melbet_head

حلالی: تیم های پایه پرسپولیس اوضاع خوبی ندارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 316 ] - جمعه, 3 مرداد 1399

حلالی: تیم های پایه پرسپولیس اوضاع خوبی ندارند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: علت جدایی من از تیم امید پرسپولیس این بود که پدر یکی از بازیکنان وقتی به مادرم اهانت کرد دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و یک سیلی به گو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حلالی: تیم های پایه پرسپولیس اوضاع خوبی ندارند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: علت جدایی من از تیم امید پرسپولیس این بود که پدر یکی از بازیکنان وقتی به مادرم اهانت کرد دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و یک سیلی به گو...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت پرسپولیس گفت: علت جدایی من از تیم امید پرسپولیس این بود که پدر یکی از بازیکنان وقتی به مادرم اهانت کرد دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و یک سیلی به گوش بازیکن تیمم که پسر آن پدر هتاک بود زدم.

بازی خوب جوانان پرسپولیس به خصوص مهدی عبدی و سعید حسین پور در ترکیب تیم بزرگسالان پرسپولیس طی این هفته های اخیر باعث شد به سراغ اسماعیل حلالی مربی فصل قبل تیم امید های پرسپولیس برویم و ببینیم او در این باره چه نظری دارد.

*ایمان به بازیکنان جوان
خیلی خوشحالم بازیکنان جوان تیم پرسپولیس در این روز ها خوب بازی کرده و توانسته اند به تیم کمک کنند. این چند بازیکن در امید های پرسپولیس بازیکن من بوده اند و من به توانایی های آن ها ایمان دارم و البته به غیر از این 2 نفر (مهدی عبدی و سعید حسین پور) چند بازیکن دیگر مثل ساسان زمانه، سینا مهدوی، سیداحسان حسینی و... نیز می توانند در موقع لزوم به تیم بزرگسالان کمک کنند.

*بازیکنان امید پرسپولیس فقط زیر توپ می زدند
روزی که به من گفتند بیا سر تمرینات تیم امید تنها 3 توپ داشتیم که آن هم خیلی زود توسط بازیکنان به خارج استادیوم فرستاده شد. همین موضوع سبب شد بازیکنان را جمع کرده و از مربیان آن ها و همکاران خودم گله کنم که چرا در این چند سال چیزی جز زیر توپ زدن به بازیکنان یاد نداده اند و تنها به فکر گرفتن نتیجه بودند؟ در همان تمرین به بازیکنان اعلام کردم آن ها برای یادگیری آمده اند و نه نتیجه گیری و قهرمان شدن. به بازیکنان گفتم باید بدون ترس توپ را روی زمین به گردش دربیاورند و از لو رفتن توپ نترسند و اگر هم نتیجه نگرفتیم مهم نیست و هدف این است که آن ها فوتبال بازی کردن را یاد بگیرند.

*به بازیکنم سیلی زدم، چون پدرش به مادرم ناسزا گفت!
علت جدایی من از تیم امید پرسپولیس این بود که پدر یکی از بازیکنان بین دو نیمه شروع به تهدید کرد و سپس پا را فراتر گذاشت و به ناسزا گفتن پرداخت و وقتی به مادرم اهانت کرد دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و یک سیلی به گوش بازیکن تیمم که پسر آن پدر هتاک بود زدم. بعد از این اتفاق محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیر عامل باشگاه بدون اینکه رفتار پدر آن بازیکن را بررسی کند مرا تعلیق کرد که البته تا به امروز این تعلیق ادامه پیدا کرد! و من به همین دلیل برای او متأسفم که بدون در نظر گرفتن رفتاری که باعث شده من این گونه واکنش نشان دهم، حکم به تعلیق من داد.

*چرا هم باید فحش بخوریم و هم دستمزد نگیریم؟
آقای انصاری فرد که این گونه مدیریت می کند آیا تا به حال از خود پرسیده چرا پرداختی به تیم پایه ها نداشت؟ آیا به این فکر کرده ما با این فشار شدید کاری و روحی و روانی بدون اینکه دستمزدی داشته باشیم چرا باید فحش بخوریم و تهدید شویم؟ با این شرایط آیا نباید ما لحظه ای کنترل خود را از دست بدهیم؟ این صحبت ها را به این دلیل مطرح می کنم که یک بار در بازی پیشکسوتان خود انصاری فرد به سراغ من آمد و گفت همه جا صحبت از اخلاق خوب توست و به همین دلیل قصد دارم با تو کار کنم، اما حالا چه شده که با یک اتفاق من باید به همین راحتی کنار گذاشته شوم آن هم در حالی که تقصیری در این موضوع نداشتم؟

*من آدم سرمربی نیستم که کار های شخصی اش را انجام دهم
من سال ها برای مربیگری ام زحمت کشیدم و البته مثل خیلی ها نه چاپلوسم و نه بلدم کار هایی که دیگر مربیان برای سرمربی ها انجام می دهند را انجام دهم؛ کار هایی که با چشم خود دیدم که مربی آدم سرمربی است و فقط باید کار های شخصی او از بردن لباس به اتوشویی تا آوردن فرزند سرمربی از مدرسه و ... را انجام دهد. من چنین آدمی نیستم که به خاطر بودن در تیم تن به انجام چنین کار هایی بدهم.

*سفره ای پهن شده و کارشناس دعوت می شود
فضای فوتبال ما به قدری ناسالم است که حتی وقتی تلویزیون را روشن می کنیم تا فوتبال ببینیم کارشناسانی را می بینیم که مشخص است، چون سفره ای باز شده تا همه دور هم جمع شوند و از آن بهره ای بگیرند کنار هم هستند و اینکه مسئولان ببینند که آیا شما کاربلد هستید، آیا کارشناس هستید یا خیر اهمیتی برای کسی ندارد.

*در تیم های پایه پرسپولیس برخی از بازیکنان فقط به خاطر شرایط مالی پدرشان کاپیتان هستند
روزی که به عنوان مربی به تیم امید پرسپولیس آمدم بازیکنانی را دیدم که به هیچ عنوان کیفیت خوبی ندارند و وقتی سابقه و رزومه آن ها را پرسیدم دیدم خیلی از آن ها سال هاست در باشگاه حضور دارند و وقتی زمان جلو رفت و کیفیت فنی ضعیف آن ها را بیشتر دیدم پیگیر شدم و دیدم به هر حال هر یک از آن ها به واسطه پدر خود و شرایط مالی مساعدی که دارند سال هاست در باشگاه حضور دارند و حتی برخی از آن ها سال ها کاپیتان تیم هم بوده اند و این برای باشگاهی مثل پرسپولیس فاجعه است!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن