مجله ارتباط

    melibet

رسول پناه: ترابی و بشار را حفظ می کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1057 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

رسول پناه: ترابی و بشار را حفظ می کنیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: هدف ما حفظ اسکلت اصلی تیم برای فصل آینده است و ترابی و بشار را هم حفظ خواهیم کرد. مهدی رسول پناه در گفت وگو با بخش خبری ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
رسول پناه: ترابی و بشار را حفظ می کنیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: هدف ما حفظ اسکلت اصلی تیم برای فصل آینده است و ترابی و بشار را هم حفظ خواهیم کرد. مهدی رسول پناه در گفت وگو با بخش خبری ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: هدف ما حفظ اسکلت اصلی تیم برای فصل آینده است و ترابی و بشار را هم حفظ خواهیم کرد.

مهدی رسول پناه در گفت وگو با بخش خبری شبکه 3 در مورد چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس گفت: چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ نوزدهم ویژگی هایی داشت. اینکه چهار هفته به پایان مسابقات قهرمان شدیم و چهار جام پیاپی به دست آوردیم. رکورد خوبی است که پرسپولیس به دست آورده است.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان اظهار داشت: هم من و هم یحیی گل محمدی بر حفظ اسکلت تیم برای فصل آینده تأکید کرده ایم و بازیکنانی مثل مهدی ترابی و بشار رسن را هم حفظ خواهیم کرد و در پایان فصل ادامه همکاری پرسپولیس با این بازیکنان  برقرار می شود.

رسول پناه در مورد اینکه به جز بیروانوند بازیکنی دیگری از پرسپولیس لژیونر خواهد بود، گفت: بازیکنان پرسپولیس همگی بازیکنان بزرگی هستند و پیشنهادهای زیادی دارند اما با توجه به اینکه ما در اوج هستیم و در لیگ قهرمانان آسیا هم باید بازی کنیم شاکله اصلی تیم حفظ خواهد شد.

وی در مورد زمان انتخاب اعضای هیأت مدیره باشگاه گفت: این مسئله در حیطه اعضای مجمع باشگاه است اما فکر می کنم تا یکی دو هفته آینده اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه انتخاب شود.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت بدهی های این باشگاه گفت: بعد از اینکه اتفاقات سال پیش به وجود آمد مدیریت در هیأت مدیره باشگاه به دنبال ایجاد درآمد پایدار بودند که بخش اعظم مشکلات را حل کردم اما دغدغه اصلی حال حاضر هواداران و  مسئولان باشگاه پرداخت بدهی برانکو است که تا روز مقرر بادی این بدهی را تسویه کنیم.

وی در مورد اینکه روز مقرر چه زمانی است، گفت: 6 آگوست برابر با 16 مرداد زمانی است که باید این پول را بدهیم این مبلغ بالایی است پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هزینه های سنگینی دارد. بخشی ازاین مبلغ را آماده  کرده ایم. به هر حال برانکو به گردن باشگاه پرسپولیس حق دارد و مطالباتش را باید پرداخت کنیم که تا حدودی این مطالبات آماده شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    بشار تو سیستم یحیی بازیکن موثری است و حفظ ترابی هم که اظهر من الشمس است کافیه گلهای سه امتیازی او رو لحاظ کنید پس از اصلی ترین ارکان حفظ تیم ترابی بشار (مخصوصا اخیرا) امیری و یک بازیکن بسیار مهم بی حاشیه ، نجیب و از اصلی ترین دلایل قهرمانی پرسپولیس که با تمام وجود بازی میکنه و با اخلاق ، اونم کسی نیست جزء احمد نورالهی

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن