اکسید هد

رادوشویچ، علیه بیرانوند، رحمتی و فرناندو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 976 ] - پنجشنبه, 2 مرداد 1399

رادوشویچ، علیه بیرانوند، رحمتی و فرناندو

رادوشوویچ اگر در پنج بازی باقی مانده خود کمتر از سه گل بخورد، پرسپولیس صاحب کمترین گل خورده در یک فصل در تاریخ لیگ برتر خواهد شد. پرسپولیس در کنار رکوردهایی ک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رادوشویچ، علیه بیرانوند، رحمتی و فرناندو

رادوشوویچ اگر در پنج بازی باقی مانده خود کمتر از سه گل بخورد، پرسپولیس صاحب کمترین گل خورده در یک فصل در تاریخ لیگ برتر خواهد شد. پرسپولیس در کنار رکوردهایی ک...

ارتش سرخ دات كام :

رادوشوویچ اگر در پنج بازی باقی مانده خود کمتر از سه گل بخورد، پرسپولیس صاحب کمترین گل خورده در یک فصل در تاریخ لیگ برتر خواهد شد.

پرسپولیس در کنار رکوردهایی که در بحث تعداد برد، تعداد پیروزی متوالی، امتیاز به دست آورده و ... می تواند 2 رکورد دیگر نیز در دسترس داشته باشد که به گل نخوردن این تیم مربوط است و نقش گلر کرواتش در آن بسیار حیاتی خواهد بود.

سرخپوشان تهرانی تا پایان هفته بیست و پنجم تنها 11 گل دریافت کرده اند. با ذکر این نکته که بازی با سپاهان در دور برگشت برگزار نشد اما در جدول یک کلین شیت به کلین شیت های پرسپولیس اضافه شد تا این تیم در حال حاضر 16 کلین شیت در لیگ نوزدهم داشته باشد و از این حیث بالاتر از سپاهان صدرنشین لیگ باشد.

در این فصل و در 25 بازی برگزار شده سرخپوشان(با احتساب دیدار با سپاهان که قرار بود رادو دروازه بان باشد) 11 بازی رادوشوویچ و 14 بازی علیرضا بیرانوند سنگربان بوده اند. از 16 کلین شیت ثبت شده اما سهم رادو بیشتر بوده و او توانسته 10 کلین شیت ثبت کند و 6 کلین شیت نیز به حساب بیرانوند ثبت شده است.

حالا گلر کروات پرسپولیس در نبود بیرانوند این فرصت را دارد تا با خوردن کمتر از سه گل به تنهایی پرسپولیسِ لیگ نوزدهم را از حیث کمترین گل خورده در تاریخ لیگ برتر بی رقیب کند. رادو که پیش از این فقط یک گل در لیگ نوزدهم خورده و الباقی گل ها توسط بیرانوند دریافت شده می تواند با ثبت این رکورد بالاتر از فرناندو دی خسوس و استقلال خوزستانِ لیگ پانزدهم و همچنین بیرانوند در لیگ های شانزدهم و هجدهم با پرسپولیس در صدر بایستد و نقش مهمی را ایفا کند. البته که او در صورت موفقیت، این مهم را با بیرو شریک است اما به هر حال بخش اعظمی از آن توسط او رقم خورده است.

بوژیدار همچنین با احتساب کلین شیت بازی با سپاهان که برگزار نشد می تواند با بسته نگه داشتن دروازه اش در پنج بازی باقی مانده به رکورد 21 کلین شیت رحمتی در استقلال که در یک فصل رکورد بوده برسد. البته رحمتی آن رکورد را در حالی به ثبت رساند که لیگ 18 تیمی بود. باید دید رادو به این رکورد دور دست هم می تواند برسد یا خیر. سرخپوشان تهرانی در جدال های پیش رو باید به مصاف نفت مسجدسلیمان، نساجی، ذوب آهن، گل گهر و سایپا بروند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن