مجله ارتباط

    melibet

خبیری: با حضور محدود تماشاگران مخالفت شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 640 ] - 9 روز پیش
خبیری: با حضور محدود تماشاگران مخالفت شد

خبیری گفت: سازمان لیگ فوتبال برنامه های خیلی خوبی برای برگزار این بازی و جشن قهرمانی دارد. حسین خبیری در گفت وگویی، در خصوص جلسه ای که امروز در سازمان لیگ برگ...

ارتش سرخ دات كام :

خبیری گفت: سازمان لیگ فوتبال برنامه های خیلی خوبی برای برگزار این بازی و جشن قهرمانی دارد.

حسین خبیری در گفت وگویی، در خصوص جلسه ای که امروز در سازمان لیگ برگزار شد گفت: به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه ای که برای برگزار مراسم اهدای جام قهرمانی برگزار شد رفتم. علاوه بر جلسه خوبی که با آقای حیدر بهاروند برگزار کردم در جلسه با آقایان کشوری، مهدی و بهمنی حاضر شدم تا در خصوص مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ برتر نوزدهم تبادل نظر صورت بگیرد. بعد از این جلسه مقرر شد که جام قهرمانی بعد از بازی با ذوب آهن که اتفاقا شب عید غدیر خم هم هست به پرسپولیس اهدا شود. از آنجایی که بازی با سایپا شب اول ماه محرم برگزار می شود و به دلیل این که قصد داشتیم حرمت این ماه عزیز حفظ شود به همین خاطر مراسم اهدای جام در شب بازی با ذوب آهن انجام خواهد شد.

او درباره اینکه آیا هواداران به صورت محدود مجاز خواهند بود در این مراسم حضور پیدا کنند یا نه ادامه داد: همان طور که می دانید شیوع ویروس کرونا روند خطرناکی دارد و از آنجایی که ستاد مقابله با کرونا با این موضوع مخالفت کرد به همین دلیل هواداران عزیز حتی به صورت محدود هم نمی توانند برای این مراسم در ورزشگاه آزادی حاضر شوند. البته واقعا از این موضوع ناراحت هستیم چرا که خیلی دوست داشتیم جشن قهرمانی تنها پوکر تاریخ فوتبال ایران با حضور حداکثری هواداران همراه باشد که متاسفانه این طور نخواهد شد. این حسرت به دل همه ما ماند اما مطمئنا هواداران مثل همیشه از راه دور به تیم انرژی خوبی می دهند و همین که لبخند رضایت آنها را ببینیم برای همه ما کافی است.

خبیری افزود: خوشبختانه سازمان لیگ فوتبال برنامه های خیلی خوبی برای برگزار این بازی و جشن قهرمانی دارد. از آنجایی که این مراسم با شب عید غدیر هم تلاقی دارد به همین خاطر این موضوع را به فال نیک خواهیم گرفت. مطمئنا جشن باشکوهی در حد و اعتبار پرسپولیس برای این مراسم برگزار خواهد شد.

او در پایان درباره فراخوانی که برای مشارکت هواداران در طراحی پیراهن جشن قهرمانی صادر خواهد شد اظهار داشت: این طرح خیلی خوبی است که از سوی شرکت آتیه داده پرداز و باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد. مطمئنا با این طرح، هواداران هم در جشن قهرمانی مشارکت خواهند داشت و قطعا اتفاقات خوبی در این زمینه رخ خواهد داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن