melibet

باقری: بگذارید از پوکرمان لذت ببریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 578 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

باقری: بگذارید از پوکرمان لذت ببریم

پرسپولیس برای بار چهارم قهرمان شده و هیچ کس نیست که از تأثیر حضور کریم باقری چیزی نداند. باقری در گفت و گوی اختصاصی با ما از پوکر و دلایلش می گوید. *واقعاً فک... 5 out of 5 based on 4 ratings.
باقری: بگذارید از پوکرمان لذت ببریم

پرسپولیس برای بار چهارم قهرمان شده و هیچ کس نیست که از تأثیر حضور کریم باقری چیزی نداند. باقری در گفت و گوی اختصاصی با ما از پوکر و دلایلش می گوید. *واقعاً فک...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس برای بار چهارم قهرمان شده و هیچ کس نیست که از تأثیر حضور کریم باقری چیزی نداند. باقری در گفت و گوی اختصاصی با ما از پوکر و دلایلش می گوید.

*واقعاً فکر پوکر و این رکورد استثنایی را می کردید؟
پرسپولیس در این سه چهار سال آنقدر نتایج خوبی گرفته و این نتایج موفق هم مستمر بوده و سال به سال هم ادامه داشته که ما فکر این موفقیت بزرگ را داشتیم به همین دلیل به کسب پوکر و این کار بزرگ خیلی خوشبین بودیم. دلیلش هم این است که این خواست در همه بازیکنان و اعضای کادر فنی وجود داشته و دارد. به همین دلیل هر سال هم نتایج مان تکرار و حتی بهتر می شود. کسب چهارمین قهرمانی و پوکر هم کار خیلی سختی بود اما این کار را بازیکنان ما با شور و اشتیاق انجام دادند؛ رکوردی که خیلی سخت است و به ندرت تیمی می تواند آن را انجام دهد.
خیلی ها می گویند شاید چند دهه طول بکشد که تیمی بتواند این رکورد را بشکند.

به نظرم نمی شود اصلاً زمان تعیین کرد. این بستگی دارد که هر تیمی در مقطعی در یک شرایط خاصی قرار بگیرد و باید دید که در آن شرایط و آن سال ها چه اتفاقاتی برای یک تیم می افتد.
به نظر می رسد خود پرسپولیس بتواند رکوردش را بشکند.

نمی دانم خود پرسپولیس باشد یا تیمی دیگر. کاری به این مسائل ندارم. فکر می کنم پرسپولیس اگر پوکر زده به کل مجموعه تیم برمی گردد که در این چند وقت به بهترین شکل ممکن کار کردند و همدل بودند. به همین دلیل باید یک تبریک ویژه به تیم پرسپولیس بگویم.

*الان که قهرمان شده اید بقیه بازی ها را بی انگیزه ادامه خواهید داد؟
نه اصلاً چنین چیزی نیست. بعد از مسجل شدن قهرمانی مطمئن باشید در بقیه بازی ها هم محکم تر بازی می کنیم. می دانید که بقیه تیم ها هم با انگیزه بالایی مقابل ما حاضر می شوند به همین دلیل ما باید با شور و اشتیاق بیشتر از قبل به مصاف حریفان برویم و صحبتی نباشد که بگویند اینها قهرمان شدند و شل کردند. ما نمی خواهیم برای مان حرف و حدیث درست کنند.
الان در رسانه ها و برخی اعضای تیم تان حتی صحبت از پنجمین و ششمین قهرمانی هم می شود.

از حالا هم برای سال های بعد ما نقشه نکشید. فکر می کنم فعلاً نباید حرفی از قهرمانی پنجم و ششم زد. با این قهرمانی خوش هستیم و داریم زندگی می کنیم و لذت می بریم. من هم پیشگو نیستم که بیایم درباره آینده و قهرمانی های بعدی حرف بزنم.

*مثل سال قبل می توانید جام قهرمانی حذفی و سوپرجام را هم بگیرید؟
مطمئناً دنبال قهرمانی حذفی هم هستیم. این هم جزو افتخارات باشگاه است که همه بدانند ما باز هم می خواهیم کار بزرگ دیگری انجام بدهیم.

*در آسیا چطور؟
در آن مسابقات هم همه می دانند که کار سخت تر و متفاوت تراست. البته در آن مسابقات ما می توانیم بازیکن جدید اضافه کنیم و دوباره کارهای بزرگی انجام بدهیم.

*اما خودتان قبلاً در مصاحبه با ما گفته بودید آن نایب قهرمانی آسیا یک معجزه بود.
حالا اجازه بدهید ما کارمان را بکنیم. الان اوضاع و احوال تیم ما خیلی خوب است و از این به بعد هم خوب تر می شود. آنجا هم تیم ها بازیکن گرفته اند و شرایط شان خوب است. ما هم با تجدید قوایی که می کنیم مطمئن باشید می توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم.

*از لیست ورودی و خروجی تیم برای نقل و انتقالات چه خبر؟
من از این موضوع خبری ندارم. اگر هم چیزی باشد سرمربی تیم می داند.

در عکسی که بعد از برد نفت مسجدسلیمان بیرون آمد در رختکن تان همه مربیان عدد 4 را نشان داده بودند. این نشان می دهد همچنان بی حاشیه هستید. از نظر شما ایرادی دارد؟ بحث بی حاشیه بودن یا باحاشیه بودن نیست. هرکس یک طوری است و من هم اینطوری هستم.

*پرسپولیسی ها می گویند حالا دیگر عدد 4 مال ما شده اما استقلالی ها می گویند 4 مال آنهاست.
این کری ها برای هواداران است و من وارد این مسائل نمی شوم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن