melbet_head

بزیک: برانکو شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

بزیک: برانکو شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که سرمربی پیشین این تیم نگرش بازیکنان را تغییر داد و شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد. ادموند بزیک در گفت وگویی، درباره دلایل موفق... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بزیک: برانکو شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که سرمربی پیشین این تیم نگرش بازیکنان را تغییر داد و شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد. ادموند بزیک در گفت وگویی، درباره دلایل موفق...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که سرمربی پیشین این تیم نگرش بازیکنان را تغییر داد و شخصیت قهرمانی را در تیم ایجاد کرد.

ادموند بزیک در گفت وگویی، درباره دلایل موفقیت پرسپولیس در سال های گذشته و کسب چهار قهرمانی متوالی اظهار داشت: ثبات مدیریت خیلی در موفقیت یک باشگاه تأثیرگذار است. پرسپولیس در این چند سال شاید چندین مدیرعامل عوض کرد و از لحاظ مدیریتی مشکلات عدیده ای داشت، ولی در مدتی که برانکو در این تیم بود تمام کارهای تیم را مدیریت کرد و تمام کارها سر جای خودش انجام می شد.

وی ادامه داد: وقتی برانکو وارد پرسپولیس شد، هیچ چیز سر جای خودش نبود و سرمربی کروات سرخپوشان همه چیز را از نو ساخت. او نوع نگرش بازیکنان را عوض کرد و شخصیت قهرمانی را در پرسپولیس ایجاد کرد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: نکته حائز اهمیت این است که بازیکنان هم این تغییرات را پذیرفتند و برای موفقیت پرسپولیس تلاش کردند و نتیجه زحمات شان را با چهار قهرمانی پشت سر هم گرفتند.

بزیک با یادآوری اینکه در این سال ها اسکلت اصلی پرسپولیس حفظ شده است، تصریح کرد: تا زمانی که برانکو در تیم بود، ما هر سال شاهد تغییرات آنچنانی در بین بازیکنان نبودیم و زمانی هم که کالدرون و گل محمدی به تیم آمدند، این راه ادامه پیدا کرد و قهرمانی امسال پرسپولیس مقتدرتر از سال های گذشته رقم خورد.

وی خاطرنشان کرد: از زمانی که گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد، نقشی تأثیرگذار در تیم داشت و نتایج سرخپوشان این موضوع را نشان می دهد.

بزیک درباره این موضوع که عده ای در این سال ها از کمک به پرسپولیس و مهندسی نتایج این تیم صحبت کردند، گفت: چنین چیزی اصلاً درست نیست. در این سال ها پرسپولیس با شایستگی قهرمان شده است و چنین حرف هایی صحیح نیست. ما همیشه عادت کردیم ضعف خودمان را نادیده بگیریم و دنبال بهانه جویی باشیم. رقبای پرسپولیس هیچ وقت ضعف خود را در این چهار پنج سال قبول نکردند و مسیر را اشتباه رفتند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امسال قبل از تعطیلی مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا قهرمانی پرسپولیس با توجه به فاصله زیادی که در صدر جدول داشت، تقریباً قطعی بود، ولی سرخپوشان باز هم به دنبال این بودند که در زمین قهرمانی شان را مشخص کنند و از زمانی هم که صحبت از برگزاری مسابقات بود، با برنامه و هدف تمرینات شان را انجام دادند و مزد زحمات شان را هم با قهرمانی زودهنگام گرفتند، اما شما سایر تیم ها را ببینید که با مطرح کردن یکسری از مسائل فقط برای تیم خودشان حاشیه درست کردند. در صورتی که شرایط برای همه تیم ها یکسان بود و می توانستند اگر قهرمان نمی شوند، حداقل اختلاف شان را با پرسپولیس در صدر جدول کم کنند، ولی فقط در جهت موفقیت تیم گل محمدی کار کردند.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از دلایل موفقیت پرسپولیس هواداران این تیم بودند. سالی که به خاطر تفاضل گل قهرمانی از دست رفت، همه کسانی که در ورزشگاه بودند، ایستاده تیم را تشویق کردند و یا بعد از ناکامی در فینال آسیا تماشاگران یکصدا به تشویق تیم برانکو پرداختند. در این چند سال هواداران درک بالایی از شرایط و عملکرد پرسپولیس داشتند و به خوبی از تیم محبوب شان حمایت کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن