اکسید هد

مرزبان: نباید قهرمانی را به مدیران باشگاه تبریک گفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 656 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

مرزبان: نباید قهرمانی را به مدیران باشگاه تبریک گفت

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد وزارت ورزش و جوانان با جدایی سرمربیان پیشین سرخابی های پایتخت، به هر دو باشگاه ضربه زده است. علیرضا مرزبان درباره چ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مرزبان: نباید قهرمانی را به مدیران باشگاه تبریک گفت

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد وزارت ورزش و جوانان با جدایی سرمربیان پیشین سرخابی های پایتخت، به هر دو باشگاه ضربه زده است. علیرضا مرزبان درباره چ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد وزارت ورزش و جوانان با جدایی سرمربیان پیشین سرخابی های پایتخت، به هر دو باشگاه ضربه زده است.

علیرضا مرزبان درباره چهارمین قهرمانی متوالی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر گفت: زمانی می توانستیم قهرمان پرسپولیس را قطعی بدانیم که استقلال دچار مشکلات درونی شد و استراماچونی باید می رفت. سپاهان هم وارد یک «مینی بحران» شد، اما پرسپولیس بازیکنان باتجربه ای داشت که سه سال قهرمان شده و راه قهرمانی را بلد بودند. آنها با استفاده از بحران سایر تیم ها به ثبات رسیدند و انتظار می رفت با صلابت قهرمان شوند.

*وقتی سایر تیم ها با مشکلات درونی روبه رو شدند، پرسپولیس به عملکرد باکیفیت خود ادامه داد
وی ثبات تیمی را عامل اصلی قهرمانی سرخپوشان خواند و اظهار داشت: این بازیکنان چند سال است کنار هم هستند. دروازه بان تیم در جام جهانی بازی کرده بود و مدافعان هم تجارب خیلی خوبی داشتند. خلیل زاده بی نظیر بود و کامیابی نیا با وجود مصدومیت هایی که با آن مواجه شد، ثبات خیلی خوبی داشت. مهاجمان تیم هم با اضافه شدن مهدی ترابی، نقش حساسی ایفا کردند. زمانی که شاسی تیم استحکام لازم را دارد، در همه مواقع می توانید از آن استفاده کنید و پرسپولیس با وجود مشکلات درونی سایر تیم ها، به عملکرد باکیفیت خود ادامه داد.

*فرق استقلالِ بعد از استراماچونی با پرسپولیسِ بعد از کالدرون این بود که بازیکنان پرسپولیس، تجربه قهرمانی داشتند
مربی پیشین پرسپولیس با اشاره به تغییر سرمربی سرخپوشان در پایان نیم فصل اول تصریح کرد: با جدایی کالدرون، بحث بر سر این بود که پرسپولیس دچار مشکل می شود یا خیر. فرق پرسپولیسِ بعد از کالدرون با استقلالِ بعد از استراماچونی این بود که بازیکنان پرسپولیس تجربه قهرمانی داشتند. کالدرون در نیم فصل اول در ادامه موفقیت های برانکو، ساختار تیم را حفظ کرد و تیم را بالا نگه داشت. بازیکنان هم شرایط بدنی خوبی داشتند و یحیی گل محمدی این روند را ادامه داد.

*پرسپولیس آرامش خود را مدیون کریم باقری است، او سکوها را هم کنترل می کند
مرزبان با تمجید از مربیان فعلی پرسپولیس خاطرنشان کرد: کسی چون کریم باقری خیلی به تیم کمک کرد. او نقش تنظیم کننده روابط اجتماعی بازیکنان را دارد و پرسپولیس آرامش خود را مدیون باقری است. حضور باقری در پرسپولیس، سکوها را هم کنترل می کند و احساس خوبی به رختکن می دهد. گل محمدی هم که به عنوان مربی قهرمان وارد صحنه شد، کارنامه خیلی خوبی در شهر خودرو داشت و خیلی زود با پرسپولیس هماهنگ شد. تیم مقابل نفت مسجدسلیمان بازی فوق العاده ای ارائه کرد و نشان داد می داند چگونه از عمق و کناره ها حرکت کند.

*کادر پزشکی مسئله کرونا را در تیم حل کرد، قهرمانی را به آنها تبریک می گویم
مربی پیشین پرسپولیس با تمجید از سایر افراد  حاضر در باشگاه و نقش آنها در قهرمانی این فصل خاطرنشان کرد: باید بپذیریم با وجود اشتباهات بزرگ مدیریتی، کادر پزشکی پرسپولیس خیلی به تیم کمک کرد و تدارکات هم با دقت، مسائل را مدیریت کرد. کادر پزشکی مسئله کرونا را در تیم حل کرد تا بازیکنان از این بابت دچار مشکل نشوند و قهرمانی را به آنها، هواداران، مربیان و بازیکنان تبریک می گویم.

*پرسپولیس از بازیکنان حاشیه ساز چشم پوشی کند
مرزبان درباره وضعیت سرخپوشان در فصل آینده اظهار داشت: اکنون باشگاه باید به دنبال حفظ بازیکنان فعلی و جذب بازیکنان مدنظر گل محمدی باشد و از بازیکنانی که حاشیه دارند و ممکن است به تیم لطمه بزنند، چشم پوشی کند. بازیکنان جدید علاوه بر بی حاشیه بودن باید انگیزه و حس تیمی بالایی داشته باشند تا پرسپولیس در آسیا هم موفق باشد.

*مدیران باشگاه به دنبال منافع شخصی خود هستند و نباید قهرمانی را به آنها تبریک گفت
وی با بیان اینکه ساختار تیم پرسپولیس در چند سال اخیر تغییری نکرده است و بازیکنان این تیم به ندرت جابه جا شده اند، به تسنیم گفت: تغییرات دائم مدیریتی هم تأثیر منفی روی روند تیم نداشته است. هواداران یاد گرفتند از حواشی دوری کنند و با احترام به بازیکنان، به تیم خود کمک کنند. آنها مواقعی که کار خوب پیش نمی رفت، حس خوبی به تیم دادند. تنها کسانی که نباید قهرمانی را به آنها تبریک گفت، مدیران باشگاه هستند که جنجال ها و حواشی بی هدفی را شروع کرده بودند. برخی از آنها به دنبال مطرح شدن بودند و جز یکی دو نفر، سایر اعضای هیئت مدیره منافع خود را دنبال می کردند.

*هیئت مدیره تیم را به حاشیه می بُرد
مربی فوتبال ایران با بیان اینکه هواداران و بازیکنان پرسپولیس فهمیده اند باید به چه کسانی اعتماد کنند، تصریح کرد: شما باید به کسانی تکیه کنید که هوادارتان هستند، اما هیئت مدیره نقش مثبتی ایفا نکرد و تیم را به حاشیه می بُرد. کادر فنی و بازیکنان با وجود تمام حاشیه ها، اجازه ندادند پرسپولیس و آینده خود آنها ضربه بخورد. افراد وفادار به پرسپولیس و بازیکنان که منافع باشگاه را به منافع شخصی ترجیح می دهند، باید در پرسپولیس مدیریت کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن