فقط یک راه وجود دارد؛ قهرمان نشو!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 668 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399

فقط یک راه وجود دارد؛ قهرمان نشو!

طعنه و کنایه های پرشمار به قهرمانی پرسپولیس که گاهی حتی تا آنتن تلویزیون دولتی هم جلو می رود، ممکن است برخی هواداران یا حتی بازیکنان این تیم را آزرده و کلافه ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
فقط یک راه وجود دارد؛ قهرمان نشو!

طعنه و کنایه های پرشمار به قهرمانی پرسپولیس که گاهی حتی تا آنتن تلویزیون دولتی هم جلو می رود، ممکن است برخی هواداران یا حتی بازیکنان این تیم را آزرده و کلافه ...

ارتش سرخ دات كام :

طعنه و کنایه های پرشمار به قهرمانی پرسپولیس که گاهی حتی تا آنتن تلویزیون دولتی هم جلو می رود، ممکن است برخی هواداران یا حتی بازیکنان این تیم را آزرده و کلافه کند. شاید آنها حس کنند بعد از زحماتی که کشیده اند سزاوار احترام بیشتری هستند و این نوع برخوردها جالب نیست، اما اتفاقا پرسپولیسی ها باید از این شرایط راضی باشند و حتی لذت ببرند.

لااقل تجربه فوتبال ایران نشان می دهد هرگز تیمی برای مدت طولانی در اوج نبوده، مگر اینکه برایش کلی حرف و حدیث درست کنند و به آن تهمت و بهتان بزنند.

به طور کلی اگر پرسپولیسی ها دل شان می خواهد از این تهمت زنی ها خلاص شوند، تنها راه پیش پای شان «قهرمان نشدن» است. هیچکس به تیمی که برنده نمی شود بهتان نمی زند. هیچکس شاگرد تنبل و تجدیدی کلاس را به زد و بند با استاد و معلم متهم نمی کند. هیچکس تهمت دوپینگ به اسب بازنده نمی زند. اینها بخشی از تبعات پیروز شدن و پیروز ماندن هستند.

حالا پرسپولیس باید انتخاب کند؛ اینکه قهرمان بماند و تهمت بشنود یا اینکه پایین بیاید و خلاص شود. تازه در آن صورت خود سرخپوشان می توانند موفقیت های سایرین را ناشی از عوامل بیرونی بدانند. در مجموع گمان می کنیم برنده ماندن انتخاب بهتری باشد؛ حتی به قیمت افترا شنیدن. همین الان استقلالی ها و تراکتوری ها از صمیم قلب دوست داشتند جای پرسپولیس قهرمانی می آوردند و صد برابر این شایعات منفی در موردشان ساخته می شد. مطمئن باشید! 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن