مجله ارتباط

    melibet

علی نژاد: وزارت نمی تواند به سرخابی ها پولی پرداخت کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 602 ] - یکشنبه, 5 مرداد 1399

علی نژاد: وزارت نمی تواند به سرخابی ها پولی پرداخت کند

معاون توسعه ورزش قهرمانی گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز، جذب بازیکن خارجی جدید برای باشگاه های دولتی عاقلانه نیست. مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی بیان... 5 out of 5 based on 1 ratings.
علی نژاد: وزارت نمی تواند به سرخابی ها پولی پرداخت کند

معاون توسعه ورزش قهرمانی گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز، جذب بازیکن خارجی جدید برای باشگاه های دولتی عاقلانه نیست. مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی بیان...

ارتش سرخ دات كام :

معاون توسعه ورزش قهرمانی گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز، جذب بازیکن خارجی جدید برای باشگاه های دولتی عاقلانه نیست.

مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی بیان کرد: این روز ها اخبار متعددی درباره بدهی سرخابی ها مطرح می شود. با توجه به افزایش قیمت ارز، آوردن یک مربی یا بازیکن متوسط خارجی، هزینه های چند برابری نسبت به بازیکنان داخلی دارد. در این شرایط جذب بازیکن و مربی خارجی برای باشگاه دولتی عقلانی نیست. ما جذب بازیکن جدید خارجی را برای 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس ممنوع کردیم. البته برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی خارجی ممانعتی وجود ندارد.

او در ادامه اظهار کرد: باید هزینه ها و درآمد باشگاه ها با یکدیگر همخوانی داشته باشند. سرخابی ها با قرارداد هایی که با کارگزاری ها بستند به درآمد تقریبا پایداری رسیدند. هر زمان که این 2 باشگاه به بخش خصوصی واگذار شدند ممنوعیت جذب بازیکن خارجی برداشته می شود و مالکان جدید تصمیم نهایی را می گیرند.

علی نژاد گفت: سرخابی ها نتایج حضور مربیان خارجی گذشته خود را دیده اند و البته مربیان داخلی به نتایج خوب تداوم دادند. با توجه به شرایط موجود امکان بستن قراداد جدید با مربی خارجی وجود ندارد.

او درباره بدهی باشگاه پرسپولیس و استقلال بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان بر اساس قانون پنجم و ششم نمی تواند هیچ پولی به باشگاه پرسپولیس و استقلال بدهد. به هیچ وجه منابع دولتی به این 2 باشگاه پرداخت نمی شود و تاکنون اگر پرداختی هم وجود داشته فقط درآمد های آن ها بوده است. به گفته مدیرعامل استقلال، محرومیت استقلال در حال پیگیری است و پرداخت مطالبات برای این تیم صورت می گیرد. با پرداخت مطالبات، پنجره های نقل و انتقال استقلال هم باز خواهند شد. تا 8 روز آینده باشگاه پرسپولیس هم پول برانکو و دستیارانش را پرداخت می کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه ها از طریق مجمع انتخاب می شوند. این مجمع متشکل از 3 وزیر است. حضور اعضای هیئت مدیره به انجام امور باشگاه کمک شایانی می کند و توانستند درآمد خوبی برای باشگاه داشته باشند. وزارت ورزش و جوانان هم به دنبال انتخاب بهترین نفرات برای هیئت مدیره است. 5 نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال انتخاب شدند و به زودی 2 نفر هم برای هیئت مدیره پرسپولیس منصوب خواهند شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن