melibet

اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1246 ] - یکشنبه, 5 مرداد 1399

اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد. تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل... 2 out of 5 based on 6 ratings.
اختلاف 7 بازیکن با رسول پناه بالا گرفت

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد. تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل...

ارتش سرخ دات كام :

به دلیل شرط عجیب رسول پناه، اختلاف 7  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرپرست این باشگاه شدیدتر شد.

تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل مالی با مدیریت باشگاه خود به مشکل خورده اند اما درخواست عجیب مهدی رسول پناه از این نفرات باعث شده این اختلاف به اوج خود برسد.

این بازیکنان که تعدادشان 7 نفر است و در 4 سال اخیر همواره از بازیکنان اصلی تیم شان بوده اند از همین سال ها مطالباتی از باشگاه دارند و چند ماهی است که از رسول پناه خواسته اند طلب های شان را پرداخت کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس هر بار به این نفرات وعده پرداخت طلب شان را داده  اما آن را عملی نکرده است. در نشست اخیری که بین برخی از این بازیکنان با رسول پناه برگزار شده، سرپرست باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب از آنها درخواست کرده 40 درصد طلب خود را به باشگاه ببخشند؛ درخواستی که با عصبانیت شدید سرخپوشان همراه شده است.

این بازیکنان که نقش عمده ای در قهرمانی های تیم خود داشته اند با مطرح کردن این قضیه و تاکید بر اینکه ارزش ریالی طلب شان در این چند سال به خاطر تورم شدید، با افت فاحشی مواجه بوده، دلیلی نمی بینند که نزدیک به نیمی از آن را ببخشند.

در هر صورت این موضوع باعث اختلاف شدید 7 بازیکن اصلی پرسپولیس با رسول پناه شده و در صورت حل نشدن پیامدهای خوبی برای پرسپولیس به همراه نخواهد داشت. سرپرست باشگاه پرسپولیس در راستای اقدامات عجیب خود حالا با این درخواست عجیب تر، خود را روبروی بازیکنان قرار داده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن