مجله ارتباط

    melibet

مهاجرانی: پرسپولیس همه فاکتورهای لازم برای قهرمانی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 700 ] - دوشنبه, 30 تیر 1399

مهاجرانی: پرسپولیس همه فاکتورهای لازم برای قهرمانی دارد

حشمت مهاجرانی سرمربی با سابقه فوتبال کشورمان معتقد است سران فدراسیون فوتبال در سال های اخیر به دنبال پر کردن جیب خود بودند تا اینکه فوتبال را در ایران توسعه د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مهاجرانی: پرسپولیس همه فاکتورهای لازم برای قهرمانی دارد

حشمت مهاجرانی سرمربی با سابقه فوتبال کشورمان معتقد است سران فدراسیون فوتبال در سال های اخیر به دنبال پر کردن جیب خود بودند تا اینکه فوتبال را در ایران توسعه د...

ارتش سرخ دات كام :

حشمت مهاجرانی سرمربی با سابقه فوتبال کشورمان معتقد است سران فدراسیون فوتبال در سال های اخیر به دنبال پر کردن جیب خود بودند تا اینکه فوتبال را در ایران توسعه دهند.

حشمت مهاجرانی سرمربی باسابقه فوتبال کشورمان در گفتگویی در خصوص اوضاع نابسمان این روزهای فوتبال ایران گفت: این موضوعات برای فوتبال کشور ما تازگی ندارد. چندین سال است که ما در مورد ناکارآمدی مسئولین فدارسیون فوتبال صحبت می کنیم. عیب قطعا از توپ فوتبال و مستطیل سبز نیست. مشکل افرادی هستند که با کمال وقاحت در فدارسیون فوتبال حاضر می شوند و می خواهند دوباره به قدرت بازگردند تا از صندلی فدارسیون فوتبال سواستفاده کنند. صندلی ریاست فدراسیون دیگر صندلی خدمت به فوتبال نیست صندلی است برای تجارت کردن و سواستفاده برخی از افراد از این جایگاه. در فوتبال می گویند درستی و صداقت از دفتر رئیس به زمین فوتبال منتقل می شود.

مهاجرانی گفت: باید آقای سلطانی فر اقدامی شایسته انجام دهد هرچند این با قوانین فیفا مغایرت دارد اما به هرحال وزیر باید در حد اختیارات و وظیفه خود کاری انجام دهد. الان نگاه کنید اساسنامه ای که بارها به فیفا ارسال شده از آن ایراد گرفته شده است و برگشت خورده، برای چی؟ به دلیل اینکه در هر بند آن سران فدراسیون به فکر منافع خودشان بوده اند. باید این تحول از یک جا شروع شود در غیر این صورت فوتبال ما نابود خواهد شد.

سرمربی سابق تیم ملی در خصوص اینکه پرسپولیس در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر است اظهار داشت: پرسپولیس تیمی است که ریشه در خاک دارد. این سوای شخصیت بزرگی که دارد بازیکنان بزرگ و خوبی را در اختیار دارد که تعصب و غیرت روی نام این تیم دارند. پرسپولیس با توجه با آشفته بازاری که در مدیریت خود و شرایط مدیریتی فوتبالی ما وجود دارد با حضور افرادی چون کریم باقری توانسته انضباط خود را حفظ کند. این ها فاکتورهایی است که برای نتیجه گیری یک تیم لازم است.

او ادامه داد: پرسپولیس تمام این فاکتور های کمک کننده را دارد. بازیکن بازیساز، بازیکنی که توپ را در زمین به گردش در بیاورد را دارد. خط دفاعی این تیم یکی از بهترین ها در آسیا می باشد. سرمایه اصلی این تیم هواداران هستند و بازیکنان به خوبی می دانند که نسبت به احساسات آنها مسئولیت دارند و تلاش خود را برای آنها به کار می گیرند. تیمی که  تحویل آقای گل محمدی داده شده است وارث برانکو بوده است. برانکو  هر سال تیم خود را به خوبی بست و نقاط ضعف این تیم را برطرف کرد و نقاط قوت این تیم را تقویت نمود. تا جایی که این تیم به فینال آسیا رسید و با بد شانسی از قهرمانی باز ماند. البته بعد از برانکو، یحیی گل محمدی و کادر فنی پرسپولیس برای این تیم زحمات بسیاری کشیدند تا توانستند موفقیت های گذشته را باز تکرار کنند.

مهاجرانی در مورد اینکه با این شرایط آیا مسابقات لیگ برتر باید برگزار می شد بیان کرد: سلامتی افراد از بازیکنان تا اعضای کادر فنی مهم تر از هر چیز دیگری است. شما نمی دانید هنگامی که عکس وریا غفوری و فرزندش که پشت شیشه قرار داشت را دیدم چقد متاثر شدم. خدای ناکرده اگر برای هر یک از این بازیکنان اتفاقی رخ دهد جبران ناپذیر است و این اتفاق ناگوار تا ابد در یادها خواهد ماند. فدراسیون فوتبال نیز هدفی را دنبال می کند و اعلام کرده قادر است مسابقات لیگ برتر را برگزار کند. خب اگر مسابقات را برگزار نکند با مشکلات دیگری از جمله معرفی تیم قهرمان، تیمهای صعود کرده و سقوط کننده در دسته های پایین تر روبه رو خواهد بود. این سوال شما کاملا عقلانی و منطقی است و باید تجزیه و تحلیل شود و مدیران فدراسیون و سازمان لیگ در این باره پاسخ روشنی را ارائه دهند. با توجه به این دستور باشگاه باید شرایط ایده آل را برای نیروی انسانی خود فراهم کنند و بازیکنان نیز باید به خوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند تا زبانم لال به این ویروس منحوس دچار نشوند.

مهاجرانی در مورد عملکرد سردار آزمون در لیگ روسیه و مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش بیان کرد:  هر سه این بازیکنان از نقطه نظر حالت روحی، فیزیک بدنی و تکنیک فردی در سطح بالایی قرار دارند. سردار آزمون، مهدی طارمی و جهانبخش هر سه هم قدرت تصمیم گیری دارند هم از سرعت بالایی برخوردار هستند هم ذکاوت و سرعت عمل بالایی دارند مهم تر از همه دانش استفاده از توپ و موقعیت های که در اختیار آنها قرار می گیرد را دارند. این فاکتورهای مهمی است که یه فوتبالیست باید از آن برخوردار باشد. آزمون اکنون با زنیت قهرمان روسیه شده و شانس آقای گلی نیز دارد. مهدی طارمی نیز پیشرفت قابل قبولی داشته است و شانس آقای گلی لیگ پرتغال را دارد و تیم های بزرگی همچون پورتو و بنفیکا به دنبال جذب او هستند. جهانبخش هم عملکرد خوبی داشته و موفق شد با گلی زیبا دروازه چلسی را باز کند اما اینکه چرا مربی برایتون از او زیاد استفاده نمی کند یک بحث فنی است که باید دید نقطه نظر این مربی چیست و از جهانبخش چه می خواهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن