مجله ارتباط

    melibet

موفق ترین و بدهکارترین باشگاه تاریخ لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 422 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

موفق ترین و بدهکارترین باشگاه تاریخ لیگ

قهرمان شدن یا قهرمان نشدن چقدر در فوتبال ایران تفاوت اقتصادی دارد؟ تیم قهرمان چه فرصت هایی را به دست می آورد و چقدر درآمد بیشتری خواهد داشت؟ پرسپولیس از قدرت ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
موفق ترین و بدهکارترین باشگاه تاریخ لیگ

قهرمان شدن یا قهرمان نشدن چقدر در فوتبال ایران تفاوت اقتصادی دارد؟ تیم قهرمان چه فرصت هایی را به دست می آورد و چقدر درآمد بیشتری خواهد داشت؟ پرسپولیس از قدرت ...

ارتش سرخ دات كام :

قهرمان شدن یا قهرمان نشدن چقدر در فوتبال ایران تفاوت اقتصادی دارد؟ تیم قهرمان چه فرصت هایی را به دست می آورد و چقدر درآمد بیشتری خواهد داشت؟

پرسپولیس از قدرت گرفتن نشان تجاری خود در 4 سال اخیر چقدر بهره مند شده است؟ سؤال مهم تر اینکه پرسپولیس در 4 سال اخیر چقدر به یک باشگاه متمول نزدیک شده؟ بدهکارتر از گذشته است یا متمول؟ پرسپولیس 4 قهرمانی پی در پی به دست آورده اما به دو مربی خارجی خود در این 4 سال بدهکار است، به دستیاران آنها بدهکار است، به بازیکنان خارجی و خریدهای بی حاصل خود بدهکار است و توان پرداخت این بدهی ها را ندارد. شکایت ها پرسپولیس را بی جان کرده اند، پرسپولیس در وضعیتی است که در واقع هر لحظه شاید مجوز حرفه ای اش باطل شود، اگر فدراسیون فوتبال به مماشات خطرناک خود با تیم های بدهکار ادامه ندهد. 

پرسپولیس همین حالا از 3 پنجره نقل و انتقالات محروم است و چون می داند با پرداخت بدهی پنجره ها باز می شود، خود را نگران و در بحران جلوه نمی دهد. فوتبال ایران به روزگاری دچار است که تیمی با 4 قهرمانی پی در پی به اوج بدهی ها می رسد و ورشکسته می شود. این فوتبال بیمار است، آنچنان سخت که این حال و روز تیم قهرمان است، نه قهرمان این فصل، بلکه قهرمان در 4 فصل پی در پی و تنها تیم دهه اخیر که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. کسی نمی داند در فوتبال ایران باید چه فاجعه ای رخ دهد تا رفتار مالی باشگاه ها تغییر کند. قهرمان 4 فصل پی در پی در فوتبال ایران آنچنان از رفتار مالی خود آسیب دیده که یکی از بی تعهدترین باشگاه های ایران در پرداخت دستمزد است و حتی دستمزد سرمربی خود را که آجر روی آجر گذاشت و این قهرمانی ها را ساخت، پرداخت نمی کند. وقتی حکایت قهرمان 4 ساله فوتبال ایران این باشد، ببینیم تیم های دیگر چگونه روزگار می گذرانند. پرسپولیس با همین روش های عجیب و غریب و با فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام و هشتگ بازی درآمدی را به دست می آورد، درآمدی بحث برانگیز که در شأن نشان تجاری قهرمان 4 ساله لیگ برتر نیست.

بسیاری تیم های دیگر همین فرصت ها را نیز ندارند و زودتر و بیشتر با ورشکستگی مواجهند. در این فوتبال اما مسابقه قهرمانی، شرکت در مسابقه ورشکستگی است. هزینه بیشتر برای قهرمانی بیشتر و همزمان برای ورشکستگی بیشتر. تیمی که با 4 قهرمانی پی در پی فقط به بدهی هایش افزوده شده، چطور می خواهد در بورس با موفقیت هایش ارزش خود را بیشتر کند؟ وقتی از ورود استقلال و پرسپولیس به بورس حرف می زنید، پیش تر باید رفتار مالی این دو باشگاه را اصلاح کرده باشید، نه اینکه دو ورشکسته را به بهانه اینکه دو ورزشگاه به نام خود دارند -که در همان نیز تردید وجود دارد- در بورس رها کنید، یا با وعده های کشدار و بی پایه درباره خصوصی سازی حرف بزنید. پرسپولیس موفق ترین باشگاه تاریخ لیگ برتر و بدهکارترین باشگاه تاریخ لیگ برتر است. این تضاد عجیب، وضعیت فوتبال ایران را تصویر می کند، تصویری ناامیدکننده برای اقتصاد فوتبال ایران.


برچسب ها : پرسپولیس perspolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن