اکسید هد

اشرف: مجری صدا و سیما فقط یک شو اجرا کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1270 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399

اشرف: مجری صدا و سیما فقط یک شو اجرا کرد

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت. علیرضا اشرف در گفت و... 5 out of 5 based on 9 ratings.
اشرف: مجری صدا و سیما فقط یک شو اجرا کرد

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت. علیرضا اشرف در گفت و...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت.

علیرضا اشرف در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت شکایت باشگاه پرسپولیس از مجری امیر احمدی اظهار داشت: موضع باشگاه همان موضع قبلی است و منتظر هستیم تا صدا و سیما برخورد محکم و قاطعی با این مجری داشته باشد. کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت.

وی افزود: هواداران پرسپولیس بعد از چهار سال قهرمانی در اوج خوشحالی و غرور هستند و خشمی نداشتند. ضمن اینکه صحبت کنایه آمیز در مورد گالیله هم اوج بی احترامی به هواداران پرسپولیس بود و این نشان می داد که صحبت های اولیه این مجری هم با قصد و غرض بوده است. ما متاسفیم که چنین افرادی در روی آنتن زنده چنین صحبت هایی می کنند.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این مسئله که تهیه کننده برنامه مذکور در مصاحبه ای اعلام کرده که رسول پناه و اشرف به او گفته اند که به دلیل اینکه هواداران آرام شوند، صحبت هایی را انجام داده اند، گفت: من با تهیه کننده این برنامه صحبت کردم و او گفت چنین مصاحبه ای انجام نداده و اصلاً از این مصاحبه مطلع نبوده است. البته او واقعا حسن نیت داشت و از مسائل پیش آمده ناراحت بود و من درک کردم که آن مجری بدون هماهنگی با برنامه و شبکه، آن صحبت های سخیف را انجام داده است.

اشرف گفت: شبکه یک هم حسن نیتش را نشان داد و همان شب با انتشار بیانیه ای عذرخواهی کرد بحث ما اصلاً در خصوص شبکه یک یا آن برنامه نیست بحث ما رفتار سخیف مجری است. وقتی آن مجری به جای عذرخواهی کردن روی آنتن زنده تلویزیونی آنطور صحبت کرد ما هم از موضع خودمان کوتاه نمی آییم تا برخوردی جدی با او صورت گیرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا همچنان باشگاه پرسپولیس قصد ندارد با صدا سیما همکاری کند، گفت: تا زمانی که مطمئن نشویم برخوردی جدی و درست با مجری صورت نگرفته هیچ همکاری با صداوسیما نمی کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن