مجله ارتباط

    melibet

جزییات پرونده بودیمیر در CAS

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 521 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399
جزییات پرونده بودیمیر در CAS

باشگاه پرسپولیس با وجود این که در پرونده ماریو بودیمیر به CAS اعتراض کرده اما هزینه های لازم را پرداخت نکرده است. ماریو بودیمیر که در نیم فصل لیگ هجدهم به پرس...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس با وجود این که در پرونده ماریو بودیمیر به CAS اعتراض کرده اما هزینه های لازم را پرداخت نکرده است.

ماریو بودیمیر که در نیم فصل لیگ هجدهم به پرسپولیس پیوست، در پایان فصل به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه جدا شد و سپس با شکایت به فیفا، پرسپولیس را محکوم کرد تا 4٧5 هزار یورو به علاوه 5 درصد سود سالانه، به این بازیکن بپردازد.

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس پرونده را به دادگاه عالی ورزش برد تا به رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا اعتراض کند. از قرار معلوم در این پرونده زمان اعتراض به CAS، در همان ابتدا هر یک از دو طرف باید ١٣ هزار فرانک بابت هزینه ابتدایی دادرسی می پرداختند و اگر خوانده استیناف (بودیمیر) سهم خود را ندهد، خواهان استیناف (پرسپولیس) باید پول را بدهد تا دادرسی شروع شود. 

در پرونده بودیمیر CAS در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده سهم ١٣هزار فرانکی از سوی بودیمیر پرداخت نشده و پرسپولیس باید این مبلغ را بپردازد تا روند دادرسی آغاز شود. با این حال باشگاه پرسپولیس تا این لحظه فقط سهم ١٣هزار فرانکی خود را داده و سهم بودیمیر را نداده و اگر در چند روز آینده این اتفاق رخ ندهد، پرونده بودیمیر هم در  CAS مانند پرونده برانکو تعلیق می شود که در این صورت کمیته اجرایی فیفا فرصت دو هفته ای برای پرداخت مطالبات بودیمیر تعیین می کند. 

در همین رابطه یکی از نزدیکان ماریو بودیمیر در گفت وگویی با اشاره به ثبت اعتراض پرسپولیس در CAS اظهار کرد: واقعا از اعتراض پرسپولیس به دادگاه عالی ورزش تعجب می کنم. پرسپولیس هیچ شانسی برای پیروزی در این پرونده ندارد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن