melbet_head

پایان قصه پوکر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 875 ] - پنجشنبه, 2 مرداد 1399

پایان قصه پوکر

یحیی و تیمش از تمام تیم هایی که کالدرون در نیم فصل اول از آنها شکست خورده بود، انتقام گرفتند. تراکتور، سپاهان و شهرخودرو سه تیمی بودند که در نیم فصل اول تیم ک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پایان قصه پوکر

یحیی و تیمش از تمام تیم هایی که کالدرون در نیم فصل اول از آنها شکست خورده بود، انتقام گرفتند. تراکتور، سپاهان و شهرخودرو سه تیمی بودند که در نیم فصل اول تیم ک...

ارتش سرخ دات كام :

یحیی و تیمش از تمام تیم هایی که کالدرون در نیم فصل اول از آنها شکست خورده بود، انتقام گرفتند. تراکتور، سپاهان و شهرخودرو سه تیمی بودند که در نیم فصل اول تیم کالدرون را شکست دادند اما در نیم فصل دوم مقهور تیم یحیی شدند. البته این وسط نتیجه بازی با سپاهان را کمیته انضباطی تعیین کرد اما هیچ کس نمی تواند بگوید حق پرسپولیس در آن مسابقه برد نبوده است.

دیگر تیمی که پرسپولیس را در دوران کالدرون شکست داده نفت مسجد سلیمان است. تیمی که اتفاقاً در تاریخ لیگ برتر هرگز مقابل پرسپولیس بازنده نبوده و ضمن کسب چهار تساوی در بازی های دو فصل گذشته در این فصل شکست تلخی را به پرسپولیس تحمیل کرده است. شکستی که کالدرون را تا آستانه در خروجی و اخراج پیش برد.

حالا پرسپولیس فرصت این را دارد تا از نفت مسجدسلیمان هم انتقام بگیرد و با یک پیروزی درخشان دیگر هم قهرمان شده هم آماری را رقم بزند که در این فصل مقابل هیچ تیمی بیشتر از سه امتیاز از دست نداده باشد.

البته تیم یحیی برای به ثمر نشاندن این مأموریت کار دشواری دارد. جدا از بازی بیرون از خانه و گرمای هوا، شاید پرسپولیس قبل از این بازی هم قهرمان شود یا اگر نشد با یک مساوی کار را تمام کند که در این شرایط انگیزه دادن به بازیکنان برای رسیدن به پیروزی کار دشواری خواهد بود.

پرسپولیس برای این مسابقه باید از سد تیم مهدی تارتار بگذرد که از جمله فانوس به دست ها نیست اما حتماً حریف راحتی برای تیم یحیی نخواهد بود. تیم تارتار بعد از تعطیلات کرونا یک برد و دو مساوی داشت و مسابقه اش با فولاد عقب افتاده اما از همین نتایج هم مشخص می شود این تیم به راحتی بباز نیست بخصوص که در خانه بازی می کند و شرایط  آب و هوایی هم می تواند شرایط مسابقه را تحت تأثیر قرار دهد.

با محرومیت شجاع خلیل زاده حالا یحیی چهار مدافع خود را در اختیار ندارد و با کمبود شدید مدافع چپ در این مسابقه باید بازی کند تا جایی که شاید مجبور به بازی دادن احسان حسینی جوان یا تغییراتی تازه در ترکیب تیمش شود. مجموعه تیم پرسپولیس اما آنقدر انگیزه دارد که به این کمبودها اهمیتی نمی دهد چرا که پای یک هدف بزرگ در میان است. قرار است آنها امشب قصه پوکر قهرمانی را - حتی اگر تیم های پایین ترشان تمام امتیازات مسابقه های خود را گرفته باشند - تمام کنند و این هدف آنقدر برایشان شیرین و بزرگ است که هیچ کمبودی نمی تواند حتی ذره ای باعث دلسردی و کوتاهی شان شود. مسجد سلیمان می تواند جایی برای پایانی قصه پوکر قهرمانی باشد و خاطره ای خوش برای تیم یحیی به جای بگذارد اما چنانچه این مهم با شکستن طلسم نبردن نفت در لیگ برتر و انتقام شکست دور رفت همراه شود برای پرسپولیس شیرین تر هم خواهد شد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن