اکسید هد

حسینی: من هرگز 4 و 6 نشان نخواهم داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1376 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399

حسینی: من هرگز 4 و 6 نشان نخواهم داد

در روزهایی که کری های سخیف فوتبالی ها را کاملا دلزده کرده است، شاید مرور تک تک جملاتی که کاپیتان پرسپولیس در این خصوص می گوید، جالب توجه باشد. سیدجلال حسینی ک... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حسینی: من هرگز 4 و 6 نشان نخواهم داد

در روزهایی که کری های سخیف فوتبالی ها را کاملا دلزده کرده است، شاید مرور تک تک جملاتی که کاپیتان پرسپولیس در این خصوص می گوید، جالب توجه باشد. سیدجلال حسینی ک...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهایی که کری های سخیف فوتبالی ها را کاملا دلزده کرده است، شاید مرور تک تک جملاتی که کاپیتان پرسپولیس در این خصوص می گوید، جالب توجه باشد.
سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بی گمان یکی از محبوب ترین، پرافتخارترین و تاثیرگذارترین فوتبالیست های تاریخ باشگاه پرسپولیس و چه بسا فوتبال ایران است. او که نزدیک به دو دهه در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته، همچنان از نظر آمادگی بدنی در سطح بالایی و از نظر کیفیت فنی هم شرایط خوبی را تجربه می کند؛ بازیکنی که در این سال ها یکی از عوامل اصلی عملکرد درخشان خط دفاعی پرسپولیس بوده، در گفتگویی مفصل به سوالات پاسخ داد.

* قهرمانی این فصل خیلی سخت بود
خدا را شکر می کنم و به هواداران تبریک می گویم که بعد از یک سال سخت قهرمان شدیم و خیلی خوشحالم که در کنار دوستان و کادرفنی توانستیم قهرمان شویم و دل هواداران را شاد کنیم. کار سختی بود که خداراشکر ما توانستیم به آن دست پیدا کنیم. بعد از هر موفقیت کار سخت تر می شود و حفظ قهرمانی کار سختی است ولی ما توانستیم این کار را انجام بدهیم. بعد از موفقیت های آقای برانکو کار برای هر مربی سخت می شود، آقای کالدرون نسبت به تیم شناخت نداشتند اما خیلی تلاش می کردند. اوایل مشکلاتی بود و نتایج ضعیفی می گرفتیم اما دوباره بچه ها و از همه مهم تر هواداران حمایت کردند و توانستیم مسیر خودمان را پیدا کنیم و قهرمان نیم فصل شویم. بعد آقای گل محمدی آمدند که شناخت خوبی نسبت به تیم و بازیکنان دارند و در کنار این ها یک دوستی خوبی با بازیکنان هست که می تواند به تیم کمک کند. خداراشکر دیدید که بعد از نیم فصل تیمی مقتدر بودیم که قهرمانی را توانستیم به دست بیاوریم.

فکر کردن به افتخارات؟ الان فقط تمرین
خدا به من کمک کرد که افتخار نصیبم شد که در کنار بازیکنانی بازی کنم که برای قهرمانی می جنگند و فکر می کنم بعد ها می شود درباره این افتخارات صحبت کرد. الان وظیفه ما این است که در کنار بازیکنان دل هواداران را شاد کنیم، الان یک وظیفه داریم آن هم خوب تمرین کردن، خوب کار کردن و تلاش برای کسب موفقیت بیشتر است.

خاطره اولین قهرمانی با سایپا
آن فصل هم خیلی سخت بود، آقای لورانت سرمربی ما بودند که متاسفانه هفته 4-5 به مشکل خوردند و آقای دایی بازیکن - مربی شدند و واقعا کار سختی بود. در تیم هایی چون سایپا چون تماشاگر ندارند کار سختی بود اما آقای دایی وقتی سرمربی شدند از همان اول با انرژی شروع کردند و ما قدم به قدم که پیش رفتیم فهمیدیم که می توانیم قهرمان شویم. اختلاف امتیازمان با تیم اول خیلی زیاد بود اما در مسیر کار بزرگی کردیم و قهرمانی خوبی را کسب کردیم.

پیش بینی دستیابی به هشتمین جام لیگ برتر
فکر نکنم کسی بتواند این پیش بینی را کند که می تواند در فوتبال موفق شود. فوتبال خودش تصمیم می گیرد که یک بازیکن تا چه حدی موفق شود. من هرگز چنین فکری نمی کردم امروز به جایی برسم که هشت قهرمانی لیگ برتر داشته باشم. آن سالی که با سایپا قهرمان شدیم بعد رفتم سپاهان و توانستیم قهرمانی به دست بیاوریم. شما باید برنامه ریزی کنید و تلاش کنید و بتوانید موفق شوید.

بازوبند کاپیتانی پرسپولیس
یک افتخار بزرگی است که من الان بازوبند پرسپولیس را در دست دارم. کار سختی است و مسئولیت پذیری زیادی می آورد و انتظار هواداران و بازیکنان هم زیاد است. افتخار بزرگی نصیب من شده که کنار بازیکنانی هستم که برای موفقیت تلاش می کنند و در کنار هم تیم خوبی را تشکیل داده ایم.

شایعه خداحافظی و رفتار یحیی
آقا یحیی خودش بازیکن بزرگی بود و چند سال است که در سطح اول مربیگری می کند. حاشیه همیشه هست اما با مدیریت خود آقای گل محمدی و خود بازیکنان توانستیم به شرایط برگردیم، دوست داشتند ما را از مسیر دور کنند اما ما مسیرمان را پیدا کرده بودیم و توانستیم قهرمان شویم. من فقط می دانم امروز و فردا تمرین دارم و اگر به تمرین برسم فکرم راحت است. این مسائل در این سال ها گفته می شود اما من فقط به تمرین فکر می کنم و کار خودم را انجام می دهم. تمرین من مهم ترین کار من است و یک وظیفه تمرین دارم. شما تا یک جایی برای فوتبال تصمیم می گیرید و بعد فوتبال برایتان تصمیم می گیرد. فوتبال تصمیم می گیرد که راه را چجوری ادامه دهید، الان من وظیفه ام این است که تمرین کنم و کنار بازیکنان باشم و تا جایی که می توانم تلاش کنم و ببینم چه می شود.

یک دقیقه یا 90 دقیقه، باید فقط وظیفه ات را انجام بدهی
بعضی وقت ها وظیفه است و بعضی وقت ها انگیزه. من بازیکنی هستم مثل بقیه و مربی تصمیم گرفت و آن لحظه (دقایق آخر بازی پیکان) بازی کنم. موقعیتی هم در آن لحظه بود که از بیرون می گفتند ریباند را مراقب باشید و شانس ما هم ریباند شد و توانستیم دفع کنیم. این کاری است که بازیکن باید انجام دهد، ما سال سختی داشتیم و روزهای سختی بود. هواداران با خیلی چیزها جنگیدند و این که من عصبانی باشم چون بازی نمی کنم درست نیست. این وظیفه من بود که بروم و بازی کنم.

بازیکنان جوان باید رفتارشان را حرفه ای کنند
یک چیزهایی به فضای مجازی برمی گردد، بعضی بازیکنان اشتباه می کنند، حرف من این است که باید رفتارشان را در هر مسئله ای عوض کنند. ما البته کاری برای جوان ها نکرده ایم که از آن انتظار داشته باشیم درست رفتار کنند. بچه باید از بچگی تعلیم ببیند چه فنی و چه اخلاقی و الان هم اصلاح آن سخت است. بازیکنان باید خودشان ببینند و تصمیم درستی در بعضی مواقع بگیرند.

ماجرای داد و بیداد و غر زدن ها بر سر بازیکنان
نه با کسی مشکل دارم نه چیزی، برای موفقیت خودشان است، یک بازیکن جوان باید بداند که قرار است پیراهن چه تیمی را برتن کند، چه کساین برای این تیم زحمت کشیده اند و راحت نمی تواند پیراهن را به دست بیاورد. ما هم اگر کاری می کنیم و حرفی می زنیم به خاطر منافع و زندگی شخصی و فوتبالی خودشان است و امیدوارم گوش کنند و به این حرف ها عمل کنند.

خاطره حضور در ملوان و آغاز فوتبال
شروع از زمین خاکی و قرض گرفتن استوک برای همه بازیکنانی که از بچگی فوتبال را آغاز کردند و اکنون به موفقیت رسیده اند، روزهای سخت بوده است؛ من از مدارس شروع کردم و یک روز مربی ورزش از من خواست تا به تیم نونهالان ملوان بروم و تست بدهم که در همان روز اول نیز انتخاب شدم. موفق شدم در همه رده ها بازی کنم و این موفقیت بسیار سخت برای من به دست آمد، البته اکنون دوست ندارم درباره آن صحبت کنم ولی روزی قطعا درباره سختی و مشکلات آن روزها صحبت می کنم. وقتی شما مشکلات و سختی ها را پشت سر می گذارید و به مرحله موفقیت می رسید، بدون شک بسیار لذت بخش است.

ذات شجاع عصبانی است اما در دلش چیزی نیست

شجاع خلیل زاده در بالاترین سطح بازی می کند و صددرصد پیشرفت کرده است؛ او همیشه قوی بازی می کرده اما در این چندسال حضورش در پرسپولیس نشان داد که پیشرفت محسوسی را داشته است. تنها در مستطیل سبز نیست بلکه اخلاق بیرون از زمین شجاع هم همین است که خیلی زود عصبی می شود اما در دل او چیزی نیست و مطمئنا می تواند به تیم ملی کمک زیادی را داشته باشد.

خط خوردن از تیم ملی در آستانه تیم ملی
برای من سخت و ناراحت کننده بود شرایطی را که گذراندم اما نمی توانم به مربی ام ایراد بگیرم چرا که تصمیم گیرنده نهایی ایشان بودند و صلاح دانستند که من در آن مقطع نباشم؛ دوست ندارم زیاد درباره این مسائل صحبت کنم و به همدیگر آنها ارتباط بدهم اما باید بگویم که وجدانم راحت است، چرا که ما تیم ملی مسیری که رفتیم در مرحله مقدماتی گل خورده نداشتیم به جز بازی آخر و یا در پرسپولیس که خداراشکر می کنم که تا آخرین لحظه جنگیدیم و توانستیم مرحله به مرحله پیشرفت کنیم و به فینال برسیم. در مجموع باید بگویم وجدانم راحت است چون تا جایی که در توانم بود کمک کردم و اگر موفقیتی هم چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس نتوانستیم به دست بیاوریم، چون در توانمان نبود.

کاشیما و خط خوردن از تیم ملی، حسرت های کاپیتان
مهم ترین حسرت از دست دادن بازی با کاشیما و قهرمانی آسیا بود و دیگری خط خوردن از لیست تیم ملی.

پیشکسوتان ملوان هویت این باشگاه هستند
زمانی بود که به پیشکسوتان توجهی نمی شد، روزهای بدی را گذراند چرا که ملوان پیشکسوتان بزرگی دارد که هویت باشگاه هستند و می توانند همیشه کمک کنند؛ خوشبختانه الان پژمان نوری و مازیار زارع کار را به دست گرفته اند و با توجه به آشنایی کاملی که دارند می توانند کار کنند و خیلی هم الان با آقای میثاقیان شرایط بهتر شده است. امیدوارم که امسال را با بقا در لیگ یک بگذرانند و انشالله برای سال آتی یک تیم قدرتمند و حرفه ای را بسازند.

کت و شلواری ها ملوان، داماش و سپیدرود را به این روز انداختند
صددرصد این اتفاق خواهد افتاد؛ اگر برنامه ریزی درستی صورت بگیرد و با توجه به هوادارانی که این تیم دارد، بدون شک می تواند به لیگ برتر بازگردد. متاسفانه در ورزش استان گیلان توجهی صورت نمی گیرد و شما اصلا نمی توانید متوجه بشوید که دقیقا چه کسی در حال تصمیم گیری برای ورزش در این استان است؛ همین مسئله باعث شده است تا برای بقا در لیگ یک تیم های استان گیلان بجنگد چرا که مدیران کت و شلواری دور میز می نشینند و تصمیمات بی خودی و اشتباهی را درباره این تیم ها می گیرند.

پیشنهاد آلمانی ام را رد کردم و لژیونر نشدم
حسینی در پاسخ به سوال لژیونر نشدن خود در فوتبال اروپا گفت: در سال 2007 پیشنهادی از فوتبال آلمان داشتم اما تصمیم گرفتم دو سالی را در فوتبال ایران دنبال کنم و بعد از آن به اروپا بروم که دیگر فرصتش پیش نیامد؛ برایم حسرت نشد چون چندان به آن مسئله دیگر فکری نکردم و خداراشکر قسمت من این بود که در فوتبال ایران دنبال کنم. در فوتبال قابل پیش بینی نیست که شما اگر به فوتبال اروپا میرفتی به موفقیت می رسیدی یا خیر؛ الان شما ببینید بازیکنانی مثل آزمون، طارمی و جهانبخش را داریم که می توانند در فوتبال اروپا بدرخشند. ما در ایران استعدادهای قوی را داریم که همیشه می توانند موفق باشند اما شرایط فوتبال، شرایط خاصی است و شما نمی دانید که حتما موفق خواهید شد یا خیر و بستگی به خود بازیکن دارد که چقدر به لحاظ روحی آماده است که بتواند خودش را با شرایط جدید وفق دهد.

حمایت از پرسپولیس حرف های بدون سند است
گاهی اتفاقاتی می افتاد و حرف هایی بدون سند و مدرک زده می شود. ما دوست نداریم از هدف مان دور شویم. ولی می دانیم چه کارهایی کرده اند که پرسپولیس نتیجه نگیرد. الان ولی کاری نداریم. چون اهداف بزرگی داریم. وقتی مربی موفقی دارید ولی پول نمی دهید، یا پول بازیکنانی که نائب قهرمان آسیا شده اند را نمی دهید. این ها یعنی چه؟ بررسی کنید می توانید بفهمید چقدر به ما سخت گذشته است.

پیشکسوتان از دایره ادب خارج نشوند
الان شرایط طوری شده که پیشکسوتان اینطور حرف می زنند و جوانان با هم درگیر می شوند. از پیشکسوتان خواهش می کنم که کری بخوانند که از دایره ادب خارج نباشد. از این فوتبال نمی شود لذت برد. باید فوتبالی ها کنار هم باشند تا از فوتبال لذت ببریم.

پوکر و قهرمانی تحت هر شرایطی می چسبد
قهرمانی پس از یک سال تلاش بسیار لذت بخش است و فکر می کنم برای من هر موفقیتی خوشحال کننده است و از همه مهم تر آن که ما می توانیم دل هواداران خود را شاد کنیم؛ هوادارانی که چند سال نتوانسته بودند قهرمان شوند و خیلی اذیت شدند اما خوشبختانه توانستیم در این چهار سال قهرمانی های پرشماری را به دست آوریم و دل آن ها را شاد کنیم. به هواداران تیم تبریک می گویم و امیدوارم با حمایت و همراهی دوباره آن ها بتوانیم برای موفقیت های بیشتر بازهم بجنگیم.

هرگز 4 و شش نشان نمی دهم
کاپیتان پرسپولیس درباره ماجرای درخواست هم تیمی هایش برای کری خوانی با پیراهن شماره 4 او و عدم انجام این کار گفت: بحث کری خوانی برای تماشاگران و هواداران است؛ آن هم کری باید در شرایطی باشد که از ادب خارج نشود اما متاسفانه می بینیم دوستانی که نباید کری خوانی داشته باشند، این کار را انجام می دهند و باید بگویم که شخصا علاقه ای به کری خوانی ندارم. ما باید در زمین فوتبال بازی کنیم و آنجا نتیجه بگیریم و اگر ذهن مان را برای نتیجه گرفتن در آنجا آماده کنیم، خیلی بهتر خواهد بود.

آینده مدیریت پرسپولیس
آقای رسول پناه در حال تلاش هستند و کار بسیار دشواری هم است؛ چون من درباره این مسائل صحبت کرده بودم در پاسخ به خیلی از دوستان که می گفتند پرسپولیس حمایت می شود و من همان موقع هم گفتم کدام حمایت و اکنون هم سوالم همان است که چه حمایتی؟ وقتی پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه ما بسته است و نمی توانیم پول آقای برانکو را بدهیم، پول بودیمیر، کالدرون و حتی بازیکنان ایرانی را نمی توانیم بدهیم، شرایط بسیار سختی را هم داریم و آقای رسول پناه کار بسیار سختی هم دارند و تنها هم هستند و زمان کمی هم برای پرداخت پول آقای برانکو دارند. آقای برانکو زحمت زیادی برای ما کشیدند و حق ایشان هم بوده است و امیدوارم با کمک کارگزار و اسپانسرها بتوانند شرایط را درست کنند.

استراماچونی؟ چرا درباره برانکو نمی پرسید؟
جلال حسینی درباره جدایی پر سر و صدای استراماچونی از استقلال و قیاس با برانکو گفت: خیلی تفاوت میان این دو سرمربی است؛ آقای استراماچونی بار اول که پول نگرفت ایران را ترک کرد اما آقای برانکو سه بار نامه زد و یکسال طول کشید تا بتواند پولش را بگیرد. آقای برانکو پرسپولیس را دوست داشته و دارد و رابطه بسیار خوبی هم با طرفداران تیم ما دارد و برای هر موفقیتی به تیم ما تبریک می گوید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن