مجله ارتباط

    melibet

پرسپولیس بدون مدیرعامل قهرمان می شود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 375 ] - سه شنبه, 31 تیر 1399
پرسپولیس بدون مدیرعامل قهرمان می شود؟

با وجود اینکه در ماه های اخیر باشگاه پرسپولیس توانسته مطالبات بازیکنانش را پرداخت کند، اما مدیران این باشگاه فکری به حال هزینه های ماه های آینده نکرده اند. زد...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود اینکه در ماه های اخیر باشگاه پرسپولیس توانسته مطالبات بازیکنانش را پرداخت کند، اما مدیران این باشگاه فکری به حال هزینه های ماه های آینده نکرده اند.

زدر آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی قرار دارد اما با این وجود ضعف مدیریت در سال های اخیر باعث شده این باشگاه نتواند به یک ثبات مالی برسد. وقتی طی چهار سال یک تیم به قهرمانی می رسد، باید پذیرفت که این تیم از نظر فنی به یک ثبات رسیده که توانسته روند خوبش را ادامه بدهد اما همین تیم با وجود موفقیت های فنی، نتوانسته مشکلات مالی خود را برطرف کند.

در فصلی که رو به پایان است، مدیران باشگاه پرسپولیس بی توجه به مطالبات مربیان سابق و تامین منابع مالی، دست به تغییراتی زدند و هزینه هایی را به این باشگاه تحمیل کردند. با این وجود به لطف پرداختی های کارگزار باشگاه، پرسپولیس توانست بخشی از مطالبات فصل فعلی بازیکنان را پرداخت کند اما موضوع اینجاست که پرداختی ها از مطالبات فصل آینده باشگاه از اسپانسر پرداخت شده است. به عبارت دیگر از آنجایی که طبق قرارداد کارگزار باید تا خرداد سال آینده ١٠٠میلیارد تومان به پرسپولیس بپردازد، باید گفت مبالغی که در ماه های اخیر به حساب باشگاه واریز کرده، در قالب همین ١٠٠ میلیارد بوده و بنابراین از درآمد فصل بعد پرسپولیس کسر شده است. 

در کنار این موضوع بدهی های ارزی باشگاه هم مشکل دیگری است که می تواند ساختار اقتصادی پرسپولیس را با شکنندگی روبه روی کند. بدهی های سنگینی به برانکو و دستیارانش، کالدرون و دستیارانش و بازیکنانی همچون ماریو بودیمیر در ماه های آینده هزینه سنگینی را به پرسپولیس تحمیل خواهد کرد. از این رو وقتی بخشی از درآمدهای فصل آینده هزینه شده باشد و بخشی هم به پرداخت بدهی های خارجی اختصاص یابد، باید گفت قهرمان چهار دوره اخیر فوتبال ایران پولی برای هزینه های لیگ بیستم نخواهد داد. 

پرسپولیس درحالی با یک بحران بزرگ مالی روبه رو خواهد شد که در ماه های اخیر بدون حضور «مدیرعامل» اداره شده است. از زمان استعفای محمد حسن انصاری فرد، این با سرپرستی رسول پناه اداره شده و با وجود اختلافات هیأت مدیره، وزارت ورزش قدمی برای ترمیم ساختار مدیریتی باشگاه و معرفی مدیرعامل بر نداشته است.


برچسب ها : پرسپولیس perspolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • بهنام عصری
    بهنام عصری :
    پرسپولیس همچون هواپیمایی ست در وضعیت اتو پایلت

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن