مجله ارتباط

    melibet

کلانی: همبستگی بازیکنان پرسپولیس بینظیر بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 227 ] - 9 روز پیش

کلانی: همبستگی بازیکنان پرسپولیس بینظیر بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد این تیم در مسیر رسیدن به پوکر قهرمانی گفت: هبستگی بین بازیکنان این تیم بی نظیر بود. حسین کلانی در گفتگویی، درب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کلانی: همبستگی بازیکنان پرسپولیس بینظیر بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد این تیم در مسیر رسیدن به پوکر قهرمانی گفت: هبستگی بین بازیکنان این تیم بی نظیر بود. حسین کلانی در گفتگویی، درب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد این تیم در مسیر رسیدن به پوکر قهرمانی گفت: هبستگی بین بازیکنان این تیم بی نظیر بود.

حسین کلانی در گفتگویی، درباره قهرمانی پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: قبل از شروع دوباره رقابت های لیگ برتر که به دلیل بیماری کرونا با چهار ماه تعلیق روبرو شد گفتم که این تیم قطعا قهرمان می شود اما به هر حال صلاح دیده شد تا بازی ها برگزار شود. حالا کسانی که شک هم داشتند به یقین رسیدند. پرسپولیس از هر لحاظ شایسته قهرمانی بود و کلاس درسی بود برای سایر تیم ها که معادلات فنی را نادیده نگیرند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برخوردهایی که با پوکر قهرمانی این تیم می شود، ادامه داد: فکر می کنم یکسری تلاش های برای ایجاد حاشیه در پرسپولیس شد اما بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس حواس خود را متمرکز به بازی ها نگه داشتند. آخر سر هم آنها ماندند و فضای توخالی که برای خودشان فراهم کردند اما پرسپولیس در میدان تمام حرف هایش را زد.

وی افزود: به هر حال نباید پایه گذاری این تیم توسط برانکو ایوانکوویچ را نادیده گرفت. او تلاش سختی کرد تا فونداسیون فنی پرسپولیس را به خوبی بریزد. پس از آن هم هم بستگی بازیکنان پرسپولیس بی نظیر بود. آنها هرگز خودشان را از اسم پرسپولیس بزرگتر ندیدند. اتفاقا اینقدر باهوش بودند که تمام حاشیه ها را با پوزخند رد کردند. وقتی بقیه بیرون از زمین حرف می زدند بازیکنان پرسپولیس در هر مسابقه برای بردن تلاش کردند.

کلانی تاکید کرد: اصالت پرسپولیس حفظ شده است. این تیم با وجود تمام سختی ها استخوان بندی خود را در بدنه بازیکنان حفظ کرد و توانست با تدبیر و درایت کادرفنی به موفقیت برسد.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: شاید خیلی ها از هواداران پرسپولیس به عنوان یک نماد یا شعار یاد کنند اما حقیقت این است که بازیکنان پرسپولیس کاملا مشخص است که برای آنها تمام زحمت خود را می کشند. فهمیده اند اگر جایگاهی اجتماعی دارند بابت حضور در قلب طرفداران پرسپولیس است. انرژی مثبت هواداران بعث شد تا انگیزه این تیم کاهش پیدا نکند.

وی درباره نقش سرمربی این تیم در رسیدن به قهرمانی خاطرنشان کرد: یحیی گل محمدی خیلی زود به شناخت کافی از تیمش رسیده است. او حالا پخته تر از قبل هم می تواند درباره ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا رفتار کند.

کلانی در پاسخ به سوال پایانی، مبنی بر اینکه پرسپولیس بایستی چه فلسفه ای در راستای بازی های جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد گفت: نباید متوقف شود. این تیم باید عطش خودش را برای قهرمانی در جام حذفی و صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا حفظ کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن