مجله ارتباط

    melibet

مطهری: به جای تحلیل فنی قهرمانی بدنبال حاشیه هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 365 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

مطهری: به جای تحلیل فنی قهرمانی بدنبال حاشیه هستند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حواشی پیرامون این تیم، گفت: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مطهری: به جای تحلیل فنی قهرمانی بدنبال حاشیه هستند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حواشی پیرامون این تیم، گفت: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رس...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حواشی پیرامون این تیم، گفت: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم. به جای تحلیل فنی، حرف های سطحی را مطرح می کنند.

حمید مطهری در گفت وگویی در خصوص حواشی که بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و ثبت پوکر قهرمانی این تیم به وجود آمد اظهار داشت: هر روز شاهد این بودیم که یک داستان برای ما درست کردند. یک روز بحث سیدجلال را مطرح کردند و یک روز کریم باقری را و این داستان همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر این مسئله که هیچ اختلافی بین کادر فنی و بازیکنان وجود ندارد عنوان کرد: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم. من خودم قبلا از کادر برانکو و کالدرون تشکر کرده بودم ولی بعضی افراد فقط می خواهند حاشیه درست کنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: اینهایی که دنبال حاشیه درست کردن هستند باید پاسخ بدهند که چرا این حرف ها را می زنند نه من! بیشتر از این در این خصوص صحبتی ندارم چون برخی حرف ها و حواشی واقعا سطحی است.

مطهری در واکنش به اظهارات چند مجری تلویزیونی علیه پرسپولیس گفت: وقتی یک مجری تلویزیونی آنطور سخیف و سطحی صحبت می کند از جامعه چه انتظاری داریم؟ این صحبت ها باعث می شود تا در سطح جامعه و ورزشگاه ها ناهنجاری به وجود بیاید و فوتبال به حاشیه کشیده شود. متاسفانه این حرف ها فقط باعث می شود که از فوتبال لذت نبریم.

وی افزود: در کجای دنیا به این اندازه کری خوانی های چیپ، ناسزا گفتن و بازی کثیف وجود دارد؟ در همه جا از فوتبال لذت می برند اما ما اینجا کاری می کنیم که کسی از فوتبال لذت نمی برد و حرف های سطحی می زنیم که جامعه فوتبالی را به ناهنجاری می کشاند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: به جای اینکه بیایند تجزیه و تحلیل فنی داشته باشند و به این نتیجه برسند که پرسپولیس شایسته قهرمانی بوده این صحبت های سطحی را انجام می دهند. عادت کردیم که با کوچک کردن دیگران خودمان را بزرگ کنیم که این خوب نیست، ما اگر عیب و ایراد خودمان را پیدا کنیم می توانیم با برنامه ریزی کردن به موفقیت برسیم وگرنه اینکه بگوییم فلان تیم حکومتی است یا فلان وزیر پرسپولیسی است اصلا منطقی نیست.

مطهری درباره اینکه آیا بازیکنی در فهرست مازاد یحیی گل محمدی قرار دارد یا خیر، تاکید کرد: من و یحیی گل محمدی بارها گفته ایم که این تیم باید حفظ شود و برای تقویت چهار یا پنج بازیکن به تیم اضافه شود. در فصل نقل و انتقالات همیشه این حرف ها وجود دارد و این شایعات است. ضمن اینکه آخر فصل درخصوص این گونه مسائل تصمیم گیری می شود.

وی درباره موفقیت لژیونرهای فوتبال کشورمان در این فصل فوتبال اروپا گفت: وقتی بازیکنی به اروپا ترانسفر می شود یعنی لیاقت و توانایی دارد. البته نمی توان خوب یا بد بودن یک بازیکن را فقط در یک فصل در نظر گرفت. شما باید ببینید که شرایط یک بازیکن در یک فصل از نظر روحی و فیزیکی در یک باشگاه خارجی چطور است.

 مربی پرسپولیس افزود: نمونه بارز این مسئله علیرضا جهانبخش است. او در هلند نشان داد که بازیکن باکلاسی است و حتی به آقای گلی هم رسید اما در لیگ برتر انگلیس نتوانست درخشش داشته باشد. خب این دلیل نمی شود که بگوییم جهانبخش بازیکن بدی است چون قبلا خودش را ثابت کرده است. در نهایت امیدوارم که موفقیت لژیونرهای ما ادامه داشته باشد و بازیکن بیشتری از فوتبال ایران به فوتبال اروپا منتقل شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن