اکسید هد

اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1270 ] - یکشنبه, 5 مرداد 1399

اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد. تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل... 2 out of 5 based on 6 ratings.
اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد. تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل...

ارتش سرخ دات كام :

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد.

تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل مالی با مدیریت باشگاه خود به مشکل خورده اند اما درخواست عجیب مهدی رسول پناه از این نفرات باعث شده این اختلاف به اوج خود برسد.

این بازیکنان که تعدادشان 7 نفر است و در 4 سال اخیر همواره از بازیکنان اصلی تیم شان بوده اند از همین سال ها مطالباتی از باشگاه دارند و چند ماهی است که از رسول پناه خواسته اند طلب های شان را پرداخت کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس هر بار به این نفرات وعده پرداخت طلب شان را داده  اما آن را عملی نکرده است. در نشست اخیری که بین برخی از این بازیکنان با رسول پناه برگزار شده، سرپرست باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب از آنها درخواست کرده 40 درصد طلب خود را به باشگاه ببخشند؛ درخواستی که با عصبانیت شدید سرخپوشان همراه شده است.

این بازیکنان که نقش عمده ای در قهرمانی های تیم خود داشته اند با مطرح کردن این قضیه و تاکید بر اینکه ارزش ریالی طلب شان در این چند سال به خاطر تورم شدید، با افت فاحشی مواجه بوده، دلیلی نمی بینند که نزدیک به نیمی از آن را ببخشند.

در هر صورت این موضوع باعث اختلاف شدید 7 بازیکن اصلی پرسپولیس با رسول پناه شده و در صورت حل نشدن پیامدهای خوبی برای پرسپولیس به همراه نخواهد داشت. سرپرست باشگاه پرسپولیس در راستای اقدامات عجیب خود حالا با این درخواست عجیب تر، خود را روبروی بازیکنان قرار داده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن