melibet

قرارداد پایین کریم باقری را از تیم ملی دور کرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 964 ] - پنجشنبه, 2 مرداد 1399

قرارداد پایین کریم باقری را از تیم ملی دور کرد؟

چند روزی است که کمتر کسی از حضور کریم باقری در تیم ملی حرف می زند و البته مشخص نشد قراردادی که فدراسیون به دنبال تنظیم آن برای ارائه به این مربی برای تصمیم گی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قرارداد پایین کریم باقری را از تیم ملی دور کرد؟

چند روزی است که کمتر کسی از حضور کریم باقری در تیم ملی حرف می زند و البته مشخص نشد قراردادی که فدراسیون به دنبال تنظیم آن برای ارائه به این مربی برای تصمیم گی...

ارتش سرخ دات كام :

چند روزی است که کمتر کسی از حضور کریم باقری در تیم ملی حرف می زند و البته مشخص نشد قراردادی که فدراسیون به دنبال تنظیم آن برای ارائه به این مربی برای تصمیم گیری درخصوص آینده کاری اش بود، به کجا رسید و چرا هنوز این قرارداد به دست باقری نرسیده است.
هرچند منابع موثق نزدیک به باشگاه پرسپولیس معتقدند ممکن است برخی از اتفاقات شرایط را در ادامه طور دیگری رقم بزند و نتیجه اش درنهایت منجر به این شود که باقری فصل آینده را هم به عنوان دستیار در پرسپولیس حضور داشته باشد.

 قرارداد و مخالفت سرخ ها
کریم باقری با پیشنهاد نبی برای انتخاب یکی از 2 تیم پرسپولیس یا تیم ملی مواجه شده است؛ شرطی که در ابتدای مذاکرات وجود نداشته و به نظر می رسد فدراسیون قصد دارد یا حضور باقری در تیم ملی را محترمانه منتفی کند یا او را به صورت تمام وقت در اختیار داشته باشد.
شنیده ها مبنی بر این است که باقری هنوز یک فصل دیگر با سرخ ها قرارداد دارد و با اینکه  باشگاه پرسپولیس در این مدت همه تصمیمات را به نظر آقاکریم منوط کرده، اما اینها در ظاهر است و درعمل باشگاه به شدت با این انتقال مخالف است و به مربی تیمش اعلام کرده پیش شرط آنها برای مذاکره با تیم ملی حضور توأمان در پرسپولیس بوده است.

 باقری ضررهای مالی را می پذیرد؟!
بحث قرارداد باقری با پرسپولیسی ها و همچنین مخالفت سرخ ها با حضور کامل باقری در تیم ملی یکی از مواردی است که می تواند درجهت حضور آقاکریم در تیم ملی مشکل ایجاد کند، اما این تنها مورد نیست و مشکلات مالی هم در این بین می تواند مانع از این همکاری شود.
بر اساس شنیده ها قرارداد فصل آینده باقری با پرسپولیس 2میلیارد و 100 میلیون تومان بدون درنظر گرفتن آپشن های قرارداد است که البته این مبلغ منتقدان زیادی هم داشت که چرا یک دستیار باید رقم قراردادش اینقدر باشد.
اما طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده، تیم ملی نمی تواند مبلغ بالایی به این مربی بپردازد و یکی از مواردی که در جلسه نبی با باقری مطرح شد و قرار شد بعد از  طرح موضوع در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درخصوص آن تصمیم گیری شده و به اطلاع آقاکریم برسد، مبلغی است که فدراسیون قصد دارد به عنوان قرارداد با تیم ملی به این مربی بپردازد.
ظاهرا باقری نباید انتظار داشته باشد فدراسیون بیش از 500 میلیون تومان برای این همکاری هزینه کند و این را می توان از رقم قرارداد سرمربی خارجی تیم ملی برداشت کرد.
با این اوصاف و باتوجه به حساسیت باقری روی مسائل مالی بعید نیست او در این شرایط قید همکاری با تیم ملی را در این مقطع بزند.

عکسی که اسکوچیچ منتشر کرد تهدید یا سورپرایز
دیروز سرمربی تیم ملی عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که او را به همراه دستیارانش نشان می داد و این مربی کروات زیر این عکس مطلبی منتشر کرد با این مضمون: کادر مربیان درحال تکمیل شدن است.
برخی ها این عکس را نوعی تهدید برای باقری قلمداد کردند که او هرچه زودتر تصمیم خود را گرفته و جای خود را در کادر تیم ملی رزرو کند، هرچند برخی هم معتقدند اسکوچیچ به زودی با عکسی تازه فوتبال دوستان ایرانی را سورپرایز می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن