اکسید هد

سلطانی فر: مدیران سرخابی فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 456 ] - چهارشنبه, 1 مرداد 1399

سلطانی فر: مدیران سرخابی فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند

 مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: از مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال می خواهم فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند. مسعود سلطانی فر در نشست خ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سلطانی فر: مدیران سرخابی فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند

 مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: از مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال می خواهم فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند. مسعود سلطانی فر در نشست خ...

ارتش سرخ دات كام :

 مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: از مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال می خواهم فرایند برگزاری مجامع را پیگیری کنند.

مسعود سلطانی فر در نشست خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال که عصر امروز (چهارشنبه) با حضور شمس معاون سازمان خصوصی سازی، مدیران عامل سرخابی ها و معاونان ذی ربط وزارت ورزش و جوانان و مدیران حقوقی دو باشگاه برگزار شد،گفت: با قدرت فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال را پیگیری کنید. تا کنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیمو توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وی با بیان اینکه به معاونان خود تاکید کرده که یکی از مهمترین اولویت کاری هر روز پیگیری روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است، گفت: در راستای فرایند خصوصی سازی و واگذاری سهام دو باشگاه، انتظار اقدامات موثرتری از مدیران دو باشگاه سرخابی داریم.

نشست خصوص سازی پرسپولیس و استقلال از ١٨ فروردین، پس از موافقت هیئت عالی واگذاری، بصورت مستمر، منظم و هفتگی با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شده است. در نشست امروز مدیران عامل و معاونین ذی ربط وزرات ورزش و جوانان و حقوقی دو باشگاه حضور داشتند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن