اکسید هد

خلیل زاده: 4 از اولش هم برای پرسپولیسی ها بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1104 ] - سه شنبه, 31 تیر 1399

خلیل زاده: 4 از اولش هم برای پرسپولیسی ها بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا جایی که من می دانم در تاریخ دربی، پرسپولیس دو بار استقلال را چهارتایی کرده. البته این ٤ جدید که مربوط به پوکر قهرمانی است فر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
خلیل زاده: 4 از اولش هم برای پرسپولیسی ها بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا جایی که من می دانم در تاریخ دربی، پرسپولیس دو بار استقلال را چهارتایی کرده. البته این ٤ جدید که مربوط به پوکر قهرمانی است فر...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا جایی که من می دانم در تاریخ دربی، پرسپولیس دو بار استقلال را چهارتایی کرده. البته این ٤ جدید که مربوط به پوکر قهرمانی است فرق می کند.
به جرأت یکی از خوش مصاحبه ترین فوتبالیست های ایران شجاع خلیل زاده است؛ مدافعی که هر وقت مصاحبه می کند حرف های جالبی می زند و به اصطلاح تیتر های زیادی می دهد. شجاع این بار هم در خصوص قهرمانی زودهنگام پرسپولیس، عدد 4، کل کل هایش با سرمربی پرسپولیس، آینده اش در این تیم، جدایی دوست صمیمی اش علیرضا بیرانوند و سایر مسائل حرف های جالبی زد که در ادامه می خوانید.

*از بازی با فولاد شروع کنیم.
ما این تیم را به خوبی آنالیز کرده بودیم و می دانستیم اصلاً بازی راحتی نداریم که دقیقاً هم همین طور شد. جواد نکونام تیم خوبی ساخته و نتایج این تیم در هفته های قبل این موضوع را به خوبی نشان می داد. انصافاً در نیمه نخست نمایش خوبی داشتند ولی در نیمه دوم ما کاملاً سوار بر بازی شدیم و به گل هم رسیدیم. هر چند به نظرم در نیمه دوم باید چند گل دیگر هم می زدیم ولی بدشانس بودیم.

*تو به سیامک خیلی نزدیکی؛ ماجرای شادی بعد از گلش چه بود؟
سیامک اسم همسرش را روی دستش تتو کرده و به او قول داده هر وقت گل بزند تتوی روی دستش را ببوسد و فکر کنم بالای ٢٠ بار هم این کار را کرد؛ حالا قرار است در بازی بعدی هم سیامک گل بزند و این خوشحالی را انجام دهد. جدا از شوخی سیامک و همسرش فوق العاده هستند و من برایشان آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم.

*با بردن فولاد، قهرمانی تان تقریباً قطعی شد و در رختکن یک جشن کوچک هم گرفتید.
خدا را شکر که بالاخره پوکر قهرمانی را به دست آوردیم، مبارک همه پرسپولیسی ها باشد. دست تک تک هواداران را می بوسم. با اینکه در ورزشگاه حضور ندارند ولی همه جوره از ما حمایت کردند. ما واقعاً برای تک تک امتیازاتی که کسب کردیم زحمت کشیدیم و جا دارد از همه اعضای تیم تشکر کنم. در رختکن هم طبیعی بود که همه تیم خوشحال باشند و بعد از بازی جشن گرفتیم و آهنگ قهرمانی خواندیم.

*و البته عدد 4 نشان دادید و کری خواندید.
«4» که از اولش هم برای ما بود. تا جایی که من می دانم در تاریخ شهرآورد، پرسپولیس دو بار استقلال را چهارتایی کرده. البته این 4 جدید که مربوط به پوکر قهرمانی است فرق می کند و تفاوتش این است که حالاحالا ها هیچ تیمی نمی تواند این رکورد را بزند و 4 قهرمانی پشت سر هم بیاورد.

*در جریان بازی با فولاد چند بار با فرشاد احمدزاده بگو مگو داشتی.
بگو مگویی در کار نبود. فرشاد دوست صمیمی من است و با هم در پرسپولیس همبازی بودیم ولی از آنجایی که یار مستقیم من بود چند بار برخورد داشتیم و با هم شوخی می کردیم.

*در کل قبول داری کمی نسبت به قبل آرام تر شده ای؟
بله، خودم هم چنین حسی دارم. البته به همسرم قول دادم در زمین آرام تر باشم و کمتر دعوا کنم. فکر کنم این موضوع بی تأثیر نبوده.

*با اینکه در پست غیر تخصصی بازی کردی ولی عملکردت بسیار خوب بود؛ نمی خواهی کلاً مدافع چپ شوی؟
خب تیم ما در این بازی محمد انصاری، نادری و ربیع خواه را نداشت و من مجبور شدم به درخواست کادر فنی در این پست بازی کنم. شاید هر کسی به جز آقایحیی از من می خواست قبول نمی کردم ولی به خاطر او پذیرفتم بازی کنم. امیدوارم مصدومان ما زودتر آماده بازی شوند و من هم به پست اصلی ام برگردم. اینکه من خوب بودم نظر لطف شماست. من هر جا که بازی کنم از جان و دل مایه می گذارم، چون پرسپولیس از همه چیز مهم تر است. اگر هم اشتباهی داشتم هواداران و کادر فنی ببخشند و عذر خواهی می کنم.

*حتماً در جریان نظرسنجی AFC قرار گرفتی؛ به نظرت از بین تو و سیدجلال چه کسی اول می شود؟
سیدجلال بهترین مدافع آسیاست و این عنوان حقش است. از طریق روزنامه شما از همه هواداران پرسپولیس می خواهم به سید رأی بدهند، چون او شایستگی اول شدن را دارد.

*هواداران این روز ها بیشتر از هر چیزی نگران جدایی ستاره هایی مثل تو هستند.
به نظرم یکی از عوامل موفقیت ما در این سال ها این بود که کمترین تغییر را داشتیم و این موضوع کمک زیادی به ما کرد. به نظرم باشگاه باید ستاره هایی مثل بشار و ترابی را نگه دارد که پیشنهادات خوب خارجی دارند. امیدوارم این اتفاق بیفتد و با حل شدن مشکلات مالی برای فصل آینده هم با قدرت ظاهر شویم. شاید باورتان نشود ولی کل تیم ما از همین حالا به فکر قهرمانی سال آینده و به دست آوردن گلات قهرمانی است (با خنده بالاخره یاد گرفتم پنجمین قهرمانی متوالی چه می شود). در مورد خودم هم باید بگویم هیچ جا و هیچ تیمی برایم پرسپولیس نمی شود و من عاشق این تیم و هوادارانش هستم. امیدوارم مشکلات مالی حل شود و شرایط جوری رقم بخورد که من بتوانم در پرسپولیس بمانم.

*خیلی ها معتقدند بعد از قطعی شدن قهرمانی، بازیکنان پرسپولیس برای ادامه لیگ انگیزه ندارند و به نوعی بازی ها را آسان می گیرند، نظرت چیست؟
اصلاً این طور نیست و ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. مطمئن باشید با تمام قوا در بازی ها حاضر می شویم، چون می خواهیم رکورد بزنیم، پس برای هر بازی انگیزه داریم.

*علیرضا بیرانوند دوست صمیمی ات قبل از ترک ایران گفت پرسپولیسی ها مرا فراموش نکنند و مدال قهرمانی ام را کنار بگذارند.
واقعاً خیلی دلم برای علیرضا تنگ شده؛ به او قول می دهم جایش را در جشن قهرمانی خالی می کنیم. علیرضا فراموش شدنی نیست. مگر می شود کسی پرسپولیسی باشد و او را از یاد ببرد. بیرو همیشه در قلب ماست و من بهترین ها را برایش آرزو می کنم. امیدوارم علی را در بهترین تیم های اروپایی ببینم.

*تو یکی از رئالی های پرسپولیس هستی. بعد از قهرمانی تیم محبوبت برای بارسایی های تیم تان به خصوص یحیی گل محمدی کری نخواندی؟
وحشتناک کری خواندم؛ یعنی تا چند روز بعد از قهرمانی هر روز بارسایی ها را اذیت می کردم. برای آقایحیی هم خیلی کری خواندم ولی اصلاً زیر بار قهرمانی رئال نمی رود و نزدیک بود دعوای مان شود. رئال با اقتدار قهرمان شده و نمی دانم این بارسایی ها چه می گویند.

*حتماً بازیکن مورد علاقه ات هم راموس است؟
من همیشه عاشق کاناوارو بودم و او را الگوی خودم می دانستم ولی از وقتی از فوتبال خداحافظی کرد علاقه زیادی به راموس دارم و بازی هایش را دنبال می کنم.

*حرف پایانی.
باز هم از هواداران تشکر می کنم؛ جایشان در ورزشگاه خیلی خالی است و این قهرمانی مبارکشان باشد. از خوشحالی آن ها در این روز های سخت خوشحالم و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مردم برطرف شود و البته این ویروس کرونا هم از بین برود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن