مجله ارتباط

    melibet

رکورد سپاهان لیگ 18 تیمی در آستانه شکسته شدن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 994 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

رکورد سپاهان لیگ 18 تیمی در آستانه شکسته شدن

پوکر در قهرمانی های متوالی باعث شده تا هواداران پرسپولیس به تازگی از عدد 4 در فضای مجازی که نماد دوست داران استقلال است استفاده کنند. پرسپولیس دیشب (جمعه) توا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
رکورد سپاهان لیگ 18 تیمی در آستانه شکسته شدن

پوکر در قهرمانی های متوالی باعث شده تا هواداران پرسپولیس به تازگی از عدد 4 در فضای مجازی که نماد دوست داران استقلال است استفاده کنند. پرسپولیس دیشب (جمعه) توا...

ارتش سرخ دات كام :

پوکر در قهرمانی های متوالی باعث شده تا هواداران پرسپولیس به تازگی از عدد "4" در فضای مجازی که نماد دوست داران استقلال است استفاده کنند.

پرسپولیس دیشب (جمعه) توانست با برتری 2 بر یک برابر نفت مسجدسلیمان چهار هفته زودتر قهرمانی خود را در لیگ برتر مسجل کند و به چهارمین قهرمانی پیاپی خود برسد و به قول هواداران این تیم، در کسب قهرمانی های پیاپی، پوکر کند؛ اتفاقی باعث می شود عاشقان پرسپولیس با نماد جدید خود یعنی " 4 " برای رقیب سنتی یعنی استقلال کری بخوانند.

"4" نمادی جعلی از دیدگاه هواداران است که چندین سال است به آبی های تعلق دارد و آبی ها برای کری خوانی با نماد " 6" پرسپولیسی ها از این عدد استفاده می کنند؛ عددی که پس از 4 پیروزی استقلال در 4 داربی پیاپی تبدیل به نماد استقلالی ها شد! البته نکته این نماد هم این است که پرسپولیسی ها چهار برد متوالی استقلال در داربی را قبول ندارند و معتقدند داربی 72 که با تساوی 2 بر 2 در جام ولایت به پایان رسید، نوار سه برد متوالی آبی ها را پاره کرد.

قهرمانی پرسپولیس در این فصل و پوکر در قهرمانی باعث شد این دومین باری باشد که قرمزها به نماد استقلال، حمله و آن را برای خود تصاحب می کنند. نخستین یورش در 27 فروردین سال 95 شکل گرفت که پرسپولیس در داربی 82 موفق شد در دیداری جذاب استقلال را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد تا هواداران این تیم مدت ها عدد چهار را به رخ استقلالی ها بکشند. حالا و پس از چهار سال، پوکر قهرمانی باعث شده بسیاری از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با عدد چهار برای استقلالی ها کری بخوانند و به نوعی نماد این تیم را غصب کند.

البته سرخ ها برای رقابت با دیگر تیم پرطرفدار ایران یعنی سپاهان هم به دنبال شکستن رکوردی دیگری از این تیم در رقابت های لیگ برتر هستند. شاگردان یحیی برای شکستن بیشترین امتیاز در تاریخ لیگ برتر تنها به 6 امتیاز از 12 امتیاز باقی مانده نیاز دارند تا 68 امتیازی شوند و بیشترین امتیاز یک دوره تاریخ لیگ برتر را کسب کنند. البته تفاوت دو تیم این است که سپاهان توانسته بود 67 امتیاز را در لیگ 18 تیمی یعنی در 34 بازی کسب کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن