مجله ارتباط

    melibet

کسر 40 درصدی از قراردادها؛ دروغ یا واقعیت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 729 ] - سه شنبه, 7 مرداد 1399

کسر 40 درصدی از قراردادها؛ دروغ یا واقعیت؟

روز گذشته شایعه کسر 40 درصد از مطالبات بازیکنان پرسپولیس، فضای خبری این باشگاه را تحت تاثیر قرار داد. خبری که دیروز منتشر شد، تفسیری از صحبت های 50 ثانیه ای س... 2 out of 5 based on 3 ratings.
کسر 40 درصدی از قراردادها؛ دروغ یا واقعیت؟

روز گذشته شایعه کسر 40 درصد از مطالبات بازیکنان پرسپولیس، فضای خبری این باشگاه را تحت تاثیر قرار داد. خبری که دیروز منتشر شد، تفسیری از صحبت های 50 ثانیه ای س...

ارتش سرخ دات كام :

روز گذشته شایعه کسر 40 درصد از مطالبات بازیکنان پرسپولیس، فضای خبری این باشگاه را تحت تاثیر قرار داد.

خبری که دیروز منتشر شد، تفسیری از صحبت های 50 ثانیه ای سیدجلال حسینی در رادیو بود که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. ماجرای این جنجال این بود که باشگاه پرسپولیس از 7 بازیکن خود خواسته تا 40 درصد از قرارداد خود را ببخشند اما پرسپولیسی ها خیلی زود چنین موضوعی را تکذیب کردند.

دقایقی پس از این موضوع، مدیر رسانه ای سرخپوشان با تکذیب این خبر توضیح داد: «مهدی رسول پناه مدتی قبل با این بازیکنان نشستی داشته و درباره این موضوع صحبت کرد. قرار شد آنها هم با درک شرایط باشگاه به خاطر وضعیت خاص پرسپولیس و پرونده های خارجی که داریم، هر کدام 30 درصد از آپشن ها و پاداش های باقی مانده شان را تخفیف بدهند که آنها هم قبول کردند.»

سیدجلال حسینی هم در گفتگویی با اشاره به این مسئله عنوان کرد: «تاسفانه در چند ماه گذشته بعضی افراد از درون باشگاه نمی خواستند این مسأله حل شود و می گفتند شرایط مساعد نیست؛ حتی یکی از اعضای باشگاه گفت بازیکنان بابت این طلب 40 درصد تخفیف بدهند که آقای رسول پناه مخالفت کرد. مدیران قبلی هم تلاشی برای این مسأله نکردند اما الان آقای رسول پناه به دنبال حل شدن این مشکل است. ضمن اینکه این مساله مربوط به فصل های قبل بوده و اینکه 40 درصد از قرارداد این فصل کم شود صحت ندارد.»

این در حالی است که یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما با تائید پیشنهاد کسر 40 درصدی از قرارداد بازیکنان، گفت که «باشگاه پرسپولیس از بازیکنان خواسته تا با آن ها کنار بیایند».

همچنین مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که این روزها مجری کارگزار اسپانسری سرخ هاست، در این باره در اینستاگرام خود نوشت: «اتفاق عجیب درخواست کسر 40 درصدی از پاداش و طلب چند بازیکنی که از سالهای قبل طلبکار هستند که آقای رسول پناه بعنوان دستخوش قهرمانی به ستاره های تیم پیشکش کرده است.آیا این عوض خدا قوت و پاداش تیم است؟ 40 درصد از پاداش قراردادی که بازیکن برای آن عرق ریخته و جنگیده وجام آورده است.این حق است؟ انصاف است؟ معرفت است؟ آیا این به معنی چراغ سبز به ستاره ها برای ترک تیم نیست؟ .الحق که عجب پاداشی دادید به قهرمانان ایران!»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن