melibet

پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 206 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم. افشین پیروانی در فرودگاه پس از بازگشت تیم از مسجد سلیمان در خ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیروانی: قهرمانی برای چهارمین بار لذتش بیشتر است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم. افشین پیروانی در فرودگاه پس از بازگشت تیم از مسجد سلیمان در خ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم.

افشین پیروانی در فرودگاه پس از بازگشت تیم از مسجد سلیمان در خصوص قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین بار پیاپی در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:  خدا را شاکریم و این قهرمانی را به هوادار تبریک می گویم و به آنها هدیه می کنیم. قهرمانی خوب است و قهرمانی برای چهارمین بار لذتش زیاد است. هر چند خیلی تهمت زدند و فشارهایی از بیرون آوردند که قهرمان نشویم ولی سختی کشیدیم، یک تیم یکدست بودیم تا روزی که هوادار در استادیوم بود خیلی کمک مان کرد. هیچ چیز شیرین تر از قهرمانی نیست که برای چهارمین قهرمانی کسب کنیم.

وی ادامه داد: از هواداران که نصف شب به فرودگاه مهرآباد آمدند تشکر می کنم که خستگی را از تن ما بیرون آوردند.

پیروانی در خصوص حفظ ترکیب اصلی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل بعد عنوان کرد: باشگاه وظیفه اش است تا شاکله اصلی تیم را حفظ کند، اگر دست باشگاه، مدیر تیم و سرمربی تیم باشد در تلاش هستیم که تمام بازیکنان را حفظ کنیم. مگر اینکه بازیکنی بندی یا تبصره ای در قراردادش باشد، رضایت خودش باشد که از تیم برود و از دست همه خارج است. ولی این قول را به هواداران می دهیم حداکثر بازیکنان را حفظ کنیم.

وی افزود: از اینکه همه عاشق این هستند که در پرسپولیس بمانند حرفی در آن نیست ولی مطمئن باشید همه می مانند و صحبت هایی با اکثر بازیکنان  شده و در تلاش هستیم هر کدام از بازیکنان تیم را که کادر فنی خواست در تیم نگه داریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره ادامه رقابتهای این فصل در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده نیز گفت: این قول را به هوادارها می دهیم در جام حذفی و هم لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم، هر چند تیمهای دیگر بازیکنان گران قیمت را می گیرند. در لیگ قهرمانان آسیا تقابل نامتعادلی وجود دارد، آنها بازیکنان چند میلیون دلاری می آوردند ولی ما با این جوانان ایرانی می رویم که شگفتی ساز و زحمتکش هستند تا با تلاش دل هواداران شاد کنند.

پیروانی در مورد حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاهها خاطرنشان کرد: تیم های رقیب هم بدانند باشگاه پرسپولیس یک سرمایه ای دارد به نام هوادار، باور کنید وقتی که در استادیوم نیستند نصف قدرت نیست. هوادارهای ما بهترین هستند سرمایه اصلی باشگاه هوادار است تا روزی که بچه ها و کادر و من در این تیم هستیم تلاش می کنیم تا خنده به لب هواداران بنشیند و همیشه شاد باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن