مجله ارتباط

    melibet

مذاکره بشار و پرسپولیس به موعد دیگری موکول شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 744 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399

مذاکره بشار و پرسپولیس به موعد دیگری موکول شد

در شرایطی که بشار رسن در لایو اینستاگرامی شجاع خلیل زاده مدعی شده بود امروز راهی باشگاه خواهد شد تا درباره مذاکره تمدید قرارداد به بحث بپردازد، این موضوع نهای... 2 out of 5 based on 3 ratings.
مذاکره بشار و پرسپولیس به موعد دیگری موکول شد

در شرایطی که بشار رسن در لایو اینستاگرامی شجاع خلیل زاده مدعی شده بود امروز راهی باشگاه خواهد شد تا درباره مذاکره تمدید قرارداد به بحث بپردازد، این موضوع نهای...

ارتش سرخ دات كام :

در شرایطی که بشار رسن در لایو اینستاگرامی شجاع خلیل زاده مدعی شده بود امروز راهی باشگاه خواهد شد تا درباره مذاکره تمدید قرارداد به بحث بپردازد، این موضوع نهایی نشد.

بشار رسن که در زمان حضورش در عراق بعد از ماجرای کرونا، شایعاتی درباره عدم بازگشت به تهران و همراهی تیم توسط او شنیده می شد، در نهایت با وعده های مدیران باشگاه و دخالت مدیربرنامه اش به تهران بازگشت.

او در دیدارهای بعد از شروع مجدد فوتبال ایران در دوران کرونا، یکی از ستاره های تیمش بوده که باعث شده تا یحیی گل محمدی نیز ترغیب به تمدید قراردادش باشد. خصوصا اینکه طبق دستورالعملی که صادر شده، سرخابی ها در شرایط کنونی قادر به جذب بازیکنان خارجی نخواهند بود و تمدید با بازیکنان کنونی تنها راه پیش روی آنهاست و سرمربی سرخ ها نمی خواهد یکی از ستاره های باکیفیت تیمش را به سادگی از دست بدهد.

بشار که تاکنون پایین تر از 20 درصد دریافتی از سرخ ها داشته و پیشنهاداتی نیز پیش روی خود می بیند، در شرایط کنونی با درخواست مدیربرنامه ها و ارتباط نزدیکی که با هواداران و هم تیمی هایش دارد پاسخی به موضوع جدایی اش نداده است. او در لایو اینستاگرامی شب گذشته شجاع خلیل زاده نیز ادعا کرد که امروز راهی باشگاه خواهد شد تا قراردادش را تمدید کند.

با این حال عدم هماهنگی صورت گرفته و صندوق خالی باشگاه باعث شد تا این موضوع به برهه دیگری موکول شود و احتمالا در بازگشت از قائمشهر، طرفین پای میز مذاکره خواهند نشست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن