 5 based on 2 ratings.
چرا عالیشاه در جشن رختکن غایب بود؟

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به شکل عجیبی در جشن سرخپوشان حاضر نبود. پرسپولیس شنبه شب در چارچوب هفته بیست وپنجم لیگ برتر فولاد خوزستان را در ورزشگاه آزادی شکست د...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به شکل عجیبی در جشن سرخپوشان حاضر نبود.

پرسپولیس شنبه شب در چارچوب هفته بیست وپنجم لیگ برتر فولاد خوزستان را در ورزشگاه آزادی شکست داد تا برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی لیگ فقط به سه امتیاز دیگر از پنج بازی آخر خود احتیاج داشته باشد.

به نوعی شب گذشته قهرمانی این فصل پرسپولیسی ها مسجل شد تا بعد از بازی بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم در رختکن جشن قهرمانی زودهنگام بگیرند. پرسپولیسی ها بعد از بازی حسابی در رختکن جشن گرفتند و حتی یحیی گل محمدی هم در جشن آنها حاضر و مشغول گرفتن فیلم و عکس بود.

بازیکنان، مربیان و اطرافیان پرسپولیس هر کدام از جشن سرخپوشان فیلم و عکس در فضای مجازی منتشر کردند. نکته جالب اینجا بود که در این جشن همه بازیکنان جز امید عالیشاه و سیدجلال حسینی حضور داشتند. البته تکلیف سیدجلال مشخص است، او خیلی علاقه ای به این مسائل ندارد به نوعی شان کاپیتان را حفظ می کند، اما دلیل غیبت عالیشاه چه بود؟

این احتمال وجود دارد که عالیشاه به خاطر شرایطی که در تیم دارد و کمتر به بازی گرفته می شود ناراحت است. البته که وضعیت پرسپولیس و ترکیب اصلی آن خوب است و در پست عالیشاه هم ترابی و امیری عالی هستند، اما شاید عالیشاه توقع داشت که شب گذشته برای چند دقیقه هم که شده به زمین برود.

ذکر این نکته ضروری است که در خصوص ترکیب بازیکنان یحیی گل محمدی تصمیم نهایی را می گیرد و باید به تصمیم سرمربی احترام گذاشت، ولی هرچه هست به نظر می رسد عالیشاه حداقل به خاطر شرایط خودش خیلی خوشحال نیست. البته شب گذشته عالیشاه بعد از بازی پستی را در فضای مجازی منتشر کرد و خوشحالی خود را نشان داد، اما غیبت او در جشن جمعی سرخپوشان علامت سوال بزرگی بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    بازم قهر کرد رفت خونه باباش

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن