اکسید هد

طاهری: برانکو رفته بود ولی من او را برگرداندم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 527 ] - یکشنبه, 5 مرداد 1399

طاهری: برانکو رفته بود ولی من او را برگرداندم

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اگر در فوتبال استراتژی داشته باشیم با تغییر مدیریت ها هیچ خللی در مسیر فوتبال و باشگاه ها ایجاد نمی شود. علی اکبر طاهری مدی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
طاهری: برانکو رفته بود ولی من او را برگرداندم

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اگر در فوتبال استراتژی داشته باشیم با تغییر مدیریت ها هیچ خللی در مسیر فوتبال و باشگاه ها ایجاد نمی شود. علی اکبر طاهری مدی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اگر در فوتبال استراتژی داشته باشیم با تغییر مدیریت ها هیچ خللی در مسیر فوتبال و باشگاه ها ایجاد نمی شود.

علی اکبر طاهری مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در برنامه "ورزش بدون ویرایش" درباره عملکرد فنی لیگ برتر و قهرمانی پرسپولیس مصاحبه تلفنی کرد.

طاهری گفت: در فصل 94-93  بنا بر مسائلی که پیش آمد مجبور شدم سرپرستی را قبول کنم، در واقع شرایط بحرانی خاصی برای باشگاه به وجود آمد و همان زمان سه گزینه برای آوردن سرمربی باشگاه معظم و بزرگ پرسپولیس آورده بودند اما با برانکو توافق شد.

انتهای فصل برانکو سرمربی گری را رها کرد اما بنده با تماسی که آن موقع با مترجم گرفتم از ایشان خواستم که برگردد و برانکو رفته بود که برنگردد اما بزرگواری کرد و برگشت.

ما در ابتدا هفت هشت تا بازیکن نداشتیم و خیلی از بازیکنان مثل محمد انصاری در وسط اردو به ملحق شدند وضعیت تیم و تیم سازی خیلی مشکل داشت.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس، باشگاه را یک شخصیت حقوقی و تابع قانون "تجارت" می داند و می گوید: متاسفانه خیلی ها فقط نگاه ورزشی دارند و توپ فوتبال و صرف رشته ها را مد نظر قرار می دهند درصورتیکه این نگاه ما را دچار روزمرگی و بدهی های انباشته و معوقات می کند.

طاهری افزود: نه تنها فیفا بلکه AFC هم حلقه های فشارش را بیشتر می کند تا ما اصول حرفه ای سازی را از خودمان نشان دهیم و یکی از این نمایش ها، نمایش درآمدزایی است یعنی اگر نشان ندهیم که درآمدزا هستیم بحث حرفه ای بودن ما زیر سوال می رود و به همین خاطر است که تأکید می کنند معوقات ما باید مشخص باشد وگرنه حرفه ای نیستیم.

وی با تأکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت برای باشگاهی که هم مسائل و قوانین تجاری دارد و هم به مسائل حرفه ای بپردازد گفت: ما باید در یک اتاق جداگانه از مسائل روزمرگی خارج و چشم انداز و استراتژی را برای فوتبال ترسیم کنیم. مثلاً فرهنگ ما طوری بود که بعد هر بازی بُرد عوامل تیم دوست داشتند در هر 4 بازی پاداش بگیرند که ما این را به هر پنج بازی تغییر دادیم تا کسی بعد از بازی درخواست پاداش نکند و همه می دانستند که برای پاداش باید به هدف پنج بازی برسند.

وی گفت: ما برای داشتن یک اتوبوس و رفتن و گرفتن استادیوم ورزشی به منطقه 18 و 19 شهرداری رفتیم و مذاکره کردیم که وزیر وقت دکتر گودرزی هم حتی گفتند این امکانات را برای استقلال هم بگیرید.

طاهری درباره اینکه امسال فقط مدیرعامل صنعت نفت آبادان تغییر نکرد و همچنین درباره پیامد تغییر مدیریت ها و جابجایی ها در باشگاه ها گفت: فدراسیون ها باید یک نگاه استراتژیک و راهبردی داشته باشند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه برای اجرای هر کاری به سخت و افزار و نرم افزار نیاز داریم تصریح کرد: یکی از مشکلات ما در فوتبال همین است.  همه باید لذت فوتبال را بچشند اما بی احترامی ها به داور از این لذت می کاهد و این به نبود نگاه راهبردی و جابجایی مدیریت ها برمی گردد درحالیکه اگر استراتژی داشته باشیم با تغییر مدیریت ها هم هیچ خللی در مسیر فوتبال و باشگاه ها ایجاد نمی شود.

طاهری استقرار افرادی به عنوان سفیران و کارشناس داوری در باشگاها و ارائه آموزش توسط آنها را ضروری خواند و بر آن تأکید کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن