مجله ارتباط

    melibet

خواجه وند: با کالدرون به توافقات اولیه رسیده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 328 ] - سه شنبه, 31 تیر 1399

خواجه وند: با کالدرون به توافقات اولیه رسیده ایم

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس از توافقات اولیه این باشگاه با سرمربی پیشین سرخپوشان خبر داد. مهدی خواجه وند درباره پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خواجه وند: با کالدرون به توافقات اولیه رسیده ایم

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس از توافقات اولیه این باشگاه با سرمربی پیشین سرخپوشان خبر داد. مهدی خواجه وند درباره پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: م...

ارتش سرخ دات كام :

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس از توافقات اولیه این باشگاه با سرمربی پیشین سرخپوشان خبر داد.

مهدی خواجه وند درباره پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما پرونده های متعددی داریم که هر کدام، در مرحله مختلفی به سر می برند. مطالبات بخشی از طلبکاران یعنی نیلسون، فرناندو گابریل و چوک پرداخت و این پرونده ها بسته شده است. رسول پناه با اقدامی مناسب، پرونده هایی را که از دوره های گذشته مانده، پیگیری کرده است. پرونده های برانکو، کالدرون و دستیاران آنها محتوم بوده و رسول پناه جداً پیگیر حل مشکلات است.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، در مورد پرونده سرمربی پیشین کروات سرخپوشان گفت: رأی پرونده کالدرون و دستیارانش صادر و ابلاغ شده است که درخواست شرح تفصیلی آن رأی را داشتیم. اگر این شرح به ما ابلاغ شود، تصمیم می گیریم که دادخواستی به دادگاه عالی ورزش بدهیم یا خیر. ما تکلیف داریم به مسائل حقوقی ورود کنیم که اگر این اتفاق به موقع انجام شود و اقدامی احتیاطی نکنیم، باشگاه با محکومیت مواجه می شود. من وظیفه دارم به کارهای حقوقی برسم که باعث شوم مدیرم، مذاکرات بهتری داشته باشد. تماس های خوبی با کالدرون گرفته و توافقات ابتدایی خوبی حاصل شده است. پرونده برانکو هم جزو برنامه های اصلی رسول پناه است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره احتمال کسر امتیاز از شاگردان یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: ما هنوز در این مقطع نیستیم و پرونده ها از جنبه حقوقی مدیریت شده است. هیئت مدیره و رسول پناه، تأمین منابع مالی پرونده های مالی برانکو و دستیارانش را پیش بینی کرده اند تا این پرونده ها را در اولین فرصت با پرداخت یا مصالحه حل کنیم. در پرونده کالدرون هم از لحاظ روند قانونی زمان داریم. باید در زمان عقد قرارداد و همچنین زمان تصمیم به پایان همکاری، تأمین منابع مالی پیش بینی شود.

خواجه وند درباره هواداری که در دبی، 150 هزار دلار برای قرارداد استوکس به باشگاه پرسپولیس داد و درخواست بازگشت این مبلغ را کرده است، تصریح کرد: او از جمله طلبکاران ماست و از افرادی است که به باشگاه لطف کرده. ما از این موارد متعدد داریم که باید به موقع به تعهدات آنها عمل می شد، اما من در جریان این چک نبودم. اصولاً افراد حقوقی باشگاه ها را خیلی در جریان قراردادها قرار نمی دهند. رسول پناه پیگیر کارهای این هوادار است و اختلافاتی بر سر این مسئله داشتیم که پرداخت به دلار باشد یا چک. ما ذی حساب داریم و شرکتی دولتی محسوب می شویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن