melibet

خبیری: اصرار داریم جام روز بازی با ذوب آهن اهدا شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 701 ] - شنبه, 4 مرداد 1399

خبیری: اصرار داریم جام روز بازی با ذوب آهن اهدا شود

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس از نامه نگاری با سازمان لیگ برای گرفتن جشن قهرمانی در روز بازی با ذوب آهن خبر داد. حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس و تنها... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خبیری: اصرار داریم جام روز بازی با ذوب آهن اهدا شود

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس از نامه نگاری با سازمان لیگ برای گرفتن جشن قهرمانی در روز بازی با ذوب آهن خبر داد. حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس و تنها...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس از نامه نگاری با سازمان لیگ برای گرفتن جشن قهرمانی در روز بازی با ذوب آهن خبر داد.

حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس و تنها عضو مدیریتی این باشگاه که در هر چهار قهرمانی پرسپولیس حضور داشته در مورد حضورش در تمام قهرمانی های چند سال اخیر پرسپولیس گفت: این برای من یک افتخار است که در هر چهار قهرمانی پرسپولیس در زمان مدیریت آقایان طاهری، گرشاسبی, عرب و رسولی پناه حاضر بوده ام و من امیدوارم این قهرمانی ها ادامه پیدا کند. ضمن این که جا دارد همین جا از تمام عناصری که در این پوکر سهم داشته اند تشکر کنم. چه آن هایی که رفتند و چه آن هایی که هستند. از آقای برانکو که نقش انکار ناپذیری داشت تا آقای کالدرون که نشان داد چه مربی بزرگ و باهوشی است.
 
خبیری ادامه داد: حیف است به نقش هادی نورورزی اشاره نکنم. هادی با رفتن اش داغ سنگینی برجای گذاشت. داغی که تمام پرسپولیسی ها را برآن داشت تا به ناکامی ها پایان داده و با کسب قهرمانی های پیاپی، تمام موفقیت ها را به او تقدیم کنند. به هر حال کادر فنی ما به رهبری آقا یحیی نشان داد که از چه پتانسیلی برخوردار است. من آن چه در این مدت دیده ام این است که یحیی گل محمدی از نظر دانش فوتبالی 5 سال از فوتبال ما جلوتر است و او بود که با کادر زحمتکش اش، همراهی آقای پیروانی و همینطور تلاش بازیکنان که همگی غیرت کردند به رغم تمام مشکلات و سنگ اندازی هایی که وجود داشت این جام را گرفتند.

معاون اجرایی پرسپولیس در مورد هجمه هایی که عوامل تیم های رقیب علیه قهرمانی پرسپولیس به راه انداخته اند چنین گفت: این مسائل دیگر برای ما عادی شده. 4 سال است که با قدرت و اقتدار کامل قهرمان فوتبال ایران هستیم. همان طور که قهرمانی های ما تکراری شده ادعاهای آقایان هم تکراری است. غافل از این که در همان روزهایی که برخی  به دنبال جنجال آفرینی در رسانه ها بودند، بچه های ما تلاش می کردند و زحمت می کشیدند. تمام ارکان پرسپولیس از مدیریت گرفته تا تدارکات این حکایت زیبای  "نابرده رنج گنج میسر نمی شود، مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد" را معنی کردند و قهرمانی هم نوش جان همه پرسپولیسی ها که جایشان حسابی خالی است.

خبیری در مورد جشن قهرمانی پرسپولیس هم گفت: تمام تلاش ما این است که جام روز بازی با ذوب آهن اهدا شود. همین امروز هم نامه ای را خدمت اقای بهارمست نوشته و ارسال کردیم تا مقدماتی فراهم شود که جام در بازی با ذوب آهن به عوامل تیم اهدا شود. چرا که با توجه به وضعیت موجود امکان لغو و تعلیق چند بازی هست و ما هم دوست نداریم که اهدای جام در ماه محرم انجام گیرد. از این رو اصرار داریم جام در روز بازی با ذوب آهن اهدا شود.

معاون اجرایی سرخ پوشان در مورد این که بشار رسن در عکس قهرمانی پرسپولیس حاضر نشده هم به طرفداری گفت: من که متوجه این موضوع نشدم اما بنا به رسالتی که داشتم نگرانی هواداران را بابت وضعیت بشار به اقای رسولی پناه منتقل کردم و ایشان هم که خودشان در جریان این نگرانی ها بودند، شب گذشته در مصاحبه ای تاکید کردند که بشار رسن را حفظ خواهند کرد. من امیدوارم آقای رسولی پناه با حفظ بشار رسن و تمام بازیکنانی که در این قهرمانی نقش داشته و مدنظر آقا یحیی هستند، بتوانند خیال هواداران را راحت کنند. هوادارانی که تنها حسرت ما غیبت آن ها در استادیوم خواهد بود و البته که ما انرژی مثبت و دعای خیر آن ها را در هربازی دریافت می کنیم.

 خبیری در پایان گفت: جا دارد جای مرحوم جعفر کاشانی را در این قهرمانی خالی کنم. چهره باتجربه ای که با نظریات ارزشمند خود همیشه چراغ راه ما بودند. من یک بار دیگر این قهرمانی را به هواداران و تمامی پیشکسوتان پرسپولیس که دل شان همراه تیم بود تبریک می گویم و تردید ندارم اگر حمایت آن ها نبود این موفقیت ها هرگز شکل نمی گرفت و تکرار نمی شد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن