اکسید هد

کریم باید یکی را انتخاب کند؛ تیم ملی یا پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 529 ] - چهارشنبه, 1 مرداد 1399
کریم باید یکی را انتخاب کند؛ تیم ملی یا پرسپولیس

تمرینات تیم ملی به زودی برای بازی با سوریه آغاز می شود. این بازی 13 شهریور در استادیوم آزادی برگزار می شود و تیم ملی بعد از این بازی برای دیدار با ازبکستان را...

ارتش سرخ دات كام :

تمرینات تیم ملی به زودی برای بازی با سوریه آغاز می شود. این بازی 13 شهریور در استادیوم آزادی برگزار می شود و تیم ملی بعد از این بازی برای دیدار با ازبکستان راهی تاشکند می شود. آن بازی 17 شهریور برگزار خواهد شد.

با شروع تمرینات تیم ملی، کریم باقری باید از اردوی پرسپولیس جدا و در اردوی تیم ملی حاضر شود. فدراسیون فوتبال روی حضور کریم باقری در اردوی تیم ملی حساب باز کرده است. با توجه به ترافیک کار در تیم ملی، کریم باید از بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند. کریم یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او فصل آینده با تیم باشگاهی 1,2 میلیارد تومان است. کریم باقری با محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال صحبت کرد و قرار شد قرارداد همکاری او با تیم ملی تنظیم شود و در اختیارش قرار گیرد.

هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص مبلغ قرارداد کریم باقری اظهار نظر خواهد کرد، اما بعید است دستمزدی که فدراسیون فوتبال برای کریم در نظر می گیرد، نزدیک به دستمزدش از باشگاه پرسپولیس باشد. بیشترین دستمزدی که فدراسیون فوتبال در سال های اخیر به مربیان ایرانی پیشنهاد داده بود 500 میلیون تومان و به فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید بود. هر چند این حضور تداوم نداشت و در ادامه مجیدی جای خود را به حمید استیلی داد.

کریم باقری خواهان حضور توأمان در اردوی تیم ملی و پرسپولیس شده؛ به خصوص که اردوی تیم ملی زمانی برگزار می شود که بازی های لیگ برتر تعطیل است، اما فدراسیون فوتبال مخالف این شیوه و بر این باور است اگر به کریم باقری اجازه حضور همزمان در اردوی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس را بدهد، دیگر مربیان تیم های ملی هم خواهان فعالیت در تیم های باشگاهی می شوند.

فدراسیون فوتبال تصمیم گیری در این زمینه را به کریم باقری محول کرده است. فدراسیون امیدوار است کریم در اردوی تیم ملی حاضر شود و به خاطر تیم ملی، قید حضور در اردوی سرخ ها را بزند. در نهایت به نظر می رسد مبلغ مالی که فدراسیون فوتبال برای قرارداد به کریم باقری پیشنهاد می دهد، در تصمیم گیری او دخیل است. آنچه مسلم است فدراسیون فوتبال برای جلب رضایت کریم باقری باید تابوشکنی کرده و به مربی ایرانی همانند مربی خارجی نگاه کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن