مجله ارتباط

    melibet

افزایش رکورد تاریخی پرسپولیس به بالاتر از 15 امتیاز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 850 ] - پنجشنبه, 2 مرداد 1399

افزایش رکورد تاریخی پرسپولیس به بالاتر از 15 امتیاز

پرسپولیس برای قهرمان شدن در مسابقات فوتبال لیگ برتر به کمترین امتیازات ممکن نیاز دارند و به نظر می رسد که آن ها در بدترین حالت ممکن امکان رسیدن به امتیاز 69 ی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
افزایش رکورد تاریخی پرسپولیس به بالاتر از 15 امتیاز

پرسپولیس برای قهرمان شدن در مسابقات فوتبال لیگ برتر به کمترین امتیازات ممکن نیاز دارند و به نظر می رسد که آن ها در بدترین حالت ممکن امکان رسیدن به امتیاز 69 ی...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برای قهرمان شدن در مسابقات فوتبال لیگ برتر به کمترین امتیازات ممکن نیاز دارند و به نظر می رسد که آن ها در بدترین حالت ممکن امکان رسیدن به امتیاز 69 یعنی 10 امتیاز در 5 بازی آینده را دارند. مهدی پرسپولیس امروز به طور میانگین در 25 دیداری که انجام داده است 59 امتیاز گرفته است و نزدیک 2.4 امتیاز به ازای هر بازی داشته و با این روند باید گفت که این تیم می تواند در مسابقات آینده توان رسیدن به 12امتیاز را هم دارند .
پرسپولیس با نفت مسجدسلیمان در شهر حریف بازی دارد، با تیم سایپا و ذوب آهن باید در تهران بازی کند و با گل گهر سیرجان و نساجی هم باید مصاف دهد. این تیم می تواند به راحتی برابر سایپا و ذوب آهن برنده باشد و برابر 3 تیم دیگر نبازد و حداقل امتیازی که می تواند برایش تعریف کرد امتیاز 9 است. همین 9 امتیاز پرسپولیس را به امتیاز 68 خواهد رساند که در تاریخ لیگ فوتبال در ایران غیرقابل تکرار و باورنکردنی است .
پرسپولیس به سوی اعتبار و قدرت تاریخ فوتبال ایران هجوم آورده و در روزهایی که همه از سر تنگدستی فنی او را به ارتباط با وزیر ورزش متهم می کنند بی صدا دنبال طلسم شکنی است… در تاریخ فوتبال ما و در دوران برگزاری لیگ حرفه ای بیشترین فاصله بین تیم های اول تا دوم درست در همین روزها در حال خلق شدن است. توجه کنید:

یک امتیاز در لیگ اول
1-در سال 81-80 و در لیگ اول حرفه ای پرسپولیس با 49 امتیاز قهرمان و تیم استقلال با 48 امتیاز اول و دوم شدند یعنی فاصله بین 2 تیم اول و دوم جدول رده بندی تنها یک امتیاز بود .

7 امتیاز رکورد بسیاری از سال ها
2-سپاهان با 52 امتیاز در لیگ دوم حرفه ای قهرمان شد و در مسابقات 14 تیمی این سال تیم فوتبال پاس تهران با 45 امتیاز دوم شد و بر این اساس 7امتیاز بین تیم اول و دوم وجود داشت و بعد از سال ها همین فاصله رکورد بین تیم اول و دوم را ثبت کرد .

فقط 2 امتیاز
3-پاس تهران با گرفتن 53 امتیاز در 26 بازی رکورددار مسابقات فوتبال لیگ این سال بود. پاسی ها با تیم دوم جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ کشور2امتیاز  فاصله داشتند .

فاصله زیاد شد اما…
تیم فولاد خوزستان در مسابقات این دوره از لیگ برتر در 30 بازی 64 امتیاز گرفت و بهترین میانگین امتیاز در تاریخ لیگ برتر تا این سال را ثبت کرد. رکوردی که البته تا 12 سال پایدار ماند و تنها پرسپولیس این سال بود که رکورد فولاد را شکست. اما بعد از فولاد تیم های ذوب آهن و استقلال با 58 امتیاز تیم های بعدی بودند و فاصله به 6 امتیاز رسید اما هنوز سپاهان بیشترین فاصله را با تیم دوم در تاریخ لیگ داشت.

یک امتیاز مثل لیگ اول
استقلال در لیگ فوتبال پنجم حرفه ای از تیم دوم یعنی پاس تنها یک امتیاز پیش بود. تیم استقلال در این سال با 59 امتیاز اول و تیم فوتبال پاس با 58امتیاز دوم شدند. فاصله ها مثل فاصله بین پرسپولیس و استقلال در مسابقات فوتبال لیگ اول حرفه ای شد .

2امتیاز مثل فاصله پاس با استقلال
سایپا در لیگ ششم حرفه ای با 56 امتیاز اول و استقلال اهواز با 54 امتیاز دوم شدند. فاصله ها در این سال مثل فاصله بین پاس و استقلال در لیگ سوم حرفه ای بود .

4امتیاز فاصله مقبول سرخ ها
پرسپولیس در عرصه امتیازات واقعی با 65امتیاز اول و سپاهان با 61 امتیاز دوم شدند اما در این سال از پرسپولیس 6 و از سپاهان 3 امتیاز انضباطی کسر شد و پرسپولیس با 59 و سپاهان با 58 امتیاز در این عرصه اول و دوم شدند .

فقط تفاضل گل
در سال 87 تیم استقلال تنها به لطف تفاضل گل از تیم فوتبال ذوب آهن بالاتر ایستاد و شانس در قهرمانی این تیم بسیار موثر بود. استقلال و ذوب آهن هر 2 تیم در مسابقات مورد اشاره تاریخ لیگ برتر 66 امتیاز به دست آورده بودند .

فاصله اندازی اصفهانی ها
اتفاق عجیبی در تاریخ لیگ برتر رخ داد و2 تیم شهرستانی اول و دوم شدند. هر 2 از یک شهر! سپاهان با 67 امتیاز اول و ذوب آهن با 63 امتیاز دوم شدند و فاصله مثل سال قبل که پرسپولیس عنوان قهرمانی را به دست آورد 4 امتیاز شد .

فقط یک امتیاز
سپاهان با 66 امتیاز در مسابقات فوتبال لیگ کشور قهرمان شد و تیم فوتبال استقلال با تنها یک امتیاز به عنوان دوم در جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر رسید.

ادامه پارسال
بازهم یک امتیاز بازهم همان داستان تکرار شد یعنی تیم سپاهان قهرمان شد و تیم فوتبال تراکتورسازی و استقلال هر 2 تنها با اختلاف یک امتیاز به عنوان دوم مشترک در مسابقات فوتبال لیگ برتر رسیدند .

ماجرای ادامه دار
این بار تنها اختلاف بین تیم های اول و دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر 2 امتیاز بود. استقلال با 67 امتیاز عنوان اول را در مسابقات به دست آورده و تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم با 65 امتیاز در این عرصه رتبه دوم را در مسابقات به دست آورد .

باز 2 امتیاز
در سال 92 تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگی که دوباره 16 تیمی شده بود 57 امتیاز گرفته و پرسپولیس با 55 امتیاز دوم شد البته تیم فوتبال پرسپولیس درواقع 56امتیازی بود و یک امتیاز کسر انضباطی شد .

لیگ فوتبال مثل سال 90
در سال 93 اتفاقی مشابه رخ داد و تیم سپاهان با 59 امتیاز اول شد در حالی که 2 تیم با اختلاف یک امتیازی پشت سر سپاهان بودند .در این سال تیم های تراکتور و نفت دوم و سوم شدند و بین سال های 90 و93 تنها تیم نفت تهران بود که جای استقلال را گرفت .

94 مثل سال 87
در سال 94 تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس هر 2 با 57امتیاز برابر شدند اما تفاضل تیم شهرستانی بهتر بود. برعکس استقلال 87 که با تفاضل گل قهرمان شد پرسپولیس 94 قهرمانی را به علت تفاضل گل از دست داد .

رکورد پرسپولیس
پرسپولیس رکورد زد. در این سال تیم فوتبال پرسپولیس 66 امتیاز گرفت و استقلال با 57 امتیاز دوم شد و بیشترین فاصله امتیازی بین تیم های اول و دوم مسابقات فوتبال کشور با 9 امتیاز ثبت شد و در تاریخ پایدار ماند. این مسابقات در لیگ 96-95 صورت گرفت .

تکرار 9
پرسپولیس با 64امتیاز بازهم قهرمان شد و این بار بازهم از تیم دوم 9امتیاز فاصله داشت، تیم دوم در این عرصه 55امتیاز داشت اما این بار تیم دوم نه استقلال که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بود .

تقلیل به 3 امتیاز
تیم پرسپولیس با 61 امتیاز اول و تیم سپاهان با 58امتیاز دوم شده و فاصله ها به 3 امتیاز تقلیل یافت اما بازهم پرسپولیس بالاتر از حریف بود …

رکوردی که پرسپولیس می زند …
پرسپولیس این بار رکورد خواهد زد .هر فاصله امتیازی بین پرسپولیس و تیم دوم بالاتر از 9امتیاز رکورد ثبت خواهد کرد. به طور معمول تصور می شود که این فاصله در مسابقات امسال حتی از 15 امتیاز هم فراتر رود .


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن