مجله ارتباط

    melibet

علیپور: حالا دیگر عدد چهار هم برای ماست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 352 ] - یکشنبه, 5 مرداد 1399

علیپور: حالا دیگر عدد چهار هم برای ماست

علی علیپور با به ثمر رساندن گل حساسی دیگر در لیگ نوزدهم در شهر اولین ها در شبی که گرما و شرایط بسیار سختی در بازی با مسجدسلیمان بر شرایط بازی حاکم بود موفق شد... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علیپور: حالا دیگر عدد چهار هم برای ماست

علی علیپور با به ثمر رساندن گل حساسی دیگر در لیگ نوزدهم در شهر اولین ها در شبی که گرما و شرایط بسیار سختی در بازی با مسجدسلیمان بر شرایط بازی حاکم بود موفق شد...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور با به ثمر رساندن گل حساسی دیگر در لیگ نوزدهم در شهر اولین ها در شبی که گرما و شرایط بسیار سختی در بازی با مسجدسلیمان بر شرایط بازی حاکم بود موفق شد به نوعی چراغ اول قهرمانی را برای تیمش روشن کند؛ شبی که باز هم زوج قراخیلی پرسپولیس درخشیدند و دو گل تیم شان را به ثمر رساندند و علیپور نشان داد که مهاجمی متوقف نشدنی است. بعد از پوکر قهرمانی پرسپولیس گفت و گویی اختصاصی با علیپور داشتیم که از نظرتان می گذرد.

*چراغ اول قهرمانی را در مسجدسلیمان تو برای پرسپولیس روشن کردی.
جمله جالبی گفتید؛ چراغ اول قهرمانی، از لطف شما ممنونم اما این پرسپولیس چند سالی است که راه خودش را دوباره پیدا کرده و به قولی با پیدا کردن شخصیت قهرمانی که همه از آن انتظار دارند موفق شده قهرمانی ها را یکی پس از دیگری کسب کرده و از آن خود سازد. در دیدار مقابل مسجدسلیمان هوای بسیار گرم و شرجی بازی را تحت تأثیر خودش قرار داده بود اما کادر فنی مان با ما برای قهرمانی اتمام حجت کرده بود و ما هم پیش از بازی عهد بسته بودیم که مقابل مسجدسلیمان باید کار قهرمانی مان را یکسره کنیم و بس.

*و اینکه هر دو گلزن پرسپولیس مقابل مسجدسلیمان از قراخیل بودند.
خدا را شکر که تیم مان برد و برنده شد و پوکر زد. این بخش مهم کار گلزنی ما بود، اما جدا از این خوشحالم در شب قهرمانی مان زوج قراخیلی پرسپولیس هم مثل همه بازیکنان پرسپولیس درخشیدند و دبل کردند.

* مهدی عبدی گلش را تقدیم به شهدای قراخیل کرد اما تصاویر ارسالی از مسجدسلیمان آنقدر کیفیت پایینی داشت که ما متوجه شادی بعد از گلت نشدیم!
من گلم را تقدیم شهیدی از قراخیل کردم چون از این کار لذت می برم و حس بسیار خوبی به من دست می دهد که اصلاً وصف ناشدنی است. جدا از این کار معنوی می دانم که هواداران میلیونی مان هم در آن لحظه چقدر شاد می شوند به همین دلیل آن لحظه بعد از گل و حس شیرین اش را واقعاً دوست دارم.

*شنتیا، پسرت هم از سالی که به دنیا آمده دائم پرسپولیس قهرمان شده. واقعاً چه سری در این کار است؟
(می خندد) واقعاً به نکته جالبی اشاره کردید؛ از سالی که پسرم متولد شده ما مرتب قهرمان شدیم و او هم به نوعی به قهرمانی های ما عادت کرده و قدم او در زندگی شخصی و ورزشی ام واقعاً برایم خوش یمن بود. خدا را شکر می کنم که نعمتی مانند شنتیا به من داده که جدا از هواداران میلیونی پرسپولیس با پسرم و خانواده ام هم می توانم بابت پوکر قهرمانی خوشحالی کنیم.

*اما به نظر خیلی دوست داری آقای گل هم بشوی چون بعد از پوکر حتماً آقای گلی هم حلاوت بیشتری خواهد داشت.
خودتان و همه آنهایی که فوتبال من را دنبال می کنند خوب می دانید که همیشه در خدمت تیمم بوده و هستم و هیچ زمانی فقط به خودم تنها فکر نکرده ام. در حال حاضر هم 9گله هستم و با آقای گل فعلی سه گل فاصله دارم و تلاشم را می کنم تا اگر قسمت شد آقای گل هم بشوم، اما باور کنید اولویت اصلی ام پوکر و قهرمانی بود و آقای گلی در اولویت های بعدی ام قرار داشت.

*قهرمانی تان زودهنگام بود و از این بابت هم یک رکورد جدید زدید.
خدا را شکر قهرمانی زودهنگام هم نشان دهنده قدرت ماست و در واقع در چهار هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شدیم و پوکر زدیم تا ثابت کنیم پشت این قهرمانی، قدرت عجیبی وجود دارد و به قولی همین طوری نبوده است. از این بابت هم به قول شما رکورد زدیم هرچند پرسپولیس به رکوردشکنی عادت کرده و به نوعی عادت پرسپولیس قهرمانی و رکوردشکنی متوالی شده و متوقف هم نمی شود.

*قهرمانی تان در غیاب هواداران تان مظلومانه و به نوعی سوت و کور برگزار شد.
بله، جای هواداران مان بعد از بازی واقعاً خالی بود چون با حضور آنها قطعاً جشن صدهزار نفری در ورزشگاه برپا می کردیم، اما ان شاءالله در هفته های آینده در ورزشگاه آزادی جشن بهتری می گیریم. کرونا همه چیز را تحت تأثیر خودش قرار داده و اجازه نمی دهد تا جشن بزرگی حداقل فعلاً راه بیندازیم اما همین کرونا هم حریف پرسپولیس نشد و دیدید که با وجود شیوع وحشتناکش چطور با قدرت به کارمان ادامه داده و شکستش دادیم و قهرمان شدیم و پوکر زدیم.

*به لژیونر شدن هم فکر می کنی چون اخیراً پیشنهاد جدید خارجی داشتی؟
فعلاً به این مسأله فکر نمی کنم چون در حال حاضر می خواهم از شادی پوکر لذت ببرم و به قولی مدتی را با این افتخار بزرگ و فراموش نشدنی شاد باشم. از سوی دیگر فعلاً همه حواسم به تیمم معطوف است چون جدا از چهار بازی لیگ، ما باید در جام حذفی و آسیا هم حضور قدرتمندانه ای داشته باشیم.

*مطالبات و پاداش قهرمانی تان پرداخت خواهد شد؟
ما که همه تلاش مان را انجام دادیم و هرچه داشتیم را رو کردیم و برای چهارمین سال متوالی قهرمان شدیم و پوکر زدیم، حالا هم نوبت باشگاه است که حق مربیان و بازیکنان را بپردازد که دل میلیون ها هوادار را شاد و برای تیم شان افتخاری بزرگ کسب کردند. سرپرست باشگاه قول هایی دادند و من و بقیه امیدواریم به حق خودمان برسیم.

*چهار هم برای پرسپولیس شد؟
چهار که برای پرسپولیس بود و نیازی نبود برای ما شود، چون ما به حریف در لیگ چهار گل هم زده بودیم و قبل از ما هم پرسپولیس چند باری استقلال را با چهار گل شکست داده بود.

* اما استقلال هم چهاربار متوالی در دربی ها پرسپولیس را شکست داده بود؟
چهار اصلی متعلق به پرسپولیس بود، همه هم این را می دانند، اما اگر اینطور که شما می گویید هم باشد با پوکر زدن، سند چهار برای پرسپولیس شد و فکر نمی کنم تیمی بتواند ادعای چهار داشته باشد و به قول هواداران مان چهار هم بعد از شش در قرق پرسپولیس درآمد و گفتم سندش به نام پرسپولیس زده شد.

*پوکرتان چند سال دست نخورده باقی خواهد ماند؟ فکر می کنی می توانید با کسب پنجمین قهرمانی متوالی باز هم به تاریخ سازی تان ادامه دهید؟
فکر می کنم اگر باشگاه به تعهداتش عمل کرده و شاکله تیم حفظ شود حتماً می توانیم پنجمین قهرمانی متوالی لیگ را هم کسب کرده و باز هم به تاریخ سازی مان ادامه دهیم. اگر اتفاق خاصی نیفتد و... هیچ چیزی نمی تواند حتی در سال آینده هم مانع تاریخ سازی این پرسپولیسی که من می بینم شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن