melibet

عجیب ترین محرومیت تاریخ!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1650 ] - چهارشنبه, 1 مرداد 1399

عجیب ترین محرومیت تاریخ!

اول یک نکته را روشن کنیم؛ اینکه به شدت منتقد رفتارهای پرخاشگرانه شجاع خلیل زاده در زمین بازی هستیم و معتقدیم بیشتر محرومیت هایی که او تحمل کرده حقش بوده. با ا... 5 out of 5 based on 11 ratings.
عجیب ترین محرومیت تاریخ!

اول یک نکته را روشن کنیم؛ اینکه به شدت منتقد رفتارهای پرخاشگرانه شجاع خلیل زاده در زمین بازی هستیم و معتقدیم بیشتر محرومیت هایی که او تحمل کرده حقش بوده. با ا...

ارتش سرخ دات كام :

اول یک نکته را روشن کنیم؛ اینکه به شدت منتقد رفتارهای پرخاشگرانه شجاع خلیل زاده در زمین بازی هستیم و معتقدیم بیشتر محرومیت هایی که او تحمل کرده حقش بوده. با این همه، محرومیت اخیر او یکی از سرگرم کننده ترین اتفاقات تاریخ فوتبال جهان است. هدف ما از تهیه این مطلب آشنا کردن شما با سیستم بی نهایت فشل، فرسوده و ناکارآمد مدیریتی در فوتبال ایران است. آیا می دانید داستان محرومیت جدید شجاع خلیل زاده چیست؟

یک عکس از شجاع در داربی رفت پیدا شد که انگار او دارد به داور «هیس» نشان می دهد. در گزارش داور چنین مساله ای قید نشده بود و انصافا ریزبینی در عکس هم نشان می داد مدافع پرسپولیس دستش را کنار گرفته، اما به هر حال کمیته انضباطی این بازیکن را دو جلسه محروم کرد. در ادامه پرسپولیس به حکم اعتراض می کند. جلسه اول محرومیت خلیل زاده در بازی با شهرخودرو اعمال می شود. در این مسابقه جلال حسینی هم مصدوم است و بازیکن تیم مشهدی در ثانیه آخر از جای خالی مدافعان سرزن پرسپولیس تک گل بازی را به ثمر می رساند. پس از آن درست روز بازی بعدی جلوی پیکان، کمیته استیناف اعتراض پرسپولیس را می پذیرد و اعلام می کند جلسه دوم محرومیت شجاع تعلیق شد؛ آن هم در حالی که این بازیکن به خیال محرومیت مسافر شمال کشور شده بود و عملا نمی توانست در مسابقه حاضر شود.

البته آقای صالحی، رییس کمیته استیناف همان زمان فرمودند: «تصمیم را زودتر گرفتیم، اما تایپیست نداشتیم که حکم را بزند!» در نتیجه شجاع هر دو جلسه محرومیتش را گذراند و بابت اینکه فرجام خواهی پرسپولیس را پذیرفتند، یک جلسه محرومیت تعلیقی هم به مجازات او اضافه شد!

 الان همان یک جلسه تعلیقی فعال شده و خلیل زاده برای بازی با نفت مسجدسلیمان محروم است، اما شگفتی های این حکم در همین نقطه به پایان نمی رسد؛ چون دلیل فعال شدن محرومیت تعلیقی شجاع، تخلف او در بازی برگشت با تراکتور است؛ مسابقه ای که در تقویم لیگ 9 هفته قبل برگزار شده و الان صدوهشتادوهفت روز از آن می گذرد.

جناب صالحی امروز مجددا فرموده اند: «کرونا اجازه نداد حکم محرومیت شجاع را زودتر اعلام کنیم»؛ این در حالی است که از دو ماه پیش تمرینات و از یک ماه پیش مسابقات لیگ برتر آغاز شده، اما احتمالا تایپیست کمیته استیناف، از مزیت دورکاری صددرصدی بهره مند شده است. کاش همه تان یک مرخصی طولانی بدون کار می رفتید؛ بلکه به ریه های این سیستم، یک هوای تازه برسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن