melbet_head

AFC پروتکل بهداشتی لیگ قهرمانان آسیا را منتشرکرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 274 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

AFC پروتکل بهداشتی لیگ قهرمانان آسیا را منتشرکرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از آنکه اعلام کرد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ازسرگرفته خواهد شد حالا یک پروتکل بهداشتی برای برگزاری این بازی ها منتشر کرده است. رو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
AFC پروتکل بهداشتی لیگ قهرمانان آسیا را منتشرکرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از آنکه اعلام کرد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ازسرگرفته خواهد شد حالا یک پروتکل بهداشتی برای برگزاری این بازی ها منتشر کرده است. رو...

ارتش سرخ دات كام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از آنکه اعلام کرد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ازسرگرفته خواهد شد حالا یک پروتکل بهداشتی برای برگزاری این بازی ها منتشر کرده است.

روزنامه الرایه قطر در این رابطه نوشت: رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار است به میزبانی کشور قطر از مرحله گروهی تا نیمه نهایی و طی تاریخ 14 سپتامبر تا 3 اکتبر برگزار شود  و کمیته برگزاری مسابقات یک پروتکل بهداشتی را برای برگزاری این مسابقات تهیه کرده است که در طول برگزاری مسابقات و همچنین در تمامی مسابقاتی که زیر AFC برگزار می شود اعمال خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخشنامه ای که به فدراسیون ها و در توضیح پروتکل بهداشتی تنظیمی فرستاد اعلام کرد که این پروتکل براساس تجربیات موجود مبارزه با ویروس کرونا در سراسر جهان تنظیم شده است. اجرای این پروتکل از زمان سفر تیم به کشوری که مسابقات در آن برگزار می شود آغاز و تا روز مسابقه و بازگشت دوباره به کشورش اعمال خواهد شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید کرد که پروتکل به مرور زمان و با توجه به تحولات شیوع ویروس کرونا به روزرسانی می شود.

پروتکل بهداشتی لیگ قهرمانان آسیا موارد و معیارهایی را شامل می شود که مهمترین ن ها ضرورت استفاده از ماسک برای همه افراد حاضر در مسابقات است. همچنین قبل از هر مسابقات آزمایش سنجش دمای بدن همه دست اندرکاران بررسی خواهد شد از جمله کارگران و کارمندان ورزشگاه ها و مسئولان مسابقه که باید این تست ها را انجام بدهند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا در این پروتکل بهداشتی تصمیم به تغییر ورودی و محل خروج تیم ها از ورزشگاه به منظور کاهش تماس با دست اندرکاران و برگزارکنندگان مسابقه قبل، در حین و بعد از برگزاری مسابقه است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در پروتکل بهداشت تصمیم به تغییر ورودی ها و عزیمت ها به منظور کاهش تماس با عوامل یا سایر مقامات و کنترل حرکت در میدان قبل از ، حین و بعد از بازی گرفت و پروتکل بهداشت آسیا تأکید کرد که هیچگونه مغایرت با پروتکل بهداشتی برای هیچ کشور آسیایی ، صادر شده توسط دولت آن و در صورت وجود هرگونه ناسازگاری ، پروتکل ایالات حاکم خواهد شد. ای اف سی همچنین تاکید می کند که این پروتکل بهداشتی و درمانی هیچ تضادی با پروتکل های بهداشتی اجرایی در کشورهای آسیایی ندارد.

ای اف سی سناریوهایی را برای انجام مسابقات در نظر گرفته ، اولین سناریو برگزار بازی ها بدون حضور تماشاگران، دوم برگزاری مسابقات با حضور تعداد مشخص و اندکی تماشاگر و در نهایت و سومین سناریو برگزاری مسابقات با حضور عموم تماشاگران است.

پروتکل بهداشتی ای اف سی به تیم ها تاکید می کند که از دو اتوبوس برای رفت وآمد به ورزشگاه استفاده کنند تا فاصله ایمن رعایت شود و این در حالی است که اتوبوس ها باید استریل و ضدعفونی شده باشند.

با توجه به پروتکل رسانه ای در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقرر شد که کنفرانس مربیان در بد ورود با اطمینان از رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از میکروفن اختصاصی انجام شود.

با توجه به اهمیت جنبه های رسانه ای ، مکان های خاصی برای دوربین های تلویزیونی در نظر گرفته می شود که قابل تغییر نیستند، همچنین برای مصاحبه های مطبوعاتی باید فاصله ایمنی و کافی از دوربین ها و میکروفن های خبرنگاران اعمال شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن