melibet

کلهر: تیم یحیی از تیم برانکو هم فوتبال زیباتری ارایه میدهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 326 ] - سه شنبه, 7 مرداد 1399

کلهر: تیم یحیی از تیم برانکو هم فوتبال زیباتری ارایه میدهد

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلالان در انتخاب مربیان و بازیکنان برخی تیم ها نقش اصلی دارند و به اعتقاد من هنوز هم آنها حرف اول را در تصمیم گیری برخی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلهر: تیم یحیی از تیم برانکو هم فوتبال زیباتری ارایه میدهد

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلالان در انتخاب مربیان و بازیکنان برخی تیم ها نقش اصلی دارند و به اعتقاد من هنوز هم آنها حرف اول را در تصمیم گیری برخی ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلالان در انتخاب مربیان و بازیکنان برخی تیم ها نقش اصلی دارند و به اعتقاد من هنوز هم آنها حرف اول را در تصمیم گیری برخی باشگاه ها می زنند. 

محمود کلهر در خصوص قهرمانی پرسپولیس، افزود: پرسپولیس در کنار این که نتیجه بسیار خوبی گرفت توانست فوتبال زیبایی به نمایش بگذارد. در طول دوران کرونا و حتی تعطیلی مسابقات لیگ بازیکنان پرسپولیس از نظر بدنی افت نکردند و این موضوع نقطه قوت این تیم بود.

وی ادامه داد: باید به همه هواداران پرسپولیس و کادر فنی تبریک بگویم. «یحیی گل محمدی» برای هر بازی بهترین تاکتیک ها را در نظر گرفت و به نظر من او از بسیاری از مربیان خارجی عملکرد بهتری در این تیم داشت و باعث افتخار مربیان ایرانی است. به اعتقاد من تیم یحیی از تیم برانکو هم فوتبال زیباتری ارایه می کند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید دیدگاه مدیران فوتبال نسبت به مربیان ایرانی تغییر کند. عملکرد «یحیی گل محمدی» و «جواد نکونام» در لیگ عالی بوده و آنها از توانایی مربیان ایرانی به خوبی دفاع کردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در کنار این مربیان خوبی که در فوتبال ما فعالیت می کنند، مربیان ضعیفی هم هستند که فقط به خاطر داشتن لابی تیم می گیرند. مربیانی هستند که در طول فصل 2 تیم را به لیگ پایین تر می برند اما سال آینده بازهم در لیگ برتر تیم دارند.

کلهر اظهار داشت: تا زمانی که مدیران باشگاه ها نخواهند، این مشکل پایان نخواهد داشت. مدیران مقصر اصلی در استفاده از مربیان ضعیف و خانه نشینی مربیان با دانش هستند. شما امروز عملکرد «محمود فکری» و «جواد نکونام» را به عنوان 2 مربی جوان بررسی کنید و ببینید چقدر موفق تر از مربیانی بودند که در هر بازی سرمربی یک تیم می شوند.

وی یادآور شد: دلالان حرف اول را در مسایل مهم باشگاه ها می زنند و قوه قضاییه باید به این مساله ورود کند. این افراد در فوتبال ایران مربی و بازیکنان را مثل آب خوردن جابجا می کنند و هیچکس هم به کیفیت این مربیان و بازیکنان توجه نمی کند.

کلهر افزود: متاسفانه دلالان باعث سوختن نسل های طلایی فوتبال ایران شدند و تمام تلاش خود را برای حضور بازیکنان و مربیان خارجی بی کیفیت می کنند. امیدوارم روزی انتخاب باشگاه ها کیفی باشد تا شاهد از بین رفتن نسل های طلایی فوتبال کشورمان باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن