مجله ارتباط

    melibet

گل محمدی: باید برای فصل آینده بازیکن بگیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 811 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

گل محمدی: باید برای فصل آینده بازیکن بگیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی را به همه پیشکسوتان و همچنین آن هایی که دستشان از این دنیا کوتاه است، تقدیم می کنم. یحیی گل محمدی پس از بازگشت کاروان ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گل محمدی: باید برای فصل آینده بازیکن بگیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی را به همه پیشکسوتان و همچنین آن هایی که دستشان از این دنیا کوتاه است، تقدیم می کنم. یحیی گل محمدی پس از بازگشت کاروان ...

ارتش سرخ دات كام : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی را به همه پیشکسوتان و همچنین آن هایی که دستشان از این دنیا کوتاه است، تقدیم می کنم.

یحیی گل محمدی پس از بازگشت کاروان پرسپولیس به تهران در مورد چهارمین قهرمانی این تیم اظهار داشت: به همه هواداران خوبمان تبریک می گویم، ان شاالله دلشان با این پوکر قهرمانی شاد باشد. همچنین به همه پیشکسوتان عزیزمان تبریک می گویم که ما میراث قهرمانی های آن ها را به دوش می کشیم و کاری که آن ها قبلا کرده اند را انجام می دهیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالیم. این برد را به همه پرسپولیسی های عزیز تبریک می گویم. به بازیکنان خوبمان که با غیرت دویدند، بازیکنانی که با ما نبودند، مصدوم و محروم بودند. ضمن اینکه جا دارد به صورت ویژه این قهرمانی را به هادی نوروزی عزیز و دیگر پیشکسوتانی که از جمع ما رفتند و دستشان از این دنیا کوتاه است تقدیم کنم. ان شاالله روحشان شاد باشد.

گل محمدی در مورد ماموریت پرسپولیس در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا و اینکه آیا قصد جذب بازیکن برای بازی های آسیایی دارد، گفت:
جلسه ای در مورد همین مسائل داریم. قطعا بعد از بازی های لیگ و حذفی تغییراتی خواهیم داشت و در مورد آن صحبت می کنیم.

وی در مورد جذب بازیکن خارجی و همچنین وضعیت اوساگونا، عنوان کرد: در مورد جذب بازیکن خارجی نمی دانم. اوساگونا قرار است بیاید و از او قطع امید نکرده ایم.

گل محمدی در مورد بازگشت به نیمکت پرسپولیس و اینکه نمی ترسید اتفاقات حضور اولش تکرار شود، اظهار داشت: آن موقع جوانتر و کم تجربه تر بودم ولی به بازیکنان این تیم، کارشان و شخصیتشان ایمان داشتم. مطمئن بودم جواب می دهند و خدا را صدهزار مرتبه شکر که این اتفاقات خوب افتاد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت هایی که چندی قبل پیرامون جدایی اش مطرح شد و همچنین برنامه همکاری در فصل آینده، گفت: صحبت مشکلات بود. بحث جدایی و استعفا در مصاحبه ام اصلا نداشتم. این صحبت ها برداشت خود مصاحبه کننده بود که از او خواستم آن را بردارد و خیلی زود هم برداشت. 

وی افزود: شرایط باید برای همکاری مهیا باشد. چندین مصدوم داریم. باید بتوانیم برای فصل آینده و بازی های لیگ قهرمانان بازیکن بگیریم که خیلی کار راحتی نیست.

گل محمدی در مورد اینکه اگر قرار باشد این قهرمانی را به یک نفر تقدیم کند چه کسی خواهد بود، گفت: کار سختی است. به خانواده مرحوم نوروزی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30
نساجی
نساجی
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
شنبه, 11 مرداد 1399 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن