اکسید هد

مایلی کهن: قهرمانی پرسپولیس حاصل تفکرات یحیی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 628 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

مایلی کهن: قهرمانی پرسپولیس حاصل تفکرات یحیی است

سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس انتقادهای تندی را نسبت به حضور احتمالی کفاشیان به فوتبال وارد کرد. محمدمایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس پس از مدتها سکو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مایلی کهن: قهرمانی پرسپولیس حاصل تفکرات یحیی است

سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس انتقادهای تندی را نسبت به حضور احتمالی کفاشیان به فوتبال وارد کرد. محمدمایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس پس از مدتها سکو...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس انتقادهای تندی را نسبت به حضور احتمالی کفاشیان به فوتبال وارد کرد.
محمدمایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس پس از مدتها سکوتش را شکست .پیشکسوت فوتبال از خیلی از اتفاقات ناراحت است و می گوید با کسانی که چنین تصمیماتی را می گیرند باید برخورد شود. وی همچنین قهرمانی پرسپولیس را حاصل تفکرات گل محمدی می داند.
 
*نظر شما درباره قهرمانی پرسپولیس چیست؟
طبیعتاً یحیی کاری را بلد است، گل محمدی وقتی جوان بود برای تیم ملی انتخاب شد و از این خیلی خوشحالم که خیلی از شاگردانم سرمربی شده اند. خوشحالم که پاشازاده، مجیدی، نکونام، بختیاری زاده و بازیکنانی مانند آنها سرمربیگری می کنند. آنها نسلی بودند که فوتبال ما را تغییر دادند. بعد از بیست سال با همین نسل به جام جهانی رفته بودیم هرچند به ما اجازه ندادند تا پایان سرمربی تیم ملی باشیم.

*به نظر شما باید لیگ در این شرایط ادامه پیدا می کرد؟
ما همه چیزمان به همه چیزمان می آید. در تمام جهان فوتبال برگزار شد اما آیا برای کسی اتفاقی افتاد؟ مثلاً لیورپول قهرمان شد و جشن قهرمانی هم گرفت. برای مثال یک تیم در ایران که رو به سقوط بود گفت نباید برگزار شود اما وقتی یک تیم می خواست قهرمان شود گفت باید ادامه مسابقات برگزار شود. الان چرا نمی گویند که مسابقات نباید برگزار شود؟ به نظرم فوتبال را برگزار کردند تا خیلی از مردم مشکلات شان را فراموش کنند. این نود دقیقه فوتبال باعث می شود تا به نوعی حواستان پرت شودو مشکلاتشان را فراموش کنند

*نظر شما درباره انتخاب اسکوچیچ چیست؟
 به نظرم چون پولمان زیاد است اسکوچیچ را سرمربی کردند. البته اینطور فکر می کنم بیشتر این شکل است که او را به تیم ملی آوردند! البته ما همیشه می گوییم پول نداریم
 
*با این شرایط تیم ملی می تواند به جام جهانی برود؟
به هر حال کار سخت است اما نشد ندارد ما اگر پول نداریم چرا خودی ها را سرمربی نمی کنند. در این شرایط به نظر شما اشکال داشت که یکی از مربیان ایرانی سرمربی تیم ملی می شد؟ همیشه می گویند که پول نداریم. برای مثال اگر یحیی گل محمدی سرمربی تیم ملی می شد یا نکونام یا حتی آقای فکری اگر سرمربی تیم ملی می شدند چه اشکالی داشت؟ در این شرایط که شرکت ها را تعطیل کرده اند به نظرم مردم ایران شعبده باز هستند که با این شرایط زندگی می کنند.
 
*شما طی اظهار نظری گفته بودید بعضی از در می روند و از پنجره به داخل می آیند و علی کفاشیان در واکنش به این اظهارنظرگفته بود که منظور شما، ایشان نیست؟
ایشان کفاشیان نیست و ابتدا بگویم که نقاشیان هستند. چه منافعی برای ایشان وجود دارد که این همه توهین و تحقیر را به جان می خرد تا به فدراسیون برگردد. ما می گوییم که چه چیزی برای او دارد که به فدراسیون رفته ای کاش که فقط برای او یک چیز داشته باشد. من یک مثال برای شما بزنم وقتی امیرحسین فتحی از استقلال رفت از او انتقاد کردند که چرا مدیرمجموعه انقلاب شد. در صورتیکه اعتقاد ندارم که در باشگاه عملکرد بدی داشت. اگر اینطور اعتقاد دارند به من بگویید که چه کسی استراماچونی را چه کسی به استقلال آورد؟ پس چرا با این وضعیت او باید فحش بخورد. احتمالا او دست یکسری افراد را کوتاه کرده بود که چنین مسائلی را برای او می سازند. این را بپرسم که حتی چه کسی وقتی استراماچونی نتایج بد هم می گرفت اما پشت او بود؟ انگار نه انگار که در استقلال امثال بزرگتری مانند مرحوم پورحیدری بودند که زحمت کشیدند تا استقلال شد این استقلال. وقتی از ایران رفت استراماچونی را همه جا او را می خواستند. الان ایشان هفت ماه است که بیکار است و در خانه نشسته اما هر روز یک مصاحبه می کند که دوباره به ایران بیاید. او می گوید که ایران کشور اولم است و دوست دارم که بخاطر هواداران برگردم. برای مثال همین آقای برانکو. نتایج خوبی با پرسپولیس گرفته اما چند بازیکن در زمان ایشان به پرسپولیس رفتند که یک دقیقه هم بازی نکردند و در حال حاضر پرسپولیس باید تاوان آنها را بدهد.
 
*فکرمی کنید مشکل کار کجاست؟
الان آنهایی که در استقلال و پرسپولیس هستند کارمند وزارت ورزش هستند. به نظرم هیچکدام از آنها که به استقلال و پرسپولیس می آیند مقصر نیستند بلکه افرادی که آنها را انتخاب می کنند مقصر هستند. یک انتخاب یا دو یا سه انتخاب غلط می شوداما یک نفر چند اشتباه باید داشته باشد که دیگر متولی وزارت ورزش نباشد؟ حتی هیات مدیره دو باشگاه را هم آنها انتخاب می کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن