melbet_head

اشرف: مجری صدا و سیما در فضای رسمی باید عذرخواهی کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 718 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

اشرف: مجری صدا و سیما در فضای رسمی باید عذرخواهی کند

 سرپرست روابط عمومی پرسپولیس گفت: امروز صبح یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که د... 5 out of 5 based on 4 ratings.
اشرف: مجری صدا و سیما در فضای رسمی باید عذرخواهی کند

 سرپرست روابط عمومی پرسپولیس گفت: امروز صبح یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که د...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست روابط عمومی پرسپولیس گفت: امروز صبح یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

علیرضا اشرف در گفت و گویی، درباره اهانت برخی مجریان صدا و سیما به پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه در طول چند وقت اخیر شاهد بودیم برخی موفقیت های پرسپولیس را زیر سوال می برند و سعی می کنند با نیش و کنایه و توجیه کردن ناکامی تیم های دیگر، قهرمانی پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان ارتباط بدهند.

وی افزود: متاسفانه این افراد به قدرت پرسپولیس اقرار نمی کنند و نمی دانند تیمی که چهار سال پشت سر هم قهرمان می شود حتما قدرت، اقتدار و نظم داشته که توانسته به چنین موفقیت هایی برسد. وقتی تیمی قهرمان می شود حتما برنامه ریزی و انسجام داشته و نمی شود آن را اتفاقی دانست حالا چه برسد به اینکه آن تیم 4 بار متوالی قهرمانی شود.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: هواداران بعضی تیم ها در فضای مجازی صحبت هایی مطرح کرده و به پرسپولیس توهین می کنند. آنها موفقیت پرسپولیس را به افراد دیگر می چسبانند که خیلی با این افراد کاری نداریم زیرا به دلیل ناکامی تیم محبوب شان بهانه آوردن شان طبیعی است. با این وجود مجری رسانه ملی که شخصیت حقوقی دارد نمی تواند با مطرح کردن جملاتی سخیف، صحبت هایی کند که قهرمانی پرسپولیس زیر سوال برود و موفقیت هایش را به خارج از زمین ربط دهد.

اشرف افزود: اینکه وزارت ورزش بخواهد این مسائل را از طریق قانونی پیگیری کند یا نه در جریان نیستیم اما باشگاه پرسپولیس قطعا پیگیر موضوع هست و از حق خود نمی گذرد. از هر کسی بخواهد به پرسپولیس توهین کند، شکایت می کنیم. امروز صبح هم یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

وی تصریح کرد: قرار بود امشب سید جلال حسینی در برنامه فوتبال برتر شرکت کند اما تا وقتی عذرخواهی رسمی از سوی این مجری انجام نشود، نه تنها کاپیتان ما بلکه اعضای تیم و کادرفنی طبق نظر باشگاه اجازه ندارند در برنامه های صدا و سیما شرکت کنند. چند روز قبل هم یکی دیگر از مجریان صدا و سیما استورهای توهین آمیزی علیه پرسپولیس و هوادارانش منتشر کرد که از وی هم شکایت کرده و باید در دادگاه پاسخگو باشد مگر اینکه عذرخواهی رسمی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن